Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trezor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trezor

  1. Da się. Nawet szerszą i również węższą. BTW... O-Z Michelangelo 10 jest super.
  2. Witam! Zastanawiam się nad kupieniem śrub zabezpieczających do moich nowych felg. Oczywiście chodzi o jedną śrubę na każde koło. Wiecie może jakie śruby zabezpieczające są dobre? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? I jeszcze jedno (przy okazji), czy moje stare śruby (bez zabezpieczenia) powinny pasować do nowych, czy może być potrzebna inna długość? Oczywiście nowe i stare felgi, to alusy. Pozdrawiam
  3. No to koła kupione, teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę. :biggrin: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65fd574ab7e706c4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4634219051b09147.html Dzięki za rady.
  4. No niestety na naszych drogach nie jest łatwo pogodzić wygląd i rozsądek.
  5. Wygląda na to, że będę śmigał na szerokości 235. A felgi są 7,5'' szerokie, więc ok.
  6. Nie przeraża mnie nieco większe spalanie, ani bujanie w koleinach. Ale nie chciałbym żeby się okazało, że zrobiłem sobie muła. Że będzie mu ciężko uciągnąć takie szerokie kapcie, co odbije się na dynamice przyśpieszeń.
  7. Witam! Mam zamiar kupić felgi 17''. Mam nawet już wybrane. Problem w tym, że sprzedający uparł się, że nie sprzeda ich bez opon. Niestety opony są 235/45R17. No i nie wiem, czy to 235 nie jest zbyt dużo dla mojego samochodu. Ale z drugiej strony to niewiele więcej niż 225, jakie chciałem kupić. Co o tym sądzicie? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
  8. Nowe autko, nowe problemy. A tak poważnie, to jeśli wychył wskazówki jest duży, to stawiałbym na jakiś niestyk, a nie na pływak.
  9. dobrze ze tych listew nie da sie zrzucic bez otwarcia drzwi bo pewnie duzo bylo by uzywanych zamienników na giełdach :diabelek: :one: Nie mniej niż wszystkich lusterek, halogenów, itp. :/
  10. Też szukałem i tylko oryginały znalazłem 80-100zł za szt.
  11. Trezor odpowiedział(a) na jacek temat w Audi A4 B5
    Zależy gdzie, kto jeździ.
  12. Trezor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mam. Dzięki.
  13. Pewnie są z poprzedniej A3, bo właśnie tam jest taki rozstaw. BTW, stosując adaptery można je użyć w A4.
  14. No to nieźle, niecałe 8zł za 1KM. :twisted:
  15. A ile Cię ten "tuning" kosztował? Da radę zmierzyć na hamowni autko z tiptoronickiem?
  16. U mnie transmiter wzmacniał odgłos turbiny. :mrgreen:
  17. Trezor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja jestem za pocztą. Nawet w czasie strajku nie miałem problemów z dotarciem przesyłki w ciągu max 5 dni. Mam nadzieję, że koszulki będą miłą niespodzianką na święta. Wigilia w koszulce klubowej to będzie to. :twisted:
  18. W kolejności od "największego" braku: 1. Zmieniarki CD 2. Quattro 3. Podłokietnika 4. Elektryki z tyłu 5. Tempomatu No i 30KM więcej... na początek.
  19. Właśnie dokładnie taki model z oryginalnym uchwytem mi przeszkadzał.
  20. Mógłbyś zmierzyć ile to ma długości.
  21. Rzeczywiście nie pomyślałem, że tak może być. No cóż... ja też pierwszy raz słyszałem, a raczej widziałem, jak mi się odbijało w szybie. Tryb nocny trochę pomaga, ale niezupełnie, a do tego nie wszystkie programy go mają. To rozwiązanie jest dobre, już nawet próbowałem, ale niestety obsługa jest kiepska, bo na lewą rękę. A jakiej długości ramię macie w swoich uchwytach? Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdyby sięgało do końca deski.
  22. Jak dla mnie to te drugie, bez dwóch zdań.
  23. Witam! Temat trochę OT, bo palmtop to nie wbudowana nawigacja, ale ten temat wydał mi się najlepszy dla mojego pytania. Jako mało doświadczony w używaniu palmtopa do nawigacji, chciałem dowiedzieć się jakie macie doświadczenia z uchwytami do tych urządzeń. Kilka razy używałem pożyczonych palmtopów i z moich obserwacji wynika, że niestety w nocy "odbijają się" w szybie. Stąd po kupieniu sobie palmtopa z GPS zastanawiam się, jaki uchwyt byłby dla mnie najlepszy. Wydaje mi się, że może taki montowany w kratce, bo wtedy palmtop jest niżej i prawdopodobnie odbicie byłoby mniejsze, albo wcale. Ale czy wszystkie dostępne na rynku uchwyty na kratkę pasują do naszych B5. Macie może takie? A jeśli tak, to jaka firma, model? A może jakieś długie uchwyty na szybę też są dobre? Podzielcie się opiniami, proszę.
  24. Trezor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No niestety, jak już wcześniej sygnalizowałem, też do dzisiaj nie mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.