Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki znalazł się ten co zawsze jest a do gliwic jeździsz no ile razy byłeś ??? ja 4 ... ale znam kogoś kto był ze sto razy... krolu :polew: Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ? zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B7 kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki
  3. tzn ile ? konkrety Stanley konkrety
  4. to chyba nie zalezy od Ciebie, tak samo bylo z SCP, wskoczył wyżej bo to temacik
  5. ja tez ide troche porobic, jak to mowi do mnie zawsze moj ziom z osiedla: ''JEBEJ BOS FIZYCZNY''
  6. spoko, ja staram sie wybrac do SG, jak narazie bylem raz i to bylo na strefie, moze w ten piatek sie uda...zwlaszcza ze 1000 ma peknac
  7. no z tego co piszesz to mamy to samo a do Kato sie wybierasz ?
  8. siema siema, Piter Ty ostatnio jak byles w Kato to wspominales cos o jakis stukach jak sie rusza kiera.... nie wiem czy pamietasz, ale ja mam cos takiego ze ruszam lekko w lewo w prawo i takie delikatne stuki slychac, wiesz co to moze byc ? a tak wogole to bedziesz w Kato dzis ?
  9. Siema Piterra Kezor widzialem Cie na Chorzowskiej w Kato jakas 1h temu
  10. [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 08:56_________________________________________________Ps. No no widzę że 1000 może paść jeszcze przed piątkiem Tak i to Ty ją stukniesz :polew:
  11. widze, że pamietasz o mnie :> i o mnie
  12. to jutro
  13. ja nie pomoge, spróbuj Vag-iem ide spac mialem film obejrzeć, a tu mi za dużo czasu zlecialo, do jutra
  14. wlasnie przeglądam oferty pracy..... wyslalem aplikację na to, co o tym sądzicie warto ? ? ?http://www.pracuj.pl/oferty-pracy/1538724.html
  15. Jesteś gejem więc idź spać Będzie się nam tu na Gliwickich homofobiować jeszcze Gejugoru się odzywasz ? ? ? :polew:
  16. Jak nie przecież lubisz facetów ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: JESTEŚ GEJEM ------> LUBISZ FACETÓW :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. przyznajcie się, że jesteście gejami i spać
  18. Pucek patrząc na to zdjęcie zaraz pod ilością Twoich wiadomości chciałem Ci zaimponować ale widzę, żę z ludźmi to za mało, jak dla Ciebie :polew:
  19. stać i doggy style
  20. siemka Rafal Pucek no przyjechal byś tym razem, jak ktos sie bedzie burzył to stanę ZA Tobą - dosłownie [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:58_________________________________________________Nie no Krolu z tego co pamiętam to Pucek nie w mojej wadze chodzi jak by co
  21. Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :gwizdanie: ...BĘDZIESZ tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni (od Piterry - zobaczymy jak to działa) widzisz :gwizdanie:
  22. Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :gwizdanie: ...BĘDZIESZ
  23. Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew:
  24. to żeś się postarał świetny post, dużo wnosi do tematu :gwizdanie: Krolu...wnosi, wnosi przywitanie jest bardzo ważne WITAM MIŚKA GP :polew: :polew:
  25. Misiek GP wpadaj do nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.