Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
siema Zenki
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiemy.. :polew: :polew: ok nie wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady
-
Spoty Katowice i okolice
Wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady
-
Spoty Katowice i okolice
Kufffaaaa amć nie ma bata stara mnie nie puści.... :polew: nie no kurde felek, nie ma opcji, kryzys i nie mam na wache [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:58_________________________________________________ :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak bedziesz to pytaj o Krola on pewnie bedzie chciał sie startnąć
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley i jeszcze jedno...zniżki na pizze do 65%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bez Niego sie chłopaki motają jak ślepe kocięta.....zwławszcza Ten :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze Nie pasuje Ci ta yariska? Yaris ok...ale 9000 netto w podstawie troche mnie wku***a, nie po to człowiek sie uczył 8 klas żeby za grosze tyrać :polew: szukam czegoś lepszego- Spoty Katowice i okolice
ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze- Spoty Katowice i okolice
Z całym szacunkiem dla właścicieli BeeMeK ale sie z tym zgadzam... :gwizdanie: eee tam Akjam tu nas nie znajdą.....MEGA WIEŚNIAKI Z NICH SĄ :polew: Stanley ja mam baze ale do sedana to chyba nie podejdzie ?- Spoty Katowice i okolice
a tam w tej becie to nie siedział Keżor ? :gwizdanie: tak sobie myślę o tych wlascicielach BEEMEK i jednak bardzo czesto to wieśniaki, wiadomo są wyjątki ale bardzo rzadko, dobrze, że właściciele Audiczek są GIT ziomkami :good: o czym świadczą np nasze spocisze :polew:- Spoty Katowice i okolice
a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach to już klasyk :polew: P I Ę K N E :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________coś jest w tych autach...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zamienil na copka- Spoty Katowice i okolice
z ranca jechalem do Gliwic a tam mega korek, odbilem na zabrze- patos, nawtorka przez przyszowice bylo GIT do momentu odbitki na bojków....1,5h = 2 km, jakies pytania jeszcze ? ? ? a oni chcą żeby na spocisze do nich śmigać :polew:- Spoty Katowice i okolice
nie nie one kosztuja w ASO w Kato 24zl szt a piny z kostki iso 2 szt 4 zl, w serwisie jeden pin 8zl, wiec w aso tylko kostki a piny w elektronicznym- Spoty Katowice i okolice
siema, tez juz w domu kisze Wojewodzkiego zapodalem byl Tomasz Kammel :polew: Hippek - sprawdzalem ten termostat, za chu*a nie do 1.8, ma oznaczenie jak do 2,5 tdi, i do 2.6 i 2.8 b wiec go nie chcę, rozumiem, że przyjmujesz zwroty- Spoty Katowice i okolice
hmmm, też bylem kiedyś w Poroninie ok cisne do Jaworzna i widzimy sie na spocie YO- Spoty Katowice i okolice
wreszcie :disgust: :disgust: A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: ? ? ? Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wiela tego jest ?- Spoty Katowice i okolice
wreszcie :disgust: :disgust: A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: ? ? ?- Spoty Katowice i okolice
on nie ma B6 chciał przyszpanować i tak wpisal w swoim opisie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak - Ty a inni ? wpadajcie chłopaki dzis do Kato- Spoty Katowice i okolice
jak to co - 66KW :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Tak - z Górnośląskiej za marketem (Praktikerem) w prawo, do końca i w prawo( bedziesz wtedy na Granicznej) i znów w prawo i jesteś na Pułaskiego, później tylko pod Reala(były Geant) szukasz sektora zielonego i jesteś w domu rozumiem, że bedziesz- Spoty Katowice i okolice
...wtrysk czy wytrysk - chyba zabrnęliśmy Miszka w czczą semantykę - albo też postrzegając te artefakty stosujemy kompletnie różne układy odniesienia Sorry - po paru halbkach biru staję się nico frywony - Twoje zdrowie i trudnych słów uzywasz:semantyka hehe ale sprawdze w slowniku, będziesz jutro ? - Spoty Katowice i okolice