Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Nie siekierę muszę naostrzyć dziś się przyda - Miron mnie prosił... K.U.R.W.A ale jestem przerażony to ja zmykam też do piwnicy po łopatę, a później wkleję mapkę gdzie wykopałem dół
-
Spoty Katowice i okolice
keżor to pewnie swoją A4 reaz a Ty Krolu ? w piwnicy ? co sanki na zime czy jaki ch.j ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta poznaję tą kwiaciernie jest w Kurowie tzn w Knurowie
-
Spoty Katowice i okolice
nudy jak skurwisyn, co tam Pany porabiacie ? ja jeszcze 1,5 h w robocie i fajrant :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes nie podpuszczaj, i tak mam pozamiatane, a chciałęm do Gliwic wpaść jeszcze kiedyś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie znowu mój młodszy brat zalogował się na forum...coś się działo tutaj ? :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron przeprosiny wysłałem na PW aha mnie dziś na katowickich nie bedzie, będe rezał....mojego ADR-a :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra musze spadać :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak tak znam tą gliwicką gościnność, ale boję się, że napiszę za dużo i zje.a będzie [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:52_________________________________________________ wiem słyszałem, moja mnie pytała czy nie znam kogoś kto chodzi na balet :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpada dzis ktos z Gliwic do nas na spota ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:41_________________________________________________bo dawno nikt nas nie odwiedził.... poza tym waszym szpiegiem z taką dziwną czapką na głowie w kształcie trójkątów :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:44_________________________________________________dzięki Miron za gościnę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na katowickich cisza więc tutaj wpadłem
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące vin pod szybą
ja nie mam wersji USA a mam ten vin w lewym dolnym rogu szyby więc chyba kolejna rzecz w A4 która raz jest raz nie ma bez względu na lift, rok itp :gwizdanie:
-
[ALL B5] Uchwyt lusterka z modułem regulacji
Tak jak w temacie, zna ktoś może nr tego wkładu w lusterku zewnętrznym(prawa strona), który jest odpowiedzialny za regulację lustra góra-dół, lewo-prawo, czyli mechanizm regulacji lusterka. Z góry thx
-
Spoty Katowice i okolice
i wio do pracy
-
Spoty Katowice i okolice
k.rwa forum rezaczy....dajta pakój Pany... a gdzie miejsce dla Nas normalnych... a na Newbie pisali: nie ważne czy masz starą b5 czy wypasione b8 wszyscy są równi, łączy na s Audi A4 i zamiłowanie do tego auta
-
Spoty Katowice i okolice
turbo forum
-
Spoty Katowice i okolice
więc wiecie chłopaki jak to jest, co do eSy to to jest temat rzeka, bo z jednej strony co eSa to eSa ale w podobnych pieniądzach to można coś młodszego i też zapierda.acza, no ale eSa ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:25_________________________________________________no chyba , że eSa w budzie C4 ale to już zupełny antyk :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
chciałbym...ale narazie mieszkanie pochłania każdą kwotę jaka jest ;( jak mojej coś tam ostatnio przebłąknąłęm o zmianie auta to wykonała taki ruch w moją stronę
-
Spoty Katowice i okolice
ku..a mać mają po dwiesta kuni i jeszcze im mało, a co ja mam powiedzieć z moim 1.8 ADR co nic z nim nie idzie zronbić , tylko swap, ale lepsze rozwiazanie to kupić jaką eSe :>
-
Spoty Katowice i okolice
po co? ten bedzie dobry na lato bedziemy na nim smażyć :polew: dokładnie Kedzior podoba mi się Twoje rozumowanie Grylll jest wyczesany....do gryllowania
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
co za wieś, to już lepiej nic nie robić- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nie ma c**ja, jutro niedziela nic nie robie, teraz juz na bank spanie zaliczam bo lapek krzyczy, że mało sztromu mo, do jutro dziewczyny Krolu to jak ? ps mam swojego gazera - Spoty Katowice i okolice