Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
to Wolf stracił klienta :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik. A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori.. http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html lub http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html jak dla mnie to te pierwsze fajniejsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
9
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu bez obrazy ale dupcysz fleki [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:57_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to lepiej kupić dwie 16 i zrobić jedna 19 bedzie taniej
-
Spoty Katowice i okolice
granatowe są chu***e........... widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich
-
Spoty Katowice i okolice
TAK TAK TAK polać Mu....chłopak wie co mówi [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:28_________________________________________________ale, że polerował S4 B8 to już nie dopisze :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie nadużywam znajomości dla kasy Ps. oczywiście zadzwonie i zapytam o cene jak już będzie tak daleko ( w Twoim imieniu ) to w moim też pls ...........no co bylem 2 razy na gliwickich
-
Spoty Katowice i okolice
jak dla mnie lipa i to po całości i dodam, że jestem tolerancyjny , c**jn ia w środku Marrys dobrze gada..z zewnątrzą OK [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:25_________________________________________________widzę Was, tego się nie przeglada tylko sie piszę a Ty Keżor cooooooooo wątek zapodales, że niby spoty katowickie i co ? ? ?
-
Spociki Łódzkie
siemanko prosze się zapoznać z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html możecie wpaść zawsze lepiej jak więcej autek podjedzie, my jedziemy z Gliwic i Katowice do Cze-wy, taki regionalny zlocik , czasu dużo, można jechać w parę osób jednym autem ale to już zależy od Was. zapraszamy [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 12:46_________________________________________________ale macie tutaj lipe... Łódź- jedno z wiekszych miast w Polsce, A4 od zajeb**ia a forum milczy...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Miron lipa...wszyscy sie zbunkrowali...
-
Spoty Katowice i okolice
...w razie jakbyś nie wyczaił, to z braku laku polecałbym Oldę w Piekarach co prawda lepsze od niej mordownie były w Będzinie - Górnicza i Ludowa, ale niestety odeszły w niebyt wraz z peerelem... nie wątpię...poważnie, swoją drogą to jednak było cos fajnego w tym PRL-u... Ja licze na to, że wpadniesz we wtorek
-
Spoty Katowice i okolice
ale......panowie coś w tym jest....chu**we te bawarki w środku.... Jana51 witam
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu to jes najnowsza buda.........no prawie(moze jakis lift byl) to wysoko celujesz to jest ta sama co wczoraj pod forum- no wiesz co wszyscy sie gapili, ale nie wiem czy to chodzilo o auto, acha no i troche kosztuje taka i wiesz jak jest zeby fajnie wygladala to musi byc wersja z wyzszego regału, i troche jakas taka podstarzałe ta BEEMKA
-
Spoty Katowice i okolice
chciałes napisać 1.8 wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx) dziś trzeba coś wlać ale nie do fury aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA a gdzie idziesz wlewać ?? Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A myślisz dlaczego nie bylem wczoraj swoim autkiem Myslalem, ze byles autem od Miszki że niby co ? ? ? stary nie obrażj mnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
chciałes napisać 1.8 wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx) dziś trzeba coś wlać ale nie do fury aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dopiero dotarlem(mam adr-a) thx za spota, jak tak dalej przysopujecie spam na gliwickich to i za tydzień klocek nie padnie narka
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie: jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: i ogol se nogi synek :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
przyjade na gliwickie i wszyscy jeden po drugim :bicz3: a na koniec standardowo Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne
-
Spoty Katowice i okolice
O...cześć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru wiesz jak się sciąga kratke ze zderzaka(patrząc na auto tą po prawej stronie) szukam i nie moge znależć a musze spuścić wodę z chłodnicy
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kur** jaki dowcipniś,
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wy teraz się spotykacie tam w centrum Gliwic ? ? ?