Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Oni już na kasetach na bank nie nagrywali... Ale może Backstreet Boys? Backstreet Boys - klasyka Old School
-
Spoty Katowice i okolice
W jakiej muzyce kolega Max się lubuje? :gwizdanie: bierz byle co ważne że kaseciok to przyjmie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
na 129 stronie jest moje wyznanie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ty to bys się tylko przytulał Stanley...pamietasz co Ci kiedyś napisałem
-
Spoty Katowice i okolice
Apropo's jutrzejszego spota to mam nadzieję, że dam radę wpaść... no było by miło postaram sie
-
Spoty Katowice i okolice
aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Całą tzn z obydwoma pośladkami na raz :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ciekawe ile trwa, ale nade wszystko ile kosztuje jedno i drugie...... ...ze szczególnym wszakże naciskiem na to drugie, bo co prawda stary już jestem i pamięć nie ta, ale ten kąt wtrysku jakoś dziwnie przyjemnie kojarzy mi się z kamasutrą to kąt wtrysku a nie wytrysku ja zabiore tą przetwornice ale musze jeszcze obczaić czy wtyczka do zapalniczki hula bo ostatnio coś się dupcyła, ale to tak czy inaczej grosze więc przywiozę sprawna Krolu pochytales kola ?
-
Spoty Katowice i okolice
ładny kawał, ja bym zajeb*ł on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie... ACID ?
-
Spoty Katowice i okolice
ładny kawał, ja bym zajeb*ł
-
Spoty Katowice i okolice
nie ale były dobre 5-6 mm Continentale... wrzuć te co masz w bagażniku dla Keżora...
-
Spoty Katowice i okolice
z Wartą warto :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiego małego ? ? ? a Ty co nie ubiersza swojego ? z gołym z zimie chodzisz noooo....to Miron nie pisz, że małego [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:56_________________________________________________......czarnobyl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojojoj tak sie sklada ze wlascicielem tego samochodu jest moj dobry znajomy i dodam ze w zeszlym sezonie to bylo pod maska ale to jest inne auto...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiego małego ? ? ?
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu o co Ci chodzi...przeciez jest kulturka na maxa[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:45_________________________________________________jak potrzebujesz pomocy dzwon jestem w Kato do 16:00 pozniej cisne do Tychów
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mialem ostatnio auto obklejone wlepkami ruchu chorzów jak sie dowiem kto to pójde siedzieć pewnie :angry: BANDA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:decayed: :decayed: :decayed: w końcu Miszka był u nas x2 :naughty: :decayed: i chyba chce być Naszym kolegą :kox: :evil: :evil: :evil: :evil: :good: mysle, ze temat do ogarniecia....ale w lecie-bo to taka chata bardziej na lato, ale bede mial to na uwadze i nie mowie nie, ale Guru nie jedzie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
spoty sie rozkrecaja , D.I.L.- erka kwitnie
-
Spoty Katowice i okolice
wpadaj we wtorek do Kato to zobaczymy
-
Spoty Katowice i okolice
ten z Gliwic czego tu szuka ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jesteście wulgarni i chamscy, a gadaja, że na Katosach patossssss
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak to wybierzecie to ja sie piszę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyjedźcie do miasta, w Katosach nie bedzie problemu z kręglami bo słyszałem ostatnio u Was na spocie, że najwieksza kręgielnie w Gliwicach ma dwa lub trzy tory
-
Spoty Katowice i okolice
niestety ale ja panowie nie dysponuję garażem, ja wszystkie swoje rezania robie w górach, tam mam chatę, co prawda garaż też tam jest ale to jakieś 100km od Katowic, zagadajcie z tym co ma inne srebrne Audi i też jest z Katowic :gwizdanie: