Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. ja bym to zamknął...ja rezając swoje lampy wczytałem się w opis Endriuu i wszystko grało, nic na siłę wszystko delikatnie poza samym rezaniem blachy(tu trzeba na chama:) a tak to wszystko było GIT Dodam, że wtedy ten temat miał około 25 stron i było to samo, przeciez nic nowego tam sie nie pojawia :wallbash: jeszcze raz słowa uznania dla Endriuu
  2. ja się piszę, będę miał już drugą objechaną b-7 na koncie :gwizdanie: jednak nie ma co..co kierowca może zrobić z autem
  3. Czester nie podpowiadaj bo to nie kompakt dysk ...i co z tymi fotkami co robileś w Czewie ? ja bym prosił o jakąś kasete tfu tzn płytę ze zdjęciami i filmikami... A po tym teledysku przynajmniej wiadomo na jaki rynek były b7-ki robione
  4. Max oglądałęm ostatnio teledysk i pojawia się tam taki dziwny przedmiot w 39 sek (spada z nieba) nie wiesz co to ?
  5. widzę, że wczoraj ciekawie było...a gdzie żeśta się wyścigowali ? Krolu choć wcalę się nie dziwię bo jak jechaliśmy do Czewy objechałem Dimana - on później mówił, że niby z 2 -ki ruszał itp Podsumowując - B5 jest najlepsze pod każdym względem :gwizdanie:
  6. widzę,że angielski stopień podstawowy opanowałeś na -3.. pożycz lepiej od Maxa te kasety :polew: bredzisz wszystko jest ok na 6
  7. Nothing Tha Fuc*
  8. to nie łaski bez :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:14_________________________________________________a tak na poważnie to za tydzień przynieś usprawiedliwienie...
  9. ja dzis nie zamelduje sie na spocie...
  10. ehhh...zmęczony jestem nie mam sily mysleć więc się nie powkręcamy nawzajem spot zajebi*ty dzieki chłopaki
  11. dzieki za spota
  12. wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :> ale nie musisz lubić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:19_________________________________________________ a to Miszka Pitek jakaś propozycja...bo nie jestem pewien ?
  13. to dzis bedzie tzw:
  14. a ja cały czas myślałem... o czym to zapomniałem, lece jeszcze przetrzec furaka i bedzie miodzio
  15. pałna kulturka
  16. Gliwice widzę, że już gotowi jesteście
  17. widzimy sie pod GO Sportem
  18. Keżor czyli niewierzysz czy jak :doh1: jak tam panowie nastroje przed jutrem ?
  19. z tego co wiem to Krolu nawet lakiernika przełożył żeby pokazać co robi z Nami wszystkimi na kresce :gwizdanie:
  20. dać Ci na dentystę?? ino jeden ząb ci się ostał :polew: wczoraj bylem przez chwilę na gliwickich
  21. same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana
  22. powyżej 190km/h to nie ma znaczenia bo auto sie zaczyna odrywać od ziemi więc opony są odciążone
  23. Stanley musisz więcej tego lać to może jeszcze spadnie spalanie ja wczoraj bylem na chwile w Gliwicach i wracając przetestowałem moją na V-max i co ku mojemu zdziwieniu budzik wskazał dokładnie 220km/h, myślałem, że ona już tyle nie pójdzie więc wszystkie niedowiarki niech przestaną dupcyć, że coś jest niemożliwe Stanley ja myślę, że Twoja leci lekko te 230km/h a bo bym zapomniał stanąłem na tzw kresce z moim ziomem Toyota Corolla 2008r1.6 chyba 120PS ale nie jestem pewny, a wynik był taki, że szliśmy łeb w łeb [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 10:23_________________________________________________cześć Wodzu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.