Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Bobrek straciłem tam dwa miesiące życia :wallbash: [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:55_________________________________________________ no ten to ma polot :>
  2. 16 l to za dużo zdecydowanie, mi raz tyle spalil ale odpalałem auto chyba z 30 razy w ciągu dnia i na butli 40 l zrobilem 280 km i to był rekord, średnio i to już było w wielu wątkach poruszane 10-12 l standard, oczywiście są ewenementy takie jak np 8,5l (w co nie chce mi się wierzyć) i 16l (czego nie chcę już nigdy doświadczyć)
  3. Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie: Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie: teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie: dlatego godom, że bez polotu czyli jak dla Ciebie polot jest dopiero na redtubje ? :gwizdanie: no coś koło tego
  4. Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie: Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie: teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie: dlatego godom, że bez polotu
  5. Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:
  6. drzwi są takie same, prowadnica i ramka może się różnić ale to na 99%
  7. na allegro poszukaj, nie jest to część bez ktorej nie da się jeździć więc musisz się uzbroić w cierpliwość i szukać(ja kiedyś szukałęm tej plastikowej listwy w bagażniku na tylną ściankę i też się naszukałem ale w końcu znalazłem) albo ASO [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:40_________________________________________________aha nazywa się to dokładka zderzaka
  8. bez polotu moim zdaniem
  9. wachlujecie tymi kapeluszami....
  10. dobry kolega Moskal się chyba pomylił...tu jest wątek:spoty katowickie ! ! ! a że przypląały się do nas jakieś gorole to już trudno, nie jesteśmy tacy żeby ich nie tolerować co tam z rańca ?
  11. no spoko wszyscy ciężko pracujemy, mi też się to nawet ostatni zdaża, że muszę dymać od rana do nocy Diman węź 20 niech ciałość będzie na Ciebie
  12. co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie: Luzik... to mi też
  13. co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu
  14. jak ktoś może to weźta mi dlugopis na gliwickich od Mirona co tam z wieczora ? Akjam
  15. prócz neta gdzie można w dobrej cenie kupić lapka, chodzi mi o jakiś prosty model żeby forum działało bo ten mój z podłączonym monitorem stacjonarnym już mnie wkur.ia
  16. siema mam już neta ale czasu nie mam pozdro lachony
  17. dotarłem do chaty spokojnie ale sie skułem jak biszkopt w niedziele to nie wyszedłem nawet z chaty ( raz na balkon mi sie udało wyjść przweietrzyć) z rana i cały dzień zdychania no ale balet był przedni...a na początku nikt nie chciał wódki pić
  18. dobra ja jade na chate zmieniam koło biore szałer i jadę do KATO
  19. nie, a ide na chyt :>
  20. nie :>
  21. ja musze koło zmienic w Yarisie bo ślizgałem sie i przydupcyłem w borsztajn :gwizdanie: i pita powietrze a moja chce gdzies jechac, a Audi sie boi
  22. możemy wcześniej :gwizdanie:
  23. Max nie wal w h*ja bo Cię obserwuja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.