Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. A może by tak 10x0% a czy ja wyglądam na instytucję charytatywna nie..na bank
  2. Ja do Gliwic jadę 7 minut to moj rekord ale jak mialem Audi 80 7 min z pszczynskiej w SG do francuskiej SK
  3. no i tak jak myslalem ze nie dojade, niedawno skonczylem z klockami i tarczami, kolosprzedal mi tarcze kloci ale nie pomyslal ze trzeba wymieniec rowniez lozyska i ogolnie zapodac zestaw naprawczy do zaciskow, bo to wszystko pozapiekane powracajac do tematu z przed kilku spotow wczesniej stwierdzam fakt, naprawy w Audi rozpoczynaja sie od 600zl...heh moze i nie bylo by to duzo ale raz na 2 tyg po 600 to patos..., jestem poklocony z moja A4
  4. a ja juz nic nie wiem, chyba mnie dzis nie bedzie a jesli sie uda to na chwilke, PATOLOGIA, chyba podjade na spota w czwartek heheheh
  5. Co to za jakis arabski bajer pewnie zlozyli z dwoch aut. I jaka fajna pani to coś prowadzi bylem z nia na kawie pozniej
  6. Co to za jakis arabski bajer pewnie zlozyli z dwoch aut.
  7. widze ze spamerzy wspomagaja wątek katowicki, przynajmniej jak wrocilem do domu to jest co czytac patrzcie co widzialem na urlopie
  8. co tu taka cisza, czyzby wszyscy teraz poszli na urlop jak ja wrocilem ?
  9. Kanar thx za ksiazeczke, moj net tak muli ze wyskoczylo mi, ze pobierze to w 45 min (tego pierwszego hehe) wiec sciagne w robocie jutro, ale wlasnie przed sekunda spotkalem ziomka mechanika, zrobi mi to jutro za 40 zeta obie strony,,,,, mi sie juz tego robic nie chce, zbyt wysoka technologia jak dla mnie, ale tak czy inaczej poczytam tą knige
  10. o2
  11. Witam po urlopie Wypoczety Zamek zrobiony otwiera sie i zamyka tylko nie umialem podlaczyc domykania szyb tylko tak ze jak podlaczalem kabel za to odpowiedzialny to domykal szyby ale tylko raz a potem juz lipa byla pewnie trzeba tam jakis impuls zrobic albo cos hmmm powiem Ci tak: u mnie domykanie szyb dziala kiedy chce heheh kable tez dobrze podpiete na poczatku dzialalo za kazdym razem a teraz jakias lipa wtargnela, tez bede musial to rozkrecic
  12. Ja nie robiłem ale mam ta książkę "Sam naprawiam" w wersji *pdf. mogę Ci przesłać, może coś pomoże... zapodaj na [email protected]
  13. witam po urlopie, forum doczytane oczywisce we wtorek melduje sie na spota, mam jednak pytanie wymienial ktos z was klocki i tarcze z tylu samemu ? ? ? poczytalem troche na forum ale udalo mi sie zdjac z jednej mańki klocki i tyle, i dalej juz nie dalem rady heh i nie mam z jednej strony wcale klockow teraz. dajcie znac czy ktos to robil i czy ewentualnie pomoze ? Rafal87 i jak z ta centralka zrobione czy jeszcze nie ? ? ?
  14. dobra jade na urlop, moze jeszcze uda mi sie logacja tuz przed wyjsciem z domu
  15. córka psa
  16. Myślę, że musisz do Pucka pisać w tej sprawie, on coś takiego chciał zrobić, w końcu sprzedał 1,8 i kupił 1,8 T w quattro wiesz...az tak mi na tym nie zalezy, teoretycznie pytalem gdyby....
  17. nie ma opcji niestety, myslalem ze bede mial wolny piatek a jeszcze musze popracowac i to z rana, ale jesli masz troche cierpliwosci to po urlopie bedzie to mozliwe, wiem ze chcialbys juz to miec podpiete, pamietam jak ja juz sie niecierpliwilem jak juz mialem wszystko tylko czasu nie bylo.[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 12:35_________________________________________________ obadamy jutro z ranca, teraz juz stoi 5 godzin nie palona ale zaczekam do rana a jesli by sie okazalo, ze to kapa silnika to nie lepiej kupic 1.8T...dalo by rade to pocisnac ? Pucek tak zrobił, a on miał jeszcze gorzej bo wersje bez klimy... chodzilo mi o sam silnik co by go pocisnac w miejsce starego...da rade cos takiego zrobic
  18. obadamy jutro z ranca, teraz juz stoi 5 godzin nie palona ale zaczekam do rana a jesli by sie okazalo, ze to kapa silnika to nie lepiej kupic 1.8T...dalo by rade to pocisnac ?
  19. blisko jest to B6 a kto wam pozwolil umieszczac zdjecie mojej furki na forum bez mojej wiedzy ? ? ? :polew: dzis caly dzien jezdzilem jak zwykle to bywa w mojej pracy temperatura 90stopni , obroty silnika stabilne , nie wydala tyle wody ale cosik tam cieknie ale to norma ponoc zobaczymy jutro z ranca
  20. jak widzisz moja furka troche zaniemogla wiec musialem sie nia zajac, jutro nie dam rady ale mysle ze moze w piatek znajde czas bo juz bede mial wolne ale poiwedz mi jak Ty pracujesz, na rano czy popo ? ? ? bo wolalbym popo ale to jeszcze ustawie tak zeby sie dostosowac
  21. siemka widze ze po wczorajszym spocie cisza...czyzby juz nikt nie chcial tutaj zagladac sprawa mojego auta wyglada nastepujaco:pojechalem rano do mechanika, kazal mi odpalic furacza i co...wibracje obrotow i takie tam (standard) powiedzialem mu o wszystkich objawach(wiadro wody z rury, dym, brak plynu chlodniczego, kontrolka oleju ktora sie zapalila, brak temperatury cieczy chlodzacej). Zapytalem czy to moze byc uszczelka pod glowica ale on od razu powiedzial ze to wina czujnika temeratury cieczy i ze raczej uszczelka to to nie bedzie. Jestem laikiem jesli chodzi o takie sprawy ale powiedzial ze jesli czujnik jest zdupcony to komp moze swirowac bo dostaje bledne informacje. Jesli chodzi o dym, zapach benzyny to ponoc to od tego ze tak dlugo krecilem i go zalalo a jak juz odpalil to wszystko to co sie zgromadzilo zaczal wyrzucac. No nie wiem w sumie jest to moj zaufany mechanik wiec nie mam podstaw zeby mu nie wierzyc.Po wymianie czujnika temperatura juz jest w normie trzyma 90stopni, nie wibruja obroty, jakby swobodniej pracuje silnik(takie mam odczucia) ale zobacze jeszcze jutro rano jak bedzie wygladala sprawa z odpalaniem. Mam nadzieje ze bedzie wielkie dzieki dla Bordo Avanta TDI z Siemek(zapomnialem nick) za podcholowanie na moja dzielnie wczoraj - juz wiem davidoooo aha jesli chodzi o napinacz paska to mozna go wymieniec bez rozbierania przodu (podobno w TDI trzeba rozbierac przod) No i jeszcze jedno odnosnie naszej rozmowy na spocie : nie kazda naprawa w Audi zaczyna sie od 600zl, zaplacilem za napinacz 190zl(SKL) czujnik temperatury cieczy chlodzacej 60 zl zamiennik (130zl ori) +robota 50 zl =300zl wiec polowa taniej
  22. No w sobote sprobuje to zrobic po opisie jaki znalazlem tu na forum bo ceny elektykow mnie przerazaja 150zl za polutowanie kilku kabelkow.. jak nie dasz rady sam to daj znac, robilem to to Ci moge pomoc ale albo do piatku wieczora albo dopiero po przyszlej sobocie bo jade na urlop
  23. bedemy, Kezora ma nie byc wiec trzeba go obgadac spokojnie nie spiesz sie, ja dzis planuje do ostatniego spotowicza zostac [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:42_________________________________________________aha no i zapraszamy wszystkich tych co maja ramki klubowe i (lub) naklejki a sie nie ujawniaja
  24. Ja tam do Kato nie jeżdżę bo ostatnio chcieli mnie tam napaść i zgwałcić :polew: :polew: I w ogóle tam co wtorek pod Go Sportem zbiera się jakaś dziwna sekta która podjeżdża na parking autami tej samej marki (chyba mają 4 "O" na grilu) i niby stoją i rozmawiają a nikt nie wie co oni tam robią naprawdę mam co najmniej kilkanascie zdjec na ktorych tam jestes z ta sekta a Twoja ksywa juz mowi wszystko Guru
  25. czesc dziewczyny i chlopaki zapraszamy dzis do Kato

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.