Treść opublikowana przez Trezor
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Da się. Nawet szerszą i również węższą. BTW... O-Z Michelangelo 10 jest super.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Witam! Zastanawiam się nad kupieniem śrub zabezpieczających do moich nowych felg. Oczywiście chodzi o jedną śrubę na każde koło. Wiecie może jakie śruby zabezpieczające są dobre? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? I jeszcze jedno (przy okazji), czy moje stare śruby (bez zabezpieczenia) powinny pasować do nowych, czy może być potrzebna inna długość? Oczywiście nowe i stare felgi, to alusy. Pozdrawiam
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
No to koła kupione, teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę. :biggrin: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65fd574ab7e706c4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4634219051b09147.html Dzięki za rady.
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
No niestety na naszych drogach nie jest łatwo pogodzić wygląd i rozsądek.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Wygląda na to, że będę śmigał na szerokości 235. A felgi są 7,5'' szerokie, więc ok.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Nie przeraża mnie nieco większe spalanie, ani bujanie w koleinach. Ale nie chciałbym żeby się okazało, że zrobiłem sobie muła. Że będzie mu ciężko uciągnąć takie szerokie kapcie, co odbije się na dynamice przyśpieszeń.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Witam! Mam zamiar kupić felgi 17''. Mam nawet już wybrane. Problem w tym, że sprzedający uparł się, że nie sprzeda ich bez opon. Niestety opony są 235/45R17. No i nie wiem, czy to 235 nie jest zbyt dużo dla mojego samochodu. Ale z drugiej strony to niewiele więcej niż 225, jakie chciałem kupić. Co o tym sądzicie? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
-
[A6 1,9 TDI] Wskaznik paliwa
Nowe autko, nowe problemy. A tak poważnie, to jeśli wychył wskazówki jest duży, to stawiałbym na jakiś niestyk, a nie na pływak.
-
[B5] listwy dolne gumowe drzwi
dobrze ze tych listew nie da sie zrzucic bez otwarcia drzwi bo pewnie duzo bylo by uzywanych zamienników na giełdach :diabelek: :one: Nie mniej niż wszystkich lusterek, halogenów, itp. :/
-
[B5] listwy dolne gumowe drzwi
Też szukałem i tylko oryginały znalazłem 80-100zł za szt.
-
audi a4 98 2,5 tdi tempomat
Zależy gdzie, kto jeździ.
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Mam. Dzięki.
-
Felgi S LINE
Pewnie są z poprzedniej A3, bo właśnie tam jest taki rozstaw. BTW, stosując adaptery można je użyć w A4.
-
Auto zmierzone po raz drugi
No to nieźle, niecałe 8zł za 1KM. :twisted:
-
Auto zmierzone po raz drugi
A ile Cię ten "tuning" kosztował? Da radę zmierzyć na hamowni autko z tiptoronickiem?
-
Porównanie transmiter a adapter-kaseta ktoś sprawdzał?
U mnie transmiter wzmacniał odgłos turbiny. :mrgreen:
-
czy to jest prawidłowa praca tiptronica?
To normalne.
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Ja jestem za pocztą. Nawet w czasie strajku nie miałem problemów z dotarciem przesyłki w ciągu max 5 dni. Mam nadzieję, że koszulki będą miłą niespodzianką na święta. Wigilia w koszulce klubowej to będzie to. :twisted:
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
W kolejności od "największego" braku: 1. Zmieniarki CD 2. Quattro 3. Podłokietnika 4. Elektryki z tyłu 5. Tempomatu No i 30KM więcej... na początek.
-
Palmtop z GPS - uchwyt
Właśnie dokładnie taki model z oryginalnym uchwytem mi przeszkadzał.
-
Palmtop z GPS - uchwyt
Mógłbyś zmierzyć ile to ma długości.
-
Palmtop z GPS - uchwyt
Rzeczywiście nie pomyślałem, że tak może być. No cóż... ja też pierwszy raz słyszałem, a raczej widziałem, jak mi się odbijało w szybie. Tryb nocny trochę pomaga, ale niezupełnie, a do tego nie wszystkie programy go mają. To rozwiązanie jest dobre, już nawet próbowałem, ale niestety obsługa jest kiepska, bo na lewą rękę. A jakiej długości ramię macie w swoich uchwytach? Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdyby sięgało do końca deski.
-
Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
Jak dla mnie to te drugie, bez dwóch zdań.
-
Palmtop z GPS - uchwyt
Witam! Temat trochę OT, bo palmtop to nie wbudowana nawigacja, ale ten temat wydał mi się najlepszy dla mojego pytania. Jako mało doświadczony w używaniu palmtopa do nawigacji, chciałem dowiedzieć się jakie macie doświadczenia z uchwytami do tych urządzeń. Kilka razy używałem pożyczonych palmtopów i z moich obserwacji wynika, że niestety w nocy "odbijają się" w szybie. Stąd po kupieniu sobie palmtopa z GPS zastanawiam się, jaki uchwyt byłby dla mnie najlepszy. Wydaje mi się, że może taki montowany w kratce, bo wtedy palmtop jest niżej i prawdopodobnie odbicie byłoby mniejsze, albo wcale. Ale czy wszystkie dostępne na rynku uchwyty na kratkę pasują do naszych B5. Macie może takie? A jeśli tak, to jaka firma, model? A może jakieś długie uchwyty na szybę też są dobre? Podzielcie się opiniami, proszę.
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
No niestety, jak już wcześniej sygnalizowałem, też do dzisiaj nie mam.