Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. to Wolf stracił klienta :gwizdanie:
  2. Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik. A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori.. http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html lub http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html jak dla mnie to te pierwsze fajniejsze
  3. Krolu bez obrazy ale dupcysz fleki [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:57_________________________________________________
  4. to lepiej kupić dwie 16 i zrobić jedna 19 bedzie taniej
  5. granatowe są chu***e........... widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich
  6. TAK TAK TAK polać Mu....chłopak wie co mówi [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:28_________________________________________________ale, że polerował S4 B8 to już nie dopisze :polew:
  7. nie nadużywam znajomości dla kasy Ps. oczywiście zadzwonie i zapytam o cene jak już będzie tak daleko ( w Twoim imieniu ) to w moim też pls ...........no co bylem 2 razy na gliwickich
  8. jak dla mnie lipa i to po całości i dodam, że jestem tolerancyjny , c**jn ia w środku Marrys dobrze gada..z zewnątrzą OK [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:25_________________________________________________widzę Was, tego się nie przeglada tylko sie piszę a Ty Keżor cooooooooo wątek zapodales, że niby spoty katowickie i co ? ? ?
  9. Miszka82 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko prosze się zapoznać z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html możecie wpaść zawsze lepiej jak więcej autek podjedzie, my jedziemy z Gliwic i Katowice do Cze-wy, taki regionalny zlocik , czasu dużo, można jechać w parę osób jednym autem ale to już zależy od Was. zapraszamy [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 12:46_________________________________________________ale macie tutaj lipe... Łódź- jedno z wiekszych miast w Polsce, A4 od zajeb**ia a forum milczy...
  10. co Miron lipa...wszyscy sie zbunkrowali...
  11. ...w razie jakbyś nie wyczaił, to z braku laku polecałbym Oldę w Piekarach co prawda lepsze od niej mordownie były w Będzinie - Górnicza i Ludowa, ale niestety odeszły w niebyt wraz z peerelem... nie wątpię...poważnie, swoją drogą to jednak było cos fajnego w tym PRL-u... Ja licze na to, że wpadniesz we wtorek
  12. ale......panowie coś w tym jest....chu**we te bawarki w środku.... Jana51 witam
  13. Krolu to jes najnowsza buda.........no prawie(moze jakis lift byl) to wysoko celujesz to jest ta sama co wczoraj pod forum- no wiesz co wszyscy sie gapili, ale nie wiem czy to chodzilo o auto, acha no i troche kosztuje taka i wiesz jak jest zeby fajnie wygladala to musi byc wersja z wyzszego regału, i troche jakas taka podstarzałe ta BEEMKA
  14. chciałes napisać 1.8 wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx) dziś trzeba coś wlać ale nie do fury aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA a gdzie idziesz wlewać ?? Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie
  15. A myślisz dlaczego nie bylem wczoraj swoim autkiem Myslalem, ze byles autem od Miszki że niby co ? ? ? stary nie obrażj mnie :polew:
  16. chciałes napisać 1.8 wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx) dziś trzeba coś wlać ale nie do fury aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA
  17. ja dopiero dotarlem(mam adr-a) thx za spota, jak tak dalej przysopujecie spam na gliwickich to i za tydzień klocek nie padnie narka
  18. Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie: jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: i ogol se nogi synek :polew:
  19. przyjade na gliwickie i wszyscy jeden po drugim :bicz3: a na koniec standardowo Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne
  20. O...cześć :gwizdanie:
  21. Guru wiesz jak się sciąga kratke ze zderzaka(patrząc na auto tą po prawej stronie) szukam i nie moge znależć a musze spuścić wodę z chłodnicy
  22. DO
  23. wy teraz się spotykacie tam w centrum Gliwic ? ? ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.