Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki znalazł się ten co zawsze jest a do gliwic jeździsz no ile razy byłeś ??? ja 4 ... ale znam kogoś kto był ze sto razy... krolu :polew: Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ? zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B7 kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki
-
Spoty Katowice i okolice
tzn ile ? konkrety Stanley konkrety
-
Spoty Katowice i okolice
to chyba nie zalezy od Ciebie, tak samo bylo z SCP, wskoczył wyżej bo to temacik
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez ide troche porobic, jak to mowi do mnie zawsze moj ziom z osiedla: ''JEBEJ BOS FIZYCZNY''
-
Spoty Katowice i okolice
spoko, ja staram sie wybrac do SG, jak narazie bylem raz i to bylo na strefie, moze w ten piatek sie uda...zwlaszcza ze 1000 ma peknac
-
Spoty Katowice i okolice
no z tego co piszesz to mamy to samo a do Kato sie wybierasz ?
-
Spoty Katowice i okolice
siema siema, Piter Ty ostatnio jak byles w Kato to wspominales cos o jakis stukach jak sie rusza kiera.... nie wiem czy pamietasz, ale ja mam cos takiego ze ruszam lekko w lewo w prawo i takie delikatne stuki slychac, wiesz co to moze byc ? a tak wogole to bedziesz w Kato dzis ?
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Piterra Kezor widzialem Cie na Chorzowskiej w Kato jakas 1h temu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 08:56_________________________________________________Ps. No no widzę że 1000 może paść jeszcze przed piątkiem Tak i to Ty ją stukniesz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
widze, że pamietasz o mnie :> i o mnie
-
Spoty Katowice i okolice
to jutro
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie pomoge, spróbuj Vag-iem ide spac mialem film obejrzeć, a tu mi za dużo czasu zlecialo, do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wlasnie przeglądam oferty pracy..... wyslalem aplikację na to, co o tym sądzicie warto ? ? ?http://www.pracuj.pl/oferty-pracy/1538724.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jesteś gejem więc idź spać Będzie się nam tu na Gliwickich homofobiować jeszcze Gejugoru się odzywasz ? ? ? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nie przecież lubisz facetów ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: JESTEŚ GEJEM ------> LUBISZ FACETÓW :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyznajcie się, że jesteście gejami i spać
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek patrząc na to zdjęcie zaraz pod ilością Twoich wiadomości chciałem Ci zaimponować ale widzę, żę z ludźmi to za mało, jak dla Ciebie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
stać i doggy style
-
Spoty Katowice i okolice
siemka Rafal Pucek no przyjechal byś tym razem, jak ktos sie bedzie burzył to stanę ZA Tobą - dosłownie [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:58_________________________________________________Nie no Krolu z tego co pamiętam to Pucek nie w mojej wadze chodzi jak by co
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :gwizdanie: ...BĘDZIESZ tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni (od Piterry - zobaczymy jak to działa) widzisz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :gwizdanie: ...BĘDZIESZ
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to żeś się postarał świetny post, dużo wnosi do tematu :gwizdanie: Krolu...wnosi, wnosi przywitanie jest bardzo ważne WITAM MIŚKA GP :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Misiek GP wpadaj do nas