Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Nie siekierę muszę naostrzyć dziś się przyda - Miron mnie prosił... K.U.R.W.A ale jestem przerażony to ja zmykam też do piwnicy po łopatę, a później wkleję mapkę gdzie wykopałem dół
  2. keżor to pewnie swoją A4 reaz a Ty Krolu ? w piwnicy ? co sanki na zime czy jaki ch.j ?
  3. ta poznaję tą kwiaciernie jest w Kurowie tzn w Knurowie
  4. nudy jak skurwisyn, co tam Pany porabiacie ? ja jeszcze 1,5 h w robocie i fajrant :gwizdanie:
  5. Somes nie podpuszczaj, i tak mam pozamiatane, a chciałęm do Gliwic wpaść jeszcze kiedyś
  6. Panowie znowu mój młodszy brat zalogował się na forum...coś się działo tutaj ? :gwizdanie: :polew:
  7. Miron przeprosiny wysłałem na PW aha mnie dziś na katowickich nie bedzie, będe rezał....mojego ADR-a :gwizdanie:
  8. dobra musze spadać :polew:
  9. tak tak znam tą gliwicką gościnność, ale boję się, że napiszę za dużo i zje.a będzie [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:52_________________________________________________ wiem słyszałem, moja mnie pytała czy nie znam kogoś kto chodzi na balet :gwizdanie:
  10. wpada dzis ktos z Gliwic do nas na spota ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:41_________________________________________________bo dawno nikt nas nie odwiedził.... poza tym waszym szpiegiem z taką dziwną czapką na głowie w kształcie trójkątów :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 10:44_________________________________________________dzięki Miron za gościnę
  11. na katowickich cisza więc tutaj wpadłem
  12. ja nie mam wersji USA a mam ten vin w lewym dolnym rogu szyby więc chyba kolejna rzecz w A4 która raz jest raz nie ma bez względu na lift, rok itp :gwizdanie:
  13. Tak jak w temacie, zna ktoś może nr tego wkładu w lusterku zewnętrznym(prawa strona), który jest odpowiedzialny za regulację lustra góra-dół, lewo-prawo, czyli mechanizm regulacji lusterka. Z góry thx
  14. i wio do pracy
  15. k.rwa forum rezaczy....dajta pakój Pany... a gdzie miejsce dla Nas normalnych... a na Newbie pisali: nie ważne czy masz starą b5 czy wypasione b8 wszyscy są równi, łączy na s Audi A4 i zamiłowanie do tego auta
  16. turbo forum
  17. więc wiecie chłopaki jak to jest, co do eSy to to jest temat rzeka, bo z jednej strony co eSa to eSa ale w podobnych pieniądzach to można coś młodszego i też zapierda.acza, no ale eSa ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:25_________________________________________________no chyba , że eSa w budzie C4 ale to już zupełny antyk :gwizdanie:
  18. chciałbym...ale narazie mieszkanie pochłania każdą kwotę jaka jest ;( jak mojej coś tam ostatnio przebłąknąłęm o zmianie auta to wykonała taki ruch w moją stronę
  19. ku..a mać mają po dwiesta kuni i jeszcze im mało, a co ja mam powiedzieć z moim 1.8 ADR co nic z nim nie idzie zronbić , tylko swap, ale lepsze rozwiazanie to kupić jaką eSe :>
  20. po co? ten bedzie dobry na lato bedziemy na nim smażyć :polew: dokładnie Kedzior podoba mi się Twoje rozumowanie Grylll jest wyczesany....do gryllowania
  21. co za wieś, to już lepiej nic nie robić
  22. nie ma c**ja, jutro niedziela nic nie robie, teraz juz na bank spanie zaliczam bo lapek krzyczy, że mało sztromu mo, do jutro dziewczyny Krolu to jak ? ps mam swojego gazera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.