Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam3009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adam3009

  1. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    Witam koledzy. Założyłem pompe ol. spowrotem a jutro rano biorę się za ściągnięcie pokrywy i sprawdzenie łańcucha i napinacza. Jeżeli tam nic nie znajdę to chyba się ''zastrzelę mokrym sznurkiem'' A przy okazji -szkoda że nie miałem aparatu bo mógłbym zapodać dużo fotek z każdej strony (mam rozebrany cały przód w drobny mak ) Ale to nic jeszcze to ja będę -SPRIT-em :> :> :> :> :> :> :> :> :>
  2. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    Witam panowie właśnie wróciłem z warsztatu i mówię co następuje; miska zdjęta,pompa oleju wyciągnięta i co? smok czyściuteńki ,żadnego szlamu ani nagaru pompa czyściutka. Odpowiedż nasówa się sama(że trzeba wymienić pompę 0,8 na wolnych obrotach) ale proszę o wypowiedż tych którzy mają to już za sobą
  3. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    widzę że jest jeszcze ''jakaś szansa'' muszę koniecznie ściągnąć miskę a powiedzcie mi drodzy koledzy czy trzeba mieć pod ręką nową uszczelkę miski czy nie ma potrzeby wymieniać na nową za każdym razem?
  4. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    grzesiek88 a miałeś jakieś objawy tzn coś nie domagało,klekotało
  5. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    mechanior wkręcił specjalny przyrząd w miejsce czujnika oleju i tak -na jałowym-0,8 -3000 obr-6,8 zastanawiam się czy w pierwszej kolejności nie sprawdzić cz przypadkiem w misce nie narobiło się jakieś bagno,może przytkany smok :wallbash:
  6. adam3009 odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    niestety do miski nie zaglądałem,ale mam przeczucie że chyba kończy się pompa.Ach,te nasze niunie,potrafią nas uczyć pokory..... :gwizdanie: może ktoś ma jakieś inne pomysły :hi:
  7. adam3009 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam,mam pytanie odnośnie pompy oleju.Wróciłem właśnie z warsztatu z pomiaru ciśnienia oleju,pomiar-0,8 na wolnych obrotach (90 st C).Moje pytanie - czy powinienem się martwić i szukać nowej pompy,dodam że silnik chodzi dobrze, ale wynik nie bardzo mieści się w przedziale 1,0-3,5
  8. Idzie tylko samo łożysko,to co masz w zestawie ,to wszystko czego potrzebujesz :hi:
  9. poszukaj koło środkowego tłumika :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wymiana_filtra_paliwa-t35766.0.html
  10. też jestem tego zdania,a temu kto to zrobił :bicz3:
  11. czy mi się wydaje,czy na drugim zdjęciu (ta stara śruba ) -chyba jest nie ori ,nie za dużo tego gwintu
  12. ja stawiam na zapieczony tłoczek , przerabiałem ten sam problem tylko że z tylnym prawym i efekt- :good:
  13. Dziękuję Ci dobry Człowieku,jutro kombinuję :hi:
  14. reszta układu jest szczelna,a mimo to nie mogę ''nabić ciśnienia'' a gdzie znajduje się dokładnie ten korektor ?
  15. Witam,mój problem polega na tym,że po wymianie pompy hamulcowej (sprzedający zapewniał że 100% sprawna)nie mogę odpowietrzyć hamulców.Pedał jest cały czas miękki.Moje pytanie -czy trzeba próbować innym sposobem niż tradycyjne pompuj-trzymaj. Z góry dziękuję.
  16. a sprubój lekko wyciągnąć czujnik od ABS kiedyś też nie mogłem wsadzić przegubu i to pomogło , ale czujnik był do wymiany
  17. Hello, mam na imię Adam i mam A4 B5 ADR 125

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.