Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. :gwizdanie:
  2. :polew: :polew: i tam też bedzie prze*****e bo na celi Roman czeka :polew:jesteśmy w czarnej d*pie...
  3. :polew: :polew:a le mnie rozśmieszyliście, dawno się tak nie uśmialem ale też bede bał sie odchodzić od kompa bo mnie pojedziecie :polew:
  4. a Krolu na gg jest dostępny...jak to zobaczy to trzeba bedzie konta kasować, nie przyjeżdżać na spoty i sprzedać A4 :polew:
  5. :polew: panowie wystarczy bo juz zlewam na podłodze ehehehhehe hhheehhehehhehehehe heh ehehehhe :laghing2:
  6. z Romanem Polańskim :polew:
  7. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. Krolu nosi swoje zdjęcie w portfelu
  9. Krolu w razie czego pamiętaj,że do Esy masz droższe tajle więc nie daj sobie wcisnąć jakiejś lipy z serii,a co do Ciebie Kanar...bo zapomniałem zapytać dojechałeś wczoraj sam czy holowanie ?
  10. Ciebie może nie ale spawy napewno wzmocniły Twoje auto dobra spadam bo cały dzień przachulałem na forum zamiast pracować a tu już koniec "pracy" Krolu czytalem trochę o tej wodzie wtedy jak mi padło auto na spocie i różne rzeczy pisali, że może uszczelka pod głowicą, może przewody nieszczelne itp itd, najprościej do mechanika się udać i bedziesz miał pewność ale to też tak w 50%
  11. Ivan to sprzedawał czerwone avanty... avanty sprzedawal Miszka wiec Tzieland masz grubo prze****ne w Twoim przypadku spaw poszedł po całej długości auta wiec nic nie widać,
  12. Krolu tu na poważnie zapodał, a Ten go wyśmiał, Tzieland nie wszyscy kupowali auto u Rusa jak Ty
  13. przecież ja piszę całkiem serio
  14. nie właśnie chodzi mi o przód jak światła dzienne ak mniejwiecej jk Keżor ma [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:35_________________________________________________ no przekroczyłyby wartość ale chyba twojego auta :polew: a chodzi mi mniejwięcej o takie coś a nie dokładnie o te tak ale tylko wtedy gdyby te ledy pokryły całe moje auto
  15. te z Q7 przekroczyły by wartość auta [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:33_________________________________________________i wystawały by na boki bo zderzaka by brakło
  16. tak ale połowa z nich to: itd dziwię się,że jeszcze Cię z bananowca nie potraktowali ale na katowickich dobrze nad tym pracujesz, nie pomoże Ci nawet Twoja Esa w dieslu
  17. fajne to forum, nie tylko o Audi można się tutaj czegoś dowiedzieć
  18. i znów gliwickie będą lepsze...chyba, że podjadą na parking podziemny to audi od Twojego ziomka widzialem kiedyś bo kolo chciał te alusy sprzedać - może cena wysoka ale jak stan igla to swobodnie można tyle zapłacić - przyjemne autko [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:51_________________________________________________cześć Krolu gonie Cię , Keżor na zajęciach to możemy ponabijać
  19. ja już nie raz spałem
  20. no to cześć Keżor dopisz może tam w tytule, że w sezonie "zimowym" jesteśmy pod Realem 200m obok Go Sportu i jakąś mapkę z dojazdem spod Go na podziemny i będzie tak na poważnie to przyda się to innym co pierwszy raz sie wybieraja
  21. ja tego nie widziałem :gwizdanie: ja tego nie napisalem :gwizdanie: ja tego nie słyszałem :gwizdanie: ja tego nie potwierdzam :gwizdanie: ja tego nie czytam :gwizdanie: A ja q***wa wszystko widziałem, zanotowałem i macie prze****ne! Spamerzy znad Kłodnicy :polew:
  22. a sprawdz jeszcze gliwickie :polew: :polew: :polew: Nowy kolega niech się tak nie denerwuje bo jestem gotów myśleć,że faktyczie o Vag'a chodzi. Ja przyjeżdżam ale Vag'a wole omijać więc może lepiej nie wchodź w to :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 00:01_________________________________________________ dzieki
  23. kurcze cały swój wolny czas spędzam na forum i tylko 3 miejsce :wallbash:Krolu pokaż kwity bo nie wierzę [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:55_________________________________________________niech ktoś coś napisze bo jak dopiszę to mi się nie nabije
  24. Krolu nie siedź na forum bo się spóźnisz pal furę i gaz do dechy - przecież Ty z Chorzowa jedziesz :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 18:20_________________________________________________Rafał trzymam za słowo, przy okazji tzw "bruderschafta" machniemy dobra zbieram się pomalutku żeby być pierwszym
  25. Gratuluje przywiez jakies procenty na spota to oblejemy dobra Rafal tylko weż kieliszki ps szykuje sie sporo AUT na dzis :good: :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.