Treść opublikowana przez Trezor
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Trezor powyżej 4tys. to już zmiana biegu Oj łapiesz mnie za słówka. Każdy wie, że chodziło o "pod 4tys.".
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Właśnie ta moc powyżej 4tys. jest fajna. Za każdym razem jak czytam o kolejnych wirusach w 3.0TDI, to zastanawiam się, dlaczego ja jeszcze nie mam.
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
No ładnie, ładnie. A jak odczucia z jazdy?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Dzięki za pomoc. Już wszystko jasne - 1BE. Czyli trochę bardziej komfortowe od Twojego, jak mniemam.
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
A w jaki sposób mogę sprawdzić, które S-line'y mam?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Dobrze, że to napisałeś, bo już się nad nimi zastanawiałem. Ale jeśli są twardsze niż S-line, to sobie odpuszczę.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No właśnie też wydają mi się trochę szerokie. Pytam, bo mogę kupić taki komplet w dobrej cenie. A dlaczego mówisz, że na quattro, to nawet węższe byłyby ok?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Zdjęcia na pierwszej stronie są po małym tuningu. Bardziej rzeczywisty wygląd jest taki: LED + przeciwmgielne Na pierwszej stronie dodałem jeszcze kilka zdjęć, w tym LED przód.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:57_________________________________________________Jak myślicie? Opony 245/40/18 na feldze 18/8J byłyby ok, do mojego auta, czy jednak za szerokie?
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
Kolega Zyga811 dał nam zgadywankę, a wystarczyłoby żeby sam opisał samochód i wszystko byłoby jasne.
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
Na podstawie dwóch zdjęć, i to niezbyt dobrych nie za wiele można powiedzieć. Jedynie co widzę, to chyba coś maska Ci się słabo schodzi z grillem.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wg mojego rozeznania najlepsze ET byłoby w granicach 33-35, dlatego pytam. Bo właśnie takich szukam. Jeśli ET48 wygląda też dobrze, to może nie warto szukać innych.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Też poluję na takie oryginały. Tak z ciekawości. Przy ET48 zakładałeś jakieś dystanse?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Powiem Ci szczerze, że w dużej mierze się z Tobą zgadzam. Ja jestem zwolennikiem oryginału w każdej postaci. Nawet przez chwilę rozważałem propozycję byłego właściciela zamiany na oryginał, który leżał w jego garażu. Ale jednak przekonało mnie to, że bebechy są oryginalne z A6, więc ich jakość powinna być dobra.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Poszło na PW.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Przyjedź do Wrocka. Wiem gdzie były zrobione moje.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Zakładając temat obiecałem, że wstawię zdjęcia. Niestety zeszło mi na to sporo czasu, bo warunki pogodowe uniemożliwiały umycie samochodu i zrobienie zdjęć. Dzisiaj było nieco cieplej, więc umyłem go, a potem pstryknąłem parę szybkich fotek. Mam nadzieję, że na początek takie mogą być. Tutaj tylko zajawka, a reszta na pierwszej stronie.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Zastanawiam się też czy z tą szerokością 235 trochę nie przesadzisz. Ja taką mam w swojej 2.5TDI i uważam, że to za dużo. Na zimówkach idzie dużo lepiej, bo są węższe. No ale co się nie robi dla wyglądu.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Felgi super. Mam nadzieję, że mi również uda się znaleźć takie w jakiejś sensownej cenie.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Wygląda na to, że najbliżej mam do Wrocka. A cena... może jakiś mały rabacik będzie dla klubowicza.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Czyli mówicie, że nie martwić się skrzynią, tylko wirusować? Rozumiem, że skrzynka musi przejść jakąś adaptację, po wirusiku silnika. Sorry, za OT, ale dominbr też ma tipa, więc prawie w jego temacie.
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Oczywiście, że się da. Rozpędzasz się do 210km/h i ściągasz nogę z gazu. Przy 200km/h będziesz miał minimalne spalanie, na poziomie 0l/100km.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Mam podobny dylemat, tylko jeszcze biorę pod uwagę Bielsko-Biała. No i zastanawiam się jak tip poradzi sobie z wirusikiem.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Czytając takie posty coraz bardziej przekonuję się do tego, że wirusik jest wręcz koniecznością.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
ja jeszcze tego nie zrobiłem Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę. nie ma nad czym myśleć - dzień bez chipa dniem straconym Na razie cieszę się tym co jest, a jak mi się znudzi, to zrobię chipa, żeby zabawa była od nowa.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
ja jeszcze tego nie zrobiłem Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę.