Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: panowie nie uwierzycie....kupiłem sobie dzis buty jak byłem u góry na 3 stawach,przymierzyłem wszystko ok, kupiłem, teraz tak patrzę DWA LEWE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________ jaki jeleń
-
Spoty Katowice i okolice
no Akjam ma, ale chyba ściemnia bo nie chce pożyczyć keżorowi fury, Akjam pewnie ma z dyche i myślał, że te dwa kółka nie będzie widać [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________ wpadaj jak najbardziej jesteś mile widziany co prawda nie pogadaliśmy ale jak będziesz jeździł to nam się uda ps b6 fajne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
keżor co Ci padło może kupimy anglika na spółkę i wytachamy tajle ? chcesz pożyczę Ci swojego ADR -a poważnie bo i tak stoi pod domem i się marnuje, jak chcesz wpadaj jeszcze dzis [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:25_________________________________________________ mogę Cie na spoty wozić :gwizdanie: leszcze
-
Spoty Katowice i okolice
to co jest jeb.ięte ?
-
Spoty Katowice i okolice
wszystko jasne, je.ło cos ale to coś co je.ło będzie teraz w ch.j lepsze, mocniejsze i wogóle keżor dobrze, że odnajdujesz pozytywy
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior do mnie pisał [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________Keżorowaty co z furą ?
-
Spoty Katowice i okolice
robie porządki przedświąteczne na starej chacie, jak narazie 2 patelnie poszły chce ktoś ? w dobrej cenie bo używki jak nie to na allegro wystawiam
-
Spoty Katowice i okolice
Ech... Też mam ten problem! :polew: kurde Akjam my to się rozumiemy ale jak ta reszta daje rade..i nigdy nie narzekają oni muszą prawdziwe pieniądze zarabiać
-
Spoty Katowice i okolice
no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
macie ku.wa cos do LPG :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________można skoczyć gdzieś na góre na 3 stawy i tam zicnąć bo zimno bedzie na bank
-
Ile pali Wam gazu?
czyżby kolega nie dowierzał ostatnie dwa pomiary z tankowania gazu to 11,1l /100km i 11.3l / 100km powiedzmy cykl mieszany z przewaga miasta i dosyć żwawą jazdą nie no spoko wydawało mi się ze APU będzie więcej palić no właśnie mi też się tak wydawało... ale te ok 11 l/lpg to naprawdę b. mało jak na T a powiedzcie panowie jeszcze czy to są pomiary podczas normalnej jazdy ? czy raczej oszczędzania ?
-
Spoty Katowice i okolice
dziś spocik :beer1:
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora troche żeśta popisali dziś , jest jakiś chętny na jutro na kreske ? prócz:Rafała,Keżora,Stanleya,Kędziora...Wodzunia...i tej całej reszty... nie no świruje dziś nastąpił przełom :> będę miał kuchnie w domu i teraz w końcu ja wkroczę do akcji ...TV, jakieś kino, może Play3 (jak znajdę skrtyke przed moją albo jej powiem że to amplituner :gwizdanie:) i cała reszta tej elektroniki :>[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:15_________________________________________________ kur.a jakbyś miał neta który chodzi tak jak auto Krola to też by Ci wszyscy tak pisali jak Ty mi, :wallbash: nieraz jak chce coś napisać to ładowanie strony trwa wieki [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:17_________________________________________________no tak człowiek jeb.e od rana do nocy :gwizdanie:, przyjdzie na forum to wszyscy ewakuacja i w kime to ja chyba też
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkim, ja trenuje cały czas boki
-
Spoty Katowice i okolice
leszcze Stanley podoba mi się Twoja wkrętka w Audi pozytywnie, aha no i dzięki, że ten śnieg przywiozłeś
-
Spoty Katowice i okolice
Walka KSW Pudzianowski VS Najman :shocked: :shocked:
-
Spoty Katowice i okolice
ale to już działka Keżora :polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
On nie dopuści żeby go ktoś jeb.ą :gwizdanie: jest skur.wiel mocny , Era Pudziana Rozpoczęta jeszcze trzeba go tylko przekonac żeby se synek A4 kupił :gwizdanie: dobrej nocy Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
w Polsce nie ma bolka na Pudziana, musi iść dalej już w EU alb USA
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie jestem w głębokim szoku :shocked: Pudzian...no ja pie.dole co za dzik, niezła szajba :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:14_________________________________________________sędzia to mój nauczyciel WF-u z podstawóki Bronder :gwizdanie: założył Pudzianowi dźwignię na jedną rękę- całą :polew: :shocked:
-
Spoty Katowice i okolice
Max wpadł w doła po tym jak go Krolu objechał i teraz tylko na technicznym siedzi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 09:31_________________________________________________ja robie ewakuacje na salony kuchenne, bo cos mi sie wydaje, że mój ziomek co mi miał robic kuchnie troche drogo chce ale to sie okaże Miłego dnia dziewczyny
-
Spoty Katowice i okolice
sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie Ech... kryzys :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kiedyś trzymałem oba LMO w ręce i różnica nie była duża, nie chcę mieszać ani mącić ale na ori LMO chyba są też na gumach tłoczenia ale nie dam sobie głowy uciąć, wiem, że jak sie wkłada ori LMO to nie musisz sprawdzać czy są ori bo jeździsz na nich i jeździsz a jak ktoś np mówi że po 30tyś km padło mu zawieszenie i to jeszcze całe i na dodatek wmawia mi, że miał LMO to aż śmiać się chce, mi jak stukało zawiecho z przodu, podjechałęm do mechanika i tylko po jednym wachaczu mi wymienił i cisza nastała. :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:49_________________________________________________NYNA dobrze piszesz kupić raz, zapłacić więcej i mieć spokój (no chyba, że ktoś lubi mieć cały czas nowe części w aucie )
-
Spoty Katowice i okolice
witam z rana, wolne wolnym ale wstać trzeba było jeszcze wcześniej niż do roboty :>