Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. :polew: panowie nie uwierzycie....kupiłem sobie dzis buty jak byłem u góry na 3 stawach,przymierzyłem wszystko ok, kupiłem, teraz tak patrzę DWA LEWE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________ jaki jeleń
  2. no Akjam ma, ale chyba ściemnia bo nie chce pożyczyć keżorowi fury, Akjam pewnie ma z dyche i myślał, że te dwa kółka nie będzie widać [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________ wpadaj jak najbardziej jesteś mile widziany co prawda nie pogadaliśmy ale jak będziesz jeździł to nam się uda ps b6 fajne :gwizdanie:
  3. keżor co Ci padło może kupimy anglika na spółkę i wytachamy tajle ? chcesz pożyczę Ci swojego ADR -a poważnie bo i tak stoi pod domem i się marnuje, jak chcesz wpadaj jeszcze dzis [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:25_________________________________________________ mogę Cie na spoty wozić :gwizdanie: leszcze
  4. to co jest jeb.ięte ?
  5. wszystko jasne, je.ło cos ale to coś co je.ło będzie teraz w ch.j lepsze, mocniejsze i wogóle keżor dobrze, że odnajdujesz pozytywy
  6. kędzior do mnie pisał [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________Keżorowaty co z furą ?
  7. robie porządki przedświąteczne na starej chacie, jak narazie 2 patelnie poszły chce ktoś ? w dobrej cenie bo używki jak nie to na allegro wystawiam
  8. Ech... Też mam ten problem! :polew: kurde Akjam my to się rozumiemy ale jak ta reszta daje rade..i nigdy nie narzekają oni muszą prawdziwe pieniądze zarabiać
  9. no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew:
  10. macie ku.wa cos do LPG :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________można skoczyć gdzieś na góre na 3 stawy i tam zicnąć bo zimno bedzie na bank
  11. czyżby kolega nie dowierzał ostatnie dwa pomiary z tankowania gazu to 11,1l /100km i 11.3l / 100km powiedzmy cykl mieszany z przewaga miasta i dosyć żwawą jazdą nie no spoko wydawało mi się ze APU będzie więcej palić no właśnie mi też się tak wydawało... ale te ok 11 l/lpg to naprawdę b. mało jak na T a powiedzcie panowie jeszcze czy to są pomiary podczas normalnej jazdy ? czy raczej oszczędzania ?
  12. dziś spocik :beer1:
  13. z wieczora troche żeśta popisali dziś , jest jakiś chętny na jutro na kreske ? prócz:Rafała,Keżora,Stanleya,Kędziora...Wodzunia...i tej całej reszty... nie no świruje dziś nastąpił przełom :> będę miał kuchnie w domu i teraz w końcu ja wkroczę do akcji ...TV, jakieś kino, może Play3 (jak znajdę skrtyke przed moją albo jej powiem że to amplituner :gwizdanie:) i cała reszta tej elektroniki :>[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:15_________________________________________________ kur.a jakbyś miał neta który chodzi tak jak auto Krola to też by Ci wszyscy tak pisali jak Ty mi, :wallbash: nieraz jak chce coś napisać to ładowanie strony trwa wieki [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:17_________________________________________________no tak człowiek jeb.e od rana do nocy :gwizdanie:, przyjdzie na forum to wszyscy ewakuacja i w kime to ja chyba też
  14. wszystkim, ja trenuje cały czas boki
  15. leszcze Stanley podoba mi się Twoja wkrętka w Audi pozytywnie, aha no i dzięki, że ten śnieg przywiozłeś
  16. Walka KSW Pudzianowski VS Najman :shocked: :shocked:
  17. ale to już działka Keżora :polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:
  18. On nie dopuści żeby go ktoś jeb.ą :gwizdanie: jest skur.wiel mocny , Era Pudziana Rozpoczęta jeszcze trzeba go tylko przekonac żeby se synek A4 kupił :gwizdanie: dobrej nocy Panowie
  19. w Polsce nie ma bolka na Pudziana, musi iść dalej już w EU alb USA
  20. Panowie jestem w głębokim szoku :shocked: Pudzian...no ja pie.dole co za dzik, niezła szajba :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:14_________________________________________________sędzia to mój nauczyciel WF-u z podstawóki Bronder :gwizdanie: założył Pudzianowi dźwignię na jedną rękę- całą :polew: :shocked:
  21. Max wpadł w doła po tym jak go Krolu objechał i teraz tylko na technicznym siedzi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 09:31_________________________________________________ja robie ewakuacje na salony kuchenne, bo cos mi sie wydaje, że mój ziomek co mi miał robic kuchnie troche drogo chce ale to sie okaże Miłego dnia dziewczyny
  22. sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie Ech... kryzys :polew: :polew:
  23. sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie
  24. kiedyś trzymałem oba LMO w ręce i różnica nie była duża, nie chcę mieszać ani mącić ale na ori LMO chyba są też na gumach tłoczenia ale nie dam sobie głowy uciąć, wiem, że jak sie wkłada ori LMO to nie musisz sprawdzać czy są ori bo jeździsz na nich i jeździsz a jak ktoś np mówi że po 30tyś km padło mu zawieszenie i to jeszcze całe i na dodatek wmawia mi, że miał LMO to aż śmiać się chce, mi jak stukało zawiecho z przodu, podjechałęm do mechanika i tylko po jednym wachaczu mi wymienił i cisza nastała. :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:49_________________________________________________NYNA dobrze piszesz kupić raz, zapłacić więcej i mieć spokój (no chyba, że ktoś lubi mieć cały czas nowe części w aucie )
  25. witam z rana, wolne wolnym ale wstać trzeba było jeszcze wcześniej niż do roboty :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.