Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. www.allegro.pl i trochę cierpliwości
  2. daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie: też jakaś nierezana seria
  3. nadrabia albo zasnął :>
  4. ja jeżdżę ale w tym roku nie byłem
  5. niech Cię trzyma
  6. buehehehe już sobie wyobraziłem jak by wyglądało to zdjęcie :polew: na trójkołowcu Keżor jako prezes więc największy lansss muehehe tylko ciekawe na czym był by Maks trzeba by mu było coś pospawać mocnego :polew: :polew:
  7. co ty dupcysz
  8. dobrze gadasz to jest to samo co z furami, na ch***j mi b7 jak b5 też jeździ właśnie :good: a nasze b5 nawet jeżdżą lepiej niż te ich b7 przekombinowane
  9. dobrze gadasz to jest to samo co z furami, na c**j mi b7 jak b5 też jeździ
  10. no, ale na jastrzębskich
  11. na rowerek też bym wyskoczył ale gdzieś w góry żeby się zmachać ostro
  12. bierz lemfordera, zapłacisz drożej ale i dużo dłużej pojeździsz...i nie dołączysz do grona narzekalskich i specjalistów, że w A4 wachacze padaja po 30-40 tyś km
  13. chodzi Ci o zmianę przodu z b6 na b7 ? da się
  14. jest - kupić nie bite auto panowie przecież te auta też już mają swoje lata, mi też coś trzeszczy ale to chyba od mrozu bo w lecie nic się nie dzieje, a resztą to nic takiego zawsze można torksa i krzyżaka dowrać i podokręcać wszystkie śrubki do porządku
  15. placki ziemniaczane ze skwareczkami...mniam ja bym sie pokusił o ciepłą wodę i płyn do mycia naczyń, na bank nie odbarwi, a może pomóc kiedyś usunąłem tak jadną plamę jak mi moja frytki z takiej chamskiej budki nasiąknięte olejem wysypała na zic
  16. no dlatego wróciłem :>
  17. nie będzie
  18. wiem wolisz sporty siłowe - podnoszenie ciężarów :beer1:
  19. ide na Adasia popatrzeć
  20. jak już wymienisz daj znac jakie koszta, też mnie to czeka niebawem
  21. ciekawe chyba nie jeździłeś 1.8 i 1.8 z lpg bo różnica nie duża a co do spalania to też nie wiem skąd to wziąłeś, że bedzie dużo wyższe - NIE NIE BĘDZIE DUŻO WYŻSZE zgodzę się natomiast, że 235 może być ciut za szeroka
  22. tylko ..oko1234 pamietaj żeby później ze spota nie odjeżdżać ostatni
  23. REDS
  24. :polew:
  25. oko rzuca okiem na spam :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.