Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. dobra ja ide bo Keżor przyszedł [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:23_________________________________________________nie zwiekszyli ale oszczędzałem w tym miesiącu, żeby nie było blokady choć ze 3 dni temu dostałem smsa ze jeszcze 500mb zostało do 20.11. może się uda
  2. jest taki kawał: jedzie blondynka autostradą A4 pod prąd i słucha wiadomości w radiu : Uwaga na autostradzie A4 jeden z samochodów jedzie pod prąd...a blondynka do siebie: nie jeden - wszyscy
  3. ale jak trzeba mieć najeba** we łbie żeby jechać pod prąd 3 pasmowej drogi w środku dnia i jeszcze wiesz bez wzruszenia, widzi cipsk*, że w chu* aut naparza z naprzeciwka i nic
  4. stara wychodzi spod prysznica Narazie
  5. dobra ide spać narazie gałgany
  6. Max co Ty przecież to konfitura, zaraz na gliwickie doniesie
  7. siema znany wśród elyty SG jako Pitek
  8. masz przej***ne Max teraz kopiesz leżacego jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie: coraz częściej chodzi mi to po głowie
  9. fajny hak :gwizdanie:
  10. auto ma wazny niemiecki tuv skoro ma czerwone tablice wiec dobry znak to akurat o niczym nie świadczy, padła nawet na takich blachach jeżdżą[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________ale furka niczego sobie na pierwszy rzut oka
  11. jak za 35 odda to sprzedana bo jest 35,1
  12. nie do was tylko do nas :gwizdanie: ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha ) ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć miszka nie wal sciemy tylko powiedz że połowka pozwoliła ci tylko jednego posta dziennie na forum pisać :polew: hmm no dobra napisze jeszcze coś
  13. na chwilę obecną możesz sie szczycić że masz najmocniejszą fure na katowickim :gwizdanie: ale wciąż jesteś Gorolem
  14. nie do was tylko do nas :gwizdanie: ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha ) ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć
  15. Akjam olej to robota jast dla biednych
  16. to co panieniki widzimy sie o 19 ja się mogę trochę spóźnić ale bede się starał byc punktualnie
  17. ------------> też uderzam w kime do jutra
  18. Ty mi tu z gorolami nie wyjeżdżaj hanysie
  19. :polew: to razem z kolegą stawiacie Gorole :polew: [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:05_________________________________________________tylko uważajcie bo na granicy trzepią :>
  20. tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś moja była złożona prze niemieckie ręce, ruskie nie miały z nią nic wspólnego miały miały ja kupowałem swoją od tego samego gościa co TY Pucek wybierasz sie do Kato jutro ?
  21. tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś
  22. Krolu mówiłeś kiedyś, że można zmienić kolor licznika u mnie...
  23. no piwko musi być, dla mnie Leszka jeszcze ktoś też ma podobno przyjechać - pisał gościu na forum, że bedzie....chyba z dziewczyną
  24. z wieczora
  25. no to wypadało by aby Gliwice nas jutro odwiedziły i tak Keżor zadeklarował się, że stawia na 2-gą setkę więc nie ma co sie czaić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.