Treść opublikowana przez Miszka82
- Spoty Katowice i okolice
-
Znaczenie ET Felgi
chłopaki rozmawiali powyżej o 18tkach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie: z rana
-
[ALL B5] Poduszka kierowcy - jaki powinna mieć kolor ??
pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa nie wiem czy a6/s6 było tak jak w a4 ale kolega ma S6 i ma kiere w kolorze czarnym,a deska rozdzielcza ma kolor beżowy, szczerze powiedziawszy nie widziałem jeszcze np: brązowej kierownicy w a4...ale może mało jeszcze widziałem Niestety mało widziałeś jeszcze mam brązowy kokpit,fotele, i kierownicę a poduszka jest zawsze w tym samym kolorze co kierownica. zrobie małe OT ale chyba i tak w temacie: możesz mi to pokazać
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów czytaj uwaznie co pisalem 53 litry(przejrzyj watek) ja odnoszę się do wątku, który zapoczątkował greghoryy a nie do tego co Ty napisałeś. W tym wątku chyba poruszamy temat dużego spalania auta greghoryy'ego i owszem możemy porównać jak nam pali i ile powinno Jemu palić, a nie analizujemy spalania i ewentualnego spalania Twojej fury bo od tego to się nowy wątek zakłada pt: jak myślicie ile by mi spalił gdyby...
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
może będą rezać na przód B7 też mnie te 7 tyś zdziwiło
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
możesz tak mieć ale jak jest ok 1/2 baku i mniej - też to zaobserwowałem u siebie
-
[ALL B5] Poduszka kierowcy - jaki powinna mieć kolor ??
pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa nie wiem czy a6/s6 było tak jak w a4 ale kolega ma S6 i ma kiere w kolorze czarnym,a deska rozdzielcza ma kolor beżowy, szczerze powiedziawszy nie widziałem jeszcze np: brązowej kierownicy w a4...ale może mało jeszcze widziałem
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
jaja se robisz czy jak ?
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
no to już lepiej ale jeszcze ze 3,4 dyszki mógłby przejeżdżać na tych 40l
-
Przy ostrym przyspieszaniu sam przełącza się na LPG.
nie rozumiem. Jak to jak jedziesz na Pb i ostro dasz po zaworach to na gaz sie przełącza? Podobno są kute tłoki, ale to tylko z lektury forum wyczytałem wiec niepotwierdzone. Ja podobno mam kute tłoki i korby ja mam dokładnie odwrotnie jak kolega napisał ( z gazu na PB) ale to wtedy gdy filtry są już do wymiany, ale żeby przy butowaniu auta z benzyny na gaz przełączało
-
[B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe
ja bym nie popuścił, kaszana jak nic i nie trzeba się dużo znać to widać gołym okiem, a jak jeszcze auto Ci nie idzi to chyba nie będziesz tak jeździł, swoją drogą to ten warsztat jest chyba na etapie gazowania Poloneza 1500...dobrze, że gazem Ci w aucie nie śmierdzi, jedź i walcz o swoje bo tak to będziesz się wkurzał
-
Spoty Katowice i okolice
zaś wlewka nara Pany
-
Spoty Katowice i okolice
jutro Ci będzie gorąco
-
Spoty Katowice i okolice
Spasiba z tym przełamaniem lodów :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
idzie........się wk***ić chyba a pisałeś coś wcześniej o rozdziewiczaniu...to ja sie piszę ale podobno tylko za pierwszym razem boli :polew: a tak wogóle to koledze
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
skąd te koszta ?
-
Spoty Katowice i okolice
pijoku, będziesz jutro? powienienem być widzisz sam jak ostatnio tyram, zero prawie na forum ale jutro będę bo już mnie to samego wk***ia, że nawet na spota nie mam czasu jechać, więc będę
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
pijoków tu nie ma- Spoty Katowice i okolice
- [All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
zawias na 100% odczuł tego dzwona, no ale jak mówisz, że 600 Jurków zapłaciłeś to i na części to pogonisz w razie czego :gwizdanie: a na poważnie to myślę, że nie jest najgorzej z 3-4 tyś PLN na pewno będziesz musiał wsadzić w ta 4kę, tak mi sie wydaje błotnik, maska, zderzak, lampa, plus to co w środku poszło, co do zawiasu to na bank coś odczuł ale zobaczysz sam, jak byś się rozmyślił to ja ją od Ciebie odkupię za te 600 Ojro- Spoty Katowice i okolice
jednak zostanę jeszcze chwilkę- Spoty Katowice i okolice
ja spadam nara - Spoty Katowice i okolice