Treść opublikowana przez Trezor
-
[ALL B7] Chlapacz/dokładka nadkola przed przednim kołem
Wielkie dzięki. O to mi chodziło.
-
[ALL B7] Chlapacz/dokładka nadkola przed przednim kołem
Czy mógłby ktoś podać mi numer części tej niedużej dokładki, która kończy nadkole przed przednim kołem? Taki a'la chlapacz, ale nie z tej strony co normalnie. Interesuje mnie prawa strona.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Zupełnie inne auto. W końcu wygląda, jak prawdziwe A4.
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Programik całkiem ciekawe. Ale w wersji demo, chyba nie można skorzystać z pomiaru przyśpieszenia.
-
Spoty wrocławskie
zalezy od pogody nastrojów i ustawienia planet ... ze 3-4 lata temu to i do 22 potrafiliśmy siedzieć ( mówię to jako AKP nie jako A4Klub ) a teraz do 19:30 zawsze ktoś siedzi jak pogoda sprzyja . Następnym razem szukaj Audi a nie A4 bo my sie spotykamy w grupie wszystkich audi . No to byłem sporo później. Ale w sumie widziałem jakieś chyba 2 audi 80 zaraz na początku parkingu. Tam się spotykacie?
-
Spoty wrocławskie
Do której zwykle trwają spociki? Dzisiaj wracając do domu, pomyślałem, że mógłbym wpaść przynajmniej się przywitać. Fakt, że już było późno, ale spróbowałem. Niestety chyba już nikogo z A4 nie było. No chyba, że Was nie znalazłem wśród innych amatorów motoryzacji.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Kurcze, próbowałem się przekonać do koloru tych listew i dokładki, no i jakoś nie mogę. Może jak zawias zejdzie niżej, to będzie inaczej.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy
Piękny. Prawie mógłbym się pomylić z moim, ale większe felgi wyglądają jeszcze lepiej niż u mnie. Oznaczenia usuwałeś żyłką, czy jakoś inaczej?
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI Quattro Avant by Posti
Cytując Patroxa z innego wątku. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu. Tu chyba jest wyjaśnione dlaczego osie powinny być tej samej szerokości.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Wyglądają całkiem nieźle, ale mimo wszystko stawiam na "rzeźbę".
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Sorry Patrox za OT, ale jak już dyskutujemy... Czy aby taka wymiana po zejściu z taśmy nie skutkowałaby tym, że wg numery VIN mamy 1BV, a na samochodzie jest 1BE? Ja mam wg VINu pełny S-line, ale mimo to 1BE. a niby czemu , we wlepke wbijaja to co jest faktycznie na aucie Wydawało mi się, że samochód dostaje numer VIN i wlepkę w momencie wyjazdu z fabryki. A nie po dodaniu/zmianie wyposażenia w salonie. Ale może się mylę, bo nigdy nie kupowałem nowego samochodu.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
wszyscy macie racje , i wszyscy sie mylicie , dosc czesta praktyka sugerowana nawet przez pracwonikow salonu jest zamiana 1BV na 1BE ze wzgledu na to ze jest ono troszke bardzo komfortowe.Jak interesowalem sie nowym B8 to tez mi kolo w serwisie doradzal wymiana i wiszosc kientow tak robi bo na niektore warunki 1BV jest zwyczajnie za twarde.Dlatego mozna spotkac pelny S-line z zawieszemi 1BE i nie ma to nic wspolnego z pakietami. A wracajac do tematu Patrox gdzie mozna takie cos zanabyc i co wchodzi w zestaw.( stabilizator , gumku opaski montazowe ) rozumie ze stab wspolpracuje z zesryjnym lacznikiem ? Sorry Patrox za OT, ale jak już dyskutujemy... Czy aby taka wymiana po zejściu z taśmy nie skutkowałaby tym, że wg numery VIN mamy 1BV, a na samochodzie jest 1BE? Ja mam wg VINu pełny S-line, ale mimo to 1BE.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
W wypadku B7, potwierdzam to co mówi Siemian. Mój samochód również fabrycznie był wyposażony w zawieszenie 1BE, przy pełnym wewnętrznym i zewnętrznym S-linie. A tak poza tym stabilizatory pierwsza klasa.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Moje są z końca 2009 roku.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
A tak z ciekawości. Gdzie kupowałeś oponki? Kupowałem w Szczecinie w zaprzyjaźnionej firmie oponiarskiej, w której kupujemy opony do wszystkich aut w firmie, dlatego zostały wymienione na nowe bez długiego trybu reklamacyjnego Były ściągane z nowej partii 2010, specjalnie dla mnie od dystrybutora. A Ty nie masz problemów ze swoimi assymetricami ? No właśnie jestem z nich bardzo zadowolony. Nie mam najmniejszych problemów, a do tego super trzymają się drogi. Pytałem gdzie kupiłeś, bo zastanawiałem się, czy nie przypadkiem przez neta, tak jak ja. Ale widzę, że nie.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
A tak z ciekawości. Gdzie kupowałeś oponki?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Ja dziś byłem na hamowni w gliwicach i "hamowałem" moje cacko w tipie.... żadnych problemów. Wszystko Ale tak jak napisał w innym wątku KENOiX "więc nie ma się co obawiać, jeśli robi to ktoś z głową." Dobrze wiedzieć. To, że tipa raczej się nie hamuje, powtórzyłem, za chłopakami z wrocławskiego DynoSoftu. Dzięki. Też mi się podobają.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wartości które podałem, są u mnie na wlepce dla opon 235/40R18.
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
No to i ja coś wstawię. Sorrki za jakość, ale to tylko telefon. W każdym razie widać, jak samochód przyśpiesza od 0-100km/h. Samochód jak w opisie, na kołach 18'' 235/40, pół baku, trochę gratów w bagażniku, ale tylko kierowca w środku. Tiptronic na "D". Jedyna próba, bo nagrana na trasie.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Bardzo fajnie wyglądają te felgi, choć wyglądają na nieco mniejsze niż 18''. Opony kupiłeś takie same jak ja. Przejechałem już na nich kilkaset kilometrów i stwierdzam, że są bardzo dobre. 2.7-3.2, w zależności od obciążenia. Ja mam załadowane 2.9.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Ale masz oko. Rzeczywiście byłem wczoraj u brata, niewiele kilometrów od Lublińca, w Zawadzkiem.
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Też przed wirusem miałem takie wrażenie, a to dlatego, że na D zmieniał bieg w okolicach 4100obr/min., a na S w okolicach 4400obr/min. Problemem było to, że powyżej 4000obr/min. samochód słabł, więc ciągnięcie dalej miało mały sens. Po wirusie ciągnie do 4400obr/min. równie mocno, jak na niższych obrotach, więc teraz S ma teraz sens.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
A możesz jeszcze powiedzieć, o ile niżej jest teraz od ori zderzaka?
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Tak to zawsze jest. Owczym pędem wszyscy się deklarują, bo za słowa nic się nie płaci.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
10mm to chyba na styk W tym wypadku chodzi o to, żeby było na styk. Ale ani ciut za dużo.