Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. siema Zenki
  2. nie wiemy.. :polew: :polew: ok nie wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady
  3. Wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady
  4. Kufffaaaa amć nie ma bata stara mnie nie puści.... :polew: nie no kurde felek, nie ma opcji, kryzys i nie mam na wache [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:58_________________________________________________ :polew:
  5. to jak bedziesz to pytaj o Krola on pewnie bedzie chciał sie startnąć
  6. Stanley i jeszcze jedno...zniżki na pizze do 65%
  7. bez Niego sie chłopaki motają jak ślepe kocięta.....zwławszcza Ten :polew:
  8. ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze Nie pasuje Ci ta yariska? Yaris ok...ale 9000 netto w podstawie troche mnie wku***a, nie po to człowiek sie uczył 8 klas żeby za grosze tyrać :polew: szukam czegoś lepszego
  9. ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze
  10. Z całym szacunkiem dla właścicieli BeeMeK ale sie z tym zgadzam... :gwizdanie: eee tam Akjam tu nas nie znajdą.....MEGA WIEŚNIAKI Z NICH SĄ :polew: Stanley ja mam baze ale do sedana to chyba nie podejdzie ?
  11. a tam w tej becie to nie siedział Keżor ? :gwizdanie: tak sobie myślę o tych wlascicielach BEEMEK i jednak bardzo czesto to wieśniaki, wiadomo są wyjątki ale bardzo rzadko, dobrze, że właściciele Audiczek są GIT ziomkami :good: o czym świadczą np nasze spocisze :polew:
  12. a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach to już klasyk :polew: P I Ę K N E :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________coś jest w tych autach...
  13. z ranca jechalem do Gliwic a tam mega korek, odbilem na zabrze- patos, nawtorka przez przyszowice bylo GIT do momentu odbitki na bojków....1,5h = 2 km, jakies pytania jeszcze ? ? ? a oni chcą żeby na spocisze do nich śmigać :polew:
  14. nie nie one kosztuja w ASO w Kato 24zl szt a piny z kostki iso 2 szt 4 zl, w serwisie jeden pin 8zl, wiec w aso tylko kostki a piny w elektronicznym
  15. siema, tez juz w domu kisze Wojewodzkiego zapodalem byl Tomasz Kammel :polew: Hippek - sprawdzalem ten termostat, za chu*a nie do 1.8, ma oznaczenie jak do 2,5 tdi, i do 2.6 i 2.8 b wiec go nie chcę, rozumiem, że przyjmujesz zwroty
  16. hmmm, też bylem kiedyś w Poroninie ok cisne do Jaworzna i widzimy sie na spocie YO
  17. wreszcie :disgust: :disgust: A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: ? ? ? Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wiela tego jest ?
  18. wreszcie :disgust: :disgust: A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: ? ? ?
  19. on nie ma B6 chciał przyszpanować i tak wpisal w swoim opisie :polew:
  20. Tak - Ty a inni ? wpadajcie chłopaki dzis do Kato
  21. jak to co - 66KW :polew: :polew:
  22. Tak - z Górnośląskiej za marketem (Praktikerem) w prawo, do końca i w prawo( bedziesz wtedy na Granicznej) i znów w prawo i jesteś na Pułaskiego, później tylko pod Reala(były Geant) szukasz sektora zielonego i jesteś w domu rozumiem, że bedziesz
  23. ...wtrysk czy wytrysk - chyba zabrnęliśmy Miszka w czczą semantykę - albo też postrzegając te artefakty stosujemy kompletnie różne układy odniesienia Sorry - po paru halbkach biru staję się nico frywony - Twoje zdrowie i trudnych słów uzywasz:semantyka hehe ale sprawdze w slowniku, będziesz jutro ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.