Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. standard, nie ma znaczenia czy grzane czy nie, jak Cię to bardzo drażni możesz wymienić na nowe bo nic z tym sie nie da zrobić... i tak się dzieje nie tylko w naszych Audi
  2. ja widziałem wczoraj fajne dresy w Realu :> tylko, że one były firmowe Umbro a Kędzior ty wolisz No Name'y z tego co sie oriętuję [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 17:39_________________________________________________fajrant na dziś... widzę, że wszyscy na Gliwice pocisnęli
  3. [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 08:05_________________________________________________co tam kanar ja się zbieram w trasę zaraz
  4. ja uciekam Panowie prośba nie natrzaskajcie za duzo bo tego nie ogarniam
  5. motywuj jestem za Stanley już jednego zmotywował ze swojego miasta, tego od tej esy ''niebieskiej''
  6. kędzior tyś jest nadupcony ? do jakiej reklamy ? po co takiemu ramki A4 KLUB POLSKA ? do jakiej reklamy ?
  7. Ja już się od dawna staram, od czasu do czasu pw na newbie wysyłam i 0 odzewu... i znow to samo....po co komu ramki jak ani na spoty nie przyjeżdża ani na forum sięnie udziela....też miałem takiego jeszcze w Kato na osiedlu b6 ;( i nic
  8. :szukaj: :szukaj: :polew: odszukałem, 1,8 t w avancie były tylko 2 :gwizdanie: PW poszły krolu może zrobimy zakład jakiś....kto pierwszy przyprowadzi na spota nowego ziomka kolejną A4, ale musi być z jego miasta i conajmniej 3 razy pojawić się na spocie, a najlepiej żeby przyjeżdżał co tydzień :gwizdanie:
  9. stoję dziś w aptece po pojemnik na mocz, 1zł w keszu i karta...na kasie naklejka, że płatność kartą od 10 zł i ten stres...starczy czy nie starczy żeby przypału nie było, robi się kolejka....proszę o pojemnik, babka przynosi i................i............i 49 groszy i emocje opadły :polew: w tej samej aptece równocześnie stoi chop przede mną i kupuje jakieś tabletki, babka go pyta o coś a on mówi, że te tabletki dla dziecka 12lat ale nie potrafi łykać.......walczyłem ze sobą dobre 20 sekund żeby nie zapytać czy to chłopiec czy dziewczynka :polew: :polew: no a u Was co tam ?
  10. te co wkleił Mrtea były by fajne gdyby nie te dekielki jakieś jakby z innych felg - nie pasują a wg mnie na 16 najładniej wyglądają te 5 ramienne co chłopaki wklejali i dajcie chłopakowi spokój chce 16 niech bierze 16 nie wszyscy muszą śmigać na 17...18...czy 19
  11. :hi:ja mam przerwe :> [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie: śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(
  12. standard, dobra ide spać narazie dziewczynki
  13. jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew:
  14. niechętnie daja te podwyżki, cały czas sie tłumaczą kryzysem :polew:
  15. Akjam jeszcze nie wiem ale może bedzie podwyżka podstawy(teraz mam 16000pln netto :gwizdanie:) no i może jakis większy limit na paliwko prewmia bez zmian 20000 pln netto
  16. Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:
  17. ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry
  18. przecież masz swój typ to po co Ci jeszcze opinia innych ? co jak wszyscy napiszą, że inne to weźmiesz inne ? bierz te które Ci się podobają i po problemie :gwizdanie:
  19. a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie: tak ? rezerwować datę? rezerwuj, a ci co maja kobitki będą mieli ostro przejebane dwa dni później :gwizdanie:
  20. że Cie kocham :polew:
  21. czyli co zaś wlewka..... ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:
  22. siema z wieczora widzę, że 8 paczka pękła
  23. i nara[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 09:05_________________________________________________ chyba jednak nie nara moja pojechała do pracy i zabrała kluczyki i doksy z fury więc przymusowe wolne dziś
  24. to chcemy niektórym uświadomić keżor ale są oporni i chyba bazują na opiniach tych co nie mieli a słyszeli, że tak jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.