Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. do pracy rodacy :polew:
  2. dobry lachon, ale chyba troche przechodzony
  3. na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :> Gdzie tam ranek... Ale jakoś trzeba zarobić na nowe fele i inne. zarób też na moje to posiedze z Toba do 1:00......no dobra do 1:20
  4. na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :>
  5. :dance: spamuj razem z nami :dance:
  6. moja kobieta odebrala dzis prawko - ide z nia na pierwsza jazde fajnie bylo was poznac, naprawde....
  7. To zadzwonimy do pana ale ja nie mam telefonu.......... ok ok
  8. skumajta to chlopaki :polew: http://www.youtube.com/watch?v=T5yUA08Rv7U
  9. :bicz3:
  10. widziale jak Kanar odjeżdżał....miał jeszcze kilka nie otwartych puszek... :gwizdanie:
  11. aha no bylo kilka takich ale poszly w gardlo
  12. a ten Twoj browar to niby który ?
  13. to dokładnie jest reklama mojego auta :polew:
  14. jak bedziesz wsadzal te silniczki to lepiej lampe zdjąć bo ciężki dostęp i trzeba sie gimnastykować,
  15. :laghing2: :laghing2: :laghing2: rozmawiają ze sobą 2 bankowcy... dobrze, że nie jestem w FBI ani w MSZ.. albo z ONZ, PZU, PKO, KGB, OHP, ZHP albo CHWDP [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 14:25_________________________________________________a co masz Krolu z tą umową, generalnie jest tak, że jak chcesz wczesniej zerwać umowę to musisz płacić i to masz w umowie ile, a tak po dobroci to z tymi ch****j nie masz szans, raz już zerwalem z nim i gówno wielkie, trza było zabulić
  16. Maxito...ale który? Patrikos czy ten z Youtube :polew:
  17. ja ci kredytu na b6 moge udzielić :polew: Krolu jest w BIK-u (negatywny) :polew:
  18. ja twoich nie muszę oglądać... podeślę Ci jakieś foty moich stalówek... sam muszę zobaczyć jak one wyglądają... czemu nie musisz moich ogladac ? ? ? tak bardzo chcesz alufelgi ze bierzesz co dam ? ? ? nie biorę sztukę za sztukę... poza tym tych alumów raczej na pewno nie założę :gwizdanie: to zapodaj jakies foty dla mnie tych felg, ale takie porządne wiesz... i bedemy gadac...dalej, jak Ty to mówileś Krolu od 25 wiadomości ma sie początkującego ? ? ? to cisne na techniczny coś skrobnąć
  19. ja twoich nie muszę oglądać... podeślę Ci jakieś foty moich stalówek... sam muszę zobaczyć jak one wyglądają... czemu nie musisz moich ogladac ? ? ? tak bardzo chcesz alufelgi ze bierzesz co dam ? ? ?
  20. Krolu co z tymi felami ? ? ? ja bym musial zobaczyc te Twoje a Ty pewnie chciałbyś zobaczyć moje...
  21. ja Go też ni chu ja nie widze
  22. :nabijasie: :nabijasie: ten co nie sępi bronków: Browary to ja na spocie dostaje także nie muszę sępić na newbie ale jak wy tych waszych nie umiecie wypić to Kanar zapraszamy w piątek do Gliwic a zobaczysz jak to powinno wyglądać :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
  23. Guregoru co myślisz, że jak nam zostało to coś dostaniesz ? spadaj na Newbie sępić browary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.