Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. nie mów że moja A4 jest podobna do tego parcha od Kezora [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:39_________________________________________________ps. Keżora nawet nie jeździ :gwizdanie:
  2. miało być: przenosimy Cię na EU małe przejęzycznie
  3. przenosimy sie na EU :polew:
  4. no najwieksi alkoholicy przebudzaja się
  5. Dokaładnie Miszka śledzilem Cie od Tychów :gwizdanie: stales na wyjezdzie z Tychów na przystanku chyba ?? Podjechalbym na spocik ale cała ekipa w aucie i nie bylo jak ano stałem :> właśnie tam CB podpinałem
  6. kiedys miałem podobny problem ale w maluchu, zastosowałem klej teraz juz nazwy nie pamietam.Wysmarowałem całą podsufitke klejem później wzdłuż podłożyłem dość szerokoą deskę i podparłem ją na kilku kijach i trzymało.
  7. dobre postanowienie
  8. zostań tu
  9. widzę, że Majki jest, nie słyszałem Cie wczoraj na CB, a Ty stałeś może taka Caravellą na światłach obok mnie ? bo Diman cos gadał, że busem cisnąłeś
  10. a ja tutaj bo na SK dalej cisza, chyba sie struli mocno na sylwestrze i w szpitalach żołądki płukają
  11. ja chyba drinka na sen machnę [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________LUDZIE ! ! ! KAJ WY SĄ ? ? ? bo znów będe musiał na gliwickie iść
  12. Mam zakupiony TV 42 cale plazma Panasonic i chciałbym żeby ktos doradził jaki uchwyt pod tego TV zapodać ? jestem kompletnym laikiem i nie znam sie na tych uchwytach.Wiem, że chcę aby TV był jak najbliżej ściany i był obrotowy (głównie na boki jak najwiecej się da) jeśli opcja obrotowa wiąże się z dużym odstawaniem TV od ściany to można odpuścić. Pls o wklejenie linków np z allegro co by było dobre, z góry thx
  13. dobra ja cisne stąd bo i tak nic sensownego nie napisze
  14. Ty mnie też :polew: to Ty kasujesz swoje ostatnie posty, a ja swoje żeby nik sie nie skapnął
  15. firma OK, ale lepsza jest Eibach, fakt, sprężyny raz droższe Diman, a ile Majki dał? kup może tam gdzie on no bede musial z nim gadac i sie obaczy to sie da zauwazycz ze sie nie znasz nie mam co rezać wiec za bardzo mnie takie sprawy nie interere ty tez sie nie znasz bo pytasz, gdybys się znał napisałbyś np: patrzcie chłopaki co zakupiłem a nie z zapytaniem :tongue4: :tongue4:
  16. wiem, napisałem to co napisałem bo sie nie znam
  17. mi się podobają i kolorek fajny
  18. swinia dlaczego, skoro tak piszesz to też wiesz co to za strona świnia
  19. na czerwonej stronie www
  20. wiesz, "bajki" dopiero się zaczynają :> czerwone bajeczki
  21. Witam Problem przedstawia sie następująco, wrzucam bieg puszczam sprzęgło jest szarpnięcie chyba, że puszczam bardzo bardzo powoli to jest normalnie, oprócz tego przy zmianie biegów przeniesienie napędu nie nastepuje od razu tylko"na raty" są odczuwalne szarpnięcia w stylu nauki jazdy tzw żabka, to samo jest przy przejeżdżaniu przez próg zwalniajacy- po przejechaniu progu gdy auto juz przednimi kołami jest za progiem(gazu nie dodaję auto toczy się swoim pędem) odczuwalne są te szarpnięcia. Wiecie może cos na ten temat ? Dodam, że kompletne sprzęgło wymieniłem jakieś 5000 km temu więc jest całe nówka. Szukałem w różnych wątkach ale jakoś moje objawy nie występują u innych. Szarpanie ma miejsce zawsze bez względu na to czy jest rozgrzany motor czy zimny. Jaka wasza diagnoza szpece
  22. ja mam podobny problem ale przedstawia sie on następująco, wrzucam bieg puszczam sprzęgło jest jarpnięcie chyba, że puszczam bardzo bardzo powoli to jest normalnie, oprócz tego przy zmianie biegów przeniesienie napędu nie nastepuje od razu tylko"na raty" są odczuwalne szarpnięcia w stylu nauki jazdy tzw żabka, to samo jest przy przejeżdżaniu przez próg zwalniajacy- po przejechaniu progu gdy auto juz przednimi kołami jest za progiem(gazu nie dodaję auto toczy się swoim pędem) odczuwalne są te szarpnięcia. Wiecie może cos na ten temat ?
  23. Ty i te Twoje pomysły :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.