Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. :hi:
  2. chłopaki rozmawiali powyżej o 18tkach :gwizdanie:
  3. Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie: z rana
  4. pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa nie wiem czy a6/s6 było tak jak w a4 ale kolega ma S6 i ma kiere w kolorze czarnym,a deska rozdzielcza ma kolor beżowy, szczerze powiedziawszy nie widziałem jeszcze np: brązowej kierownicy w a4...ale może mało jeszcze widziałem Niestety mało widziałeś jeszcze mam brązowy kokpit,fotele, i kierownicę a poduszka jest zawsze w tym samym kolorze co kierownica. zrobie małe OT ale chyba i tak w temacie: możesz mi to pokazać
  5. jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów czytaj uwaznie co pisalem 53 litry(przejrzyj watek) ja odnoszę się do wątku, który zapoczątkował greghoryy a nie do tego co Ty napisałeś. W tym wątku chyba poruszamy temat dużego spalania auta greghoryy'ego i owszem możemy porównać jak nam pali i ile powinno Jemu palić, a nie analizujemy spalania i ewentualnego spalania Twojej fury bo od tego to się nowy wątek zakłada pt: jak myślicie ile by mi spalił gdyby...
  6. jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów
  7. może będą rezać na przód B7 też mnie te 7 tyś zdziwiło
  8. możesz tak mieć ale jak jest ok 1/2 baku i mniej - też to zaobserwowałem u siebie
  9. pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa nie wiem czy a6/s6 było tak jak w a4 ale kolega ma S6 i ma kiere w kolorze czarnym,a deska rozdzielcza ma kolor beżowy, szczerze powiedziawszy nie widziałem jeszcze np: brązowej kierownicy w a4...ale może mało jeszcze widziałem
  10. no to już lepiej ale jeszcze ze 3,4 dyszki mógłby przejeżdżać na tych 40l
  11. nie rozumiem. Jak to jak jedziesz na Pb i ostro dasz po zaworach to na gaz sie przełącza? Podobno są kute tłoki, ale to tylko z lektury forum wyczytałem wiec niepotwierdzone. Ja podobno mam kute tłoki i korby ja mam dokładnie odwrotnie jak kolega napisał ( z gazu na PB) ale to wtedy gdy filtry są już do wymiany, ale żeby przy butowaniu auta z benzyny na gaz przełączało
  12. ja bym nie popuścił, kaszana jak nic i nie trzeba się dużo znać to widać gołym okiem, a jak jeszcze auto Ci nie idzi to chyba nie będziesz tak jeździł, swoją drogą to ten warsztat jest chyba na etapie gazowania Poloneza 1500...dobrze, że gazem Ci w aucie nie śmierdzi, jedź i walcz o swoje bo tak to będziesz się wkurzał
  13. zaś wlewka nara Pany
  14. jutro Ci będzie gorąco
  15. Spasiba z tym przełamaniem lodów :gwizdanie: :polew:
  16. idzie........się wk***ić chyba a pisałeś coś wcześniej o rozdziewiczaniu...to ja sie piszę ale podobno tylko za pierwszym razem boli :polew: a tak wogóle to koledze
  17. pijoku, będziesz jutro? powienienem być widzisz sam jak ostatnio tyram, zero prawie na forum ale jutro będę bo już mnie to samego wk***ia, że nawet na spota nie mam czasu jechać, więc będę
  18. pijoków tu nie ma
  19. zawias na 100% odczuł tego dzwona, no ale jak mówisz, że 600 Jurków zapłaciłeś to i na części to pogonisz w razie czego :gwizdanie: a na poważnie to myślę, że nie jest najgorzej z 3-4 tyś PLN na pewno będziesz musiał wsadzić w ta 4kę, tak mi sie wydaje błotnik, maska, zderzak, lampa, plus to co w środku poszło, co do zawiasu to na bank coś odczuł ale zobaczysz sam, jak byś się rozmyślił to ja ją od Ciebie odkupię za te 600 Ojro
  20. jednak zostanę jeszcze chwilkę
  21. ja spadam nara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.