Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
aha ale LPG musi być i działać w nowym silniku - sentyment
-
Spoty Katowice i okolice
D.I.L kiedy zaczynacie ? ? ?(gwarancja...no niech wam bedzie 25 tyś km) ja ide spać odpowiedź przeczytam jutro
-
Spoty Katowice i okolice
gdybym sie zmieścił w 15 tysiach to robię to dziś..ale to nieco droższe ;([br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:00_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
powiem Ci Krolu, że to może być mistrzostwo świata....też co nieco czytalem, a w zasadzie to ogladałem i myśle, że to mega wyczyn...i frajda... jeszcze w budzie B5
-
Spoty Katowice i okolice
jo żem rezoł na chaci...panele.............wyrezałem wszystko prucz przedpokoju ale i tak masa-karate-tycznie i godo się w doma Kędzior Ty Gorolu
-
Spoty Katowice i okolice
czyli jak narazie moja tabelka była trafiona , poza Kanarem i mną(ja ma 225 ale specjalnie apisałem, że 125 bo byście wszyscy zrezygnowali z hamowni, hamy jedne :> ja uciekam do Tychów i jutro modze :naughty: moją chatę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no Stanley :oklaski: Kanar tak jak piszesz masz zdrową sztke na rezanie a reszta ? Krolu....sorry tzn Keżor, Kędzior i reszta Hamów z hamowni ? chwalcie się dziewczyny Silniczki wyglądają na OK ale nic nie ma czy do A4 jest tylko ogólny opis ale z wyglądu jak moje [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 19:28_________________________________________________zadzwon do goscia i zapytaj, albo poszukaj, Punto II, Fabia
-
Spoty Katowice i okolice
Hamy pojechały na hamownie [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 10:02_________________________________________________jak wrócicie to sie pochwalcie wynikami
-
Spoty Katowice i okolice
ze swapem, ale śmiejcie się, śmiejcie :polew: :polew: jeszcze się ustawimy na kresce.....swego czasu, ide spać Keżor fajnie Ci chodzi ten klekot
-
Spoty Katowice i okolice
ja się nie znam ale mówię tak : Stanley ok 140 Keżor ok 165 Kędzior hmmm 203 Kanar 124 reszty nie pamietam i tak jesteście gejami MISZKA 125 ale pewne - tyle fabryka daje i to jest fakt
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: byda ino nie na długo bo mkoja o 20 konczy robote a jeszcze mam media mart do odwiedzenia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to Keżor o 19 oni sie spotykają tam gdzie my ?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
do 3ciej to myśmy akurat byli a nie rezać wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego chyba owiewki zamontujemy- Spoty Katowice i okolice
u mnie już jest 1xx :kox: :kox: zgadza sie 1xx - 1.9- Spoty Katowice i okolice
jasne Krolu rezacie z Keżorem tą Twoją padline do 3 w nocy, już teraz ma pewnie ze 100 PS i już wariujesz, myślisz, że Maxita objechałeś to już tak zostanie ?- Spoty Katowice i okolice
no to ja biore clijówe to sie na kresce mogiemy ustawić- Spoty Katowice i okolice
Keżor tylko ja podjade Dżarisem- Spoty Katowice i okolice
guten tag- Spoty Katowice i okolice
mogie jechać, też chcę się z Tobą przejechać ale zawsze sie wstydze powiedzieć, no i furkę Gracjana też bym obczaił tylko nie pisz ze na ełu jademi ino na wyścigi :gwizdanie: zdrastwójcie- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to co Kanar w domu :>- Spoty Katowice i okolice
ludzie zapracowani, a Ty Akjam sobie jaja robisz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też w kime idę ->- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
leci kabarecik :> ja już dawno na gliwickie nie zaglądał bo kontrolowac SK i SG naraz to nie lada wyczyn, jak mnie moja puści to wpadne teraz do Was w piątek...może na dłużej - Spoty Katowice i okolice