Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. siema pieprze wbijam bez nadrabiania :>
  2. kurcze A-rek nie kracz bo są tylko dwie opcje: albo tu być ispamować ze wszystkimi........ albo jutro nadrabiać ze 30 stron no cóż samo życie
  3. moja wyjechała na weekend :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:35_________________________________________________tzn moja... ale nie w sensie żona
  4. i znów to samo alkoholicy Stanley jadę szukać taniego blacharza :gwizdanie:
  5. hmmmm to nie piwo nie musi być pełne :polew: dobra już nie pisze o alkoholu o to zakazany temat na Katosach
  6. a jak ze spalaniem może coś z układem hamulcowym, może cosik trzyma ? olej w silniku masz, może mało ? co do hałasu to u mnie przy 140 jest cichutko, zaczyna sie tak od 160-170
  7. Krolu jaka masakra ?
  8. czyli co znów wlewka ?
  9. nie, mamy pługi ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś
  10. nie, mamy pługi
  11. to będą musieli być bardzo wytrwali
  12. tu masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=napinacz+wymiana
  13. a to różowi to co...? oznacza, że....geje ?
  14. kolejny ciepły na forum Pitek no co tu gadać odkułem się pomału, pełna przeprowadzka do nowej chaty zakończona, czekam jeszcze na kuchnie i beędzie wsio, neta podłączyłem i spam można zarzucac dalej
  15. też spać nie możesz ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 06:44_________________________________________________czy do roboty ?
  16. nie moge spać jakoś więc poczekam na kogoś... Krolu zic RIKARO :> Też się zgadzam(choć ja też wczoraj piwko piłem) że za dużo alko w tych wypocinach Kędzior przestanie spamować :polew:
  17. ok ja mam low fuel i zmęczenie mnie dopada więc cisnę na wyro pozdro lachony
  18. tylko bez zerwanego filmu mi tutaj
  19. w czasach szczytowych to na obozie w 2 klasie liceum to codziennie po 0,25 na ex na twarz z kolesiem, a raz 2x po 0,25 na ex i zerwany film, żyganie itp to były czasy i zdrowie
  20. 4 na 100% a co więcej to nasze
  21. czyli niepełny łyk to piwo nie wódka
  22. ja kończę piwko ma jakieś 0,2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.