Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja ide bo Keżor przyszedł [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:23_________________________________________________nie zwiekszyli ale oszczędzałem w tym miesiącu, żeby nie było blokady choć ze 3 dni temu dostałem smsa ze jeszcze 500mb zostało do 20.11. może się uda
-
Spoty Katowice i okolice
jest taki kawał: jedzie blondynka autostradą A4 pod prąd i słucha wiadomości w radiu : Uwaga na autostradzie A4 jeden z samochodów jedzie pod prąd...a blondynka do siebie: nie jeden - wszyscy
-
Spoty Katowice i okolice
ale jak trzeba mieć najeba** we łbie żeby jechać pod prąd 3 pasmowej drogi w środku dnia i jeszcze wiesz bez wzruszenia, widzi cipsk*, że w chu* aut naparza z naprzeciwka i nic
-
Spoty Katowice i okolice
stara wychodzi spod prysznica Narazie
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ide spać narazie gałgany
-
Spoty Katowice i okolice
Max co Ty przecież to konfitura, zaraz na gliwickie doniesie
-
Spoty Katowice i okolice
siema znany wśród elyty SG jako Pitek
-
Spoty Katowice i okolice
masz przej***ne Max teraz kopiesz leżacego jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie: coraz częściej chodzi mi to po głowie
-
Spoty Katowice i okolice
fajny hak :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
auto ma wazny niemiecki tuv skoro ma czerwone tablice wiec dobry znak to akurat o niczym nie świadczy, padła nawet na takich blachach jeżdżą[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________ale furka niczego sobie na pierwszy rzut oka
-
Spoty Katowice i okolice
jak za 35 odda to sprzedana bo jest 35,1
-
Spoty Katowice i okolice
nie do was tylko do nas :gwizdanie: ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha ) ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć miszka nie wal sciemy tylko powiedz że połowka pozwoliła ci tylko jednego posta dziennie na forum pisać :polew: hmm no dobra napisze jeszcze coś
-
Spoty Katowice i okolice
na chwilę obecną możesz sie szczycić że masz najmocniejszą fure na katowickim :gwizdanie: ale wciąż jesteś Gorolem
-
Spoty Katowice i okolice
nie do was tylko do nas :gwizdanie: ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha ) ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam olej to robota jast dla biednych
-
Spoty Katowice i okolice
to co panieniki widzimy sie o 19 ja się mogę trochę spóźnić ale bede się starał byc punktualnie
-
Spoty Katowice i okolice
------------> też uderzam w kime do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
Ty mi tu z gorolami nie wyjeżdżaj hanysie
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: to razem z kolegą stawiacie Gorole :polew: [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:05_________________________________________________tylko uważajcie bo na granicy trzepią :>
-
Spoty Katowice i okolice
tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś moja była złożona prze niemieckie ręce, ruskie nie miały z nią nic wspólnego miały miały ja kupowałem swoją od tego samego gościa co TY Pucek wybierasz sie do Kato jutro ?
-
Spoty Katowice i okolice
tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu mówiłeś kiedyś, że można zmienić kolor licznika u mnie...
-
Spoty Katowice i okolice
no piwko musi być, dla mnie Leszka jeszcze ktoś też ma podobno przyjechać - pisał gościu na forum, że bedzie....chyba z dziewczyną
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
no to wypadało by aby Gliwice nas jutro odwiedziły i tak Keżor zadeklarował się, że stawia na 2-gą setkę więc nie ma co sie czaić