Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
jeśli masz radio fabryczne dobrze mieć kod do radia ( po wymianie radio może pytać o kod) jeśli masz radio "dołożone" wymieniaj aku bez obawy ( VAG raczej nie ma nic do tego)[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________ Miszka Ty mi musisz dać nr do siebie. Ja od miesiąca nie mam z kim się napić w weekend, a tak to połączymy siły i bedzie git. - miasto jest nasze Ja jestem elastyczny na propozycje - tylko bez skojarzeń przyjedzisz po mnie ? :polew: nie no tak na powaznie to wlasnie zasiadlem przed TV ale z herbatą, oglądam "Mam talent" ale na przyszłość to musimy sie zgadać, choć ja już niedługo będę mieszkał w Tychach ale coś wymyślimy [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 20:14_________________________________________________za tydzień w sobotę przed spotem w Częstochowie
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora wszyscy gdzieś krążą :> ja dopiero na chatę wjechałem i myślę nad wieczorem Talib a jak się nazywają mieszkancy Zagłębia ? wiem, że słowo zaczyna się na G...., mieszkałem kiedyś w SO i często sąsiedzi pisali mi po aucie(jak było brudne) Hanys....bo blaty miałem SK
-
Spoty Katowice i okolice
z rana
-
Spoty Katowice i okolice
on tam miał już tylko 2,8... jakie ta są zaciski i tarcze ??? czy jak by było to w dobrym stanie (zakładając) czy mogę przełożyć wszystko tak jak jest a ew. za jakiś czas wymienić tarcze + klocki na nowe ??? lepiej od razu nówki załóż,będzziesz miał pewność, nie będzisz się zastanawiał czy aby na bank wszystko jest ok
-
Spoty Katowice i okolice
hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam... to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ? nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze... no to jak będziesz miał te 110KM to zwykle z TDI-ka np AFN-ena będą za słabe ? nie będą ok, ale czy warto mi takie wkładać... cyz juz nie lepiej coś dołożyć i coś lepszego wrzucić... jeśli chcesz zmienić styl jazdy wraz ze wzrostem mocy to chyba jednak lepiej coś lepszego(myślę tutaj o dynamicznym przemieszczaniu sie jak np: :hi:Keżor
-
Spoty Katowice i okolice
hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam... to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ? nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze... no to jak będziesz miał te 110KM to zwykle z TDI-ka np AFN-ena będą za słabe ?
-
Spoty Katowice i okolice
hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam... to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?
-
Spoty Katowice i okolice
a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?
-
Spoty Katowice i okolice
Wszystkim Krolu co rezać będziesz ? AHAHA :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie reszta ? do SG pocisnęly czy jaky hu* :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu nasz gps katowicki a jak, jeździ sie to sie wie a kolega zapomniał podziękować Gorol jeden
-
Spoty Katowice i okolice
pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu
-
Spoty Katowice i okolice
kanar do czestochowy nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________ i kto tu pije 22 XI 2009 za tydzień wychodzi Max kanarowi mówi, że 2 tyg a Akjamowi, że tydzień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlatego staliśmy ze złączonymi nogami prawa ręka Piterry i uśmiech Krola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko uważajcie...3 od lewej i pierwszy od prawej to geje :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z popołudnia (12:03) fajne zdjęcie chłopaki
-
[ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
jesli wymieniasz na takie same lusterko europejskie ( to małe ) to nie trzeba nic zmieniać jesli byś zmieniał na angielskie duze to wtedy owszem zaraz zaraz, ja zmieniałem na lusterko z anglika i żadnego trójkąta nie musiałem zmieniać, wykręciłem całę stare lusterko i w jego miejsce przykręciłem nowe anglikowskie - pasuje plug&play i jeszcze jedna rzecz...po co ściągałeś tapicerkę ? wystarczy ten środkowy trójkąt zdjąć i masz dostęp do lusterka
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
też niedawno zmieniałem małe na duże i mam takie pytanie, po założeniu tego dużego lusterka i ustawieniu na maxa do siebie(do kierowcy) i tak brakuje tego"przysunięcia" na tyle, żeby normalnie widzieć w tym lusterku(muszę się troszkę odchylać do tyłu żeby dobrze wszystko widzieć).... czy jest na to jakaś rada ? i czy są same wkłady do tych lusterek bez tego kawałka który przybliża(po prawej stronie wkładu) ?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siemka Akjam, no coś tam była mowa żeby na Gliwice uderzyć, ja dalej nie wiem, wszystko zależy czy mi czasu starczy- Spoty Katowice i okolice
mówisz o Gliwicach...? j- Spoty Katowice i okolice
to już było...nudne...- Spoty Katowice i okolice
ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew: sie odezwał cwaniura hehe , zamotałem sie nie wiedziałem że można samego siebie cytować i jeszcze sobie samemu odpowiedzieć :polew: też jak na to wpadłem to nie mogłem sie przestać śmiać sam z siebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew:- Spoty Katowice i okolice
ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa - Spoty Katowice i okolice