Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Podoba mi się ten podpis... Zastrzegę go sobie... Krolu to moje dzieło mogę Ci je odstąpić całkiem niedrogo: jedno tankowanie do pełna ale przyjadę z 1000 litrowym zbiornikiem na przyczepie :polew: :polew: ale za podpis będziesz dziękował w piątek :kox: :kox: :kox: Jag wygram dziś to kupie Ci a4 b8 oczywiście 1,6 [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:11_________________________________________________Za niedługo zrobię temat o mojej AUDI S4byKrolu no no no szykuje sie nowy projekt
  2. teoretycznie tak ale moze bedzie cieplo to GO Sportem
  3. heh spcik jak spocik raz lepiej raz gorzej, to fakt moglo by wiecej aut wpadac bo zaloze sie ze jest nas wielu, ile sie tego na drodze widzi...tych A4... moze pogoda odstraszyla ludzi, a tak przy okazji JAK JEST ZIMNO ALBO PADA TO SIEDZIMY POD REALEM NA PARKINGU STREFA ZIELONA jakby ktos nie wiedzial i szukal
  4. panowie rozbieral ktos z was kiedys wycieraczki ? bo moje juz prawie sie nie przesuwaja po szybie ? moze by my porezali na spocie
  5. Znajdziesz mi zastepstwo do pracy to chetnie podjade na spota niz do roboty P.S. Umyjcie auta bo ma padac :polew: zareagowal na haslo dziewczyny :polew: juz pada ps dostalem sluzbowa fure Toyota Yaris pakiet mega muł 1.0... kto sie dzis biere ze mna ? ? ?
  6. uderz w stol...hehe juz sie chlopcy przypucowali czemu cisza, a tak z czystej ciekawosci bo sie nie znam na rezaniu silnika, taki turbinki co w linku Kanar przeslal to co ? mozna kupic i wsadzic czy jeszcze trzeba cos dodatkowo rezac. tak rozmyslam ostatnio nad dieselkiem hehhe ale tylko czysto teoretycznie(na bank nie marzy mi sie klekot) ino pytam Maxito ja nie chce mowic ze bede bo ostatnio pisalem ze bede i mnie nie bylo ale, na ta chwile wszystko wskazuje ze bede i to do konca Zależy do czego chcesz to włożyć... jak gdzie...do siebie, caly czas sie zastanawiam co wyrezac zeby cie objechac U Ciebie ty tylko do bagażnika :polew: :polew: Krolu coz za szybka riposta... masz powiadomienie sms-em o nowym poscie na forum czy jak ? dziewczyny a reszta was co ? okres macie czy jak ? ciche dni ? :polew: szykujcie sie na spota
  7. uderz w stol...hehe juz sie chlopcy przypucowali czemu cisza, a tak z czystej ciekawosci bo sie nie znam na rezaniu silnika, taki turbinki co w linku Kanar przeslal to co ? mozna kupic i wsadzic czy jeszcze trzeba cos dodatkowo rezac. tak rozmyslam ostatnio nad dieselkiem hehhe ale tylko czysto teoretycznie(na bank nie marzy mi sie klekot) ino pytam Maxito ja nie chce mowic ze bede bo ostatnio pisalem ze bede i mnie nie bylo ale, na ta chwile wszystko wskazuje ze bede i to do konca Zależy do czego chcesz to włożyć... jak gdzie...do siebie, caly czas sie zastanawiam co wyrezac zeby cie objechac
  8. uderz w stol...hehe juz sie chlopcy przypucowali czemu cisza, a tak z czystej ciekawosci bo sie nie znam na rezaniu silnika, taki turbinki co w linku Kanar przeslal to co ? mozna kupic i wsadzic czy jeszcze trzeba cos dodatkowo rezac. tak rozmyslam ostatnio nad dieselkiem hehhe ale tylko czysto teoretycznie(na bank nie marzy mi sie klekot) ino pytam Maxito ja nie chce mowic ze bede bo ostatnio pisalem ze bede i mnie nie bylo ale, na ta chwile wszystko wskazuje ze bede i to do konca
  9. tak, udalo sie, bez rezerwacji i chyba nawet lepiej bo kazde auto mialo pakiet mega bas wiec ustac sie nie dalo w okolicach sceny[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 09:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:44_________________________________________________na Katowickich chyba net nie dziala albo wszyscy sprzedali A4 bo taka cisza zapadla
  10. 36 jest najlepsza !!!! dobry filmik i faktycznie od 29 sekundy k....pakiet Audi aha Krolu nie 36 tylko 37/38 Mówisz o tym srebrnym paściu co stoi koło tej granatowej strzały?? :naughty: :naughty: tak mowie o srebrnym pasciu kolo tej granatowej Esy w dieslu :polew:
  11. 36 jest najlepsza !!!! dobry filmik i faktycznie od 29 sekundy k....pakiet Audi aha Krolu nie 36 tylko 37/38
  12. zapomniales o pakiecie mega BASSSSSSS No tak od Nosb-a, aż mu panel z radia cały latał, a tylnia klapa podskakiwała na 3cm Szkoda, że nie zmierzył się na dB :> z ta klapa to juz byla masakra, dobrze ze swieza szpachle ma na klapie to jeszcze nie odpadla
  13. zapomniales o pakiecie mega BASSSSSSS
  14. co za duzo pakietow jak na jeden dzien
  15. dawno Cie nie bylo... tak jest kilka osob[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 22:58_________________________________________________katosy od wczoraj spia... bylismy na Summer Cars Party, w sumie toaki spocik z grilem i jakies zamieszanie wokol NAS :polew:
  16. dokladnie Panowie o 10 pod Go Sportem
  17. dzieki...przeciez wiem, duzo osob z Gliwic i okolic jedzie wiec czemu by nie zapytac tutaj,
  18. Siemanko Gliwice Do tych co beda w sobote na imprezie w Kato...z tego co sie orientuje to ok 10 bedziecie na miejscu...to moze maly szybki spocik niedaleko Imprezki i wtedy najazd Calym SQUADEM albo ELYTĄ
  19. siema Pany gdzie sie zbieramy przed sobotnia impreza...Gliwice beda w Kato ok g.10 to moze jeszcze jakis 30 min spocior na DOLINCE ? ? ? co by sie przywitac
  20. Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip w ADR-ze to może byc trudne eeeeee, powiem ze silnik zmienilem ale maski nie otworze bo linka zerwana....i tak co spot :polew:
  21. Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip
  22. juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...
  23. sie ma ziom 235 45 17 powiem ci większej różnicy nie zuważyłem ale efekt na pewno o niebo lebszy niż na kołpakach :polew: poważnie bardziej sie drogi trzyma nie wiem czy mi spalanie nie wzrosłol ale może to tylko złudzenie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 22:46_________________________________________________tak ... tylko mamy kryzys no wlasnie... dlatego10x0%
  24. O której to robicie ? można podjechać pooglądać ?? Krolu zrob nowy watek i liste chetnych na ogladanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.