Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
siema pieprze wbijam bez nadrabiania :>
-
Spoty Katowice i okolice
kurcze A-rek nie kracz bo są tylko dwie opcje: albo tu być ispamować ze wszystkimi........ albo jutro nadrabiać ze 30 stron no cóż samo życie
-
Spoty Katowice i okolice
moja wyjechała na weekend :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:35_________________________________________________tzn moja... ale nie w sensie żona
-
Spoty Katowice i okolice
i znów to samo alkoholicy Stanley jadę szukać taniego blacharza :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hmmmm to nie piwo nie musi być pełne :polew: dobra już nie pisze o alkoholu o to zakazany temat na Katosach
-
[B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
a jak ze spalaniem może coś z układem hamulcowym, może cosik trzyma ? olej w silniku masz, może mało ? co do hałasu to u mnie przy 140 jest cichutko, zaczyna sie tak od 160-170
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu jaka masakra ?
-
Spoty Katowice i okolice
czyli co znów wlewka ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie, mamy pługi ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś
-
Spoty Katowice i okolice
nie, mamy pługi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to będą musieli być bardzo wytrwali
-
[B5 ADP] Jak naciągnąć pasek alternatora
tu masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=napinacz+wymiana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to różowi to co...? oznacza, że....geje ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolejny ciepły na forum Pitek no co tu gadać odkułem się pomału, pełna przeprowadzka do nowej chaty zakończona, czekam jeszcze na kuchnie i beędzie wsio, neta podłączyłem i spam można zarzucac dalej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema synek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też spać nie możesz ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 06:44_________________________________________________czy do roboty ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie moge spać jakoś więc poczekam na kogoś... Krolu zic RIKARO :> Też się zgadzam(choć ja też wczoraj piwko piłem) że za dużo alko w tych wypocinach Kędzior przestanie spamować :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ok ja mam low fuel i zmęczenie mnie dopada więc cisnę na wyro pozdro lachony
-
Spoty Katowice i okolice
tylko bez zerwanego filmu mi tutaj
-
Spoty Katowice i okolice
w czasach szczytowych to na obozie w 2 klasie liceum to codziennie po 0,25 na ex na twarz z kolesiem, a raz 2x po 0,25 na ex i zerwany film, żyganie itp to były czasy i zdrowie
-
Spoty Katowice i okolice
4 na 100% a co więcej to nasze
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
czyli niepełny łyk to piwo nie wódka- Spoty Katowice i okolice
ja kończę piwko ma jakieś 0,2 - Spoty Katowice i okolice