Treść opublikowana przez Trezor
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przy quattro nie mogę (chyba) myśleć tylko o tyle. Z tego co wiem, to obie osie muszą być tak samo poszerzone.
-
[ALL B8] biala :)
Muszę to pokazać mojej drugiej połowie. :> Już widzę Jej minę i wyzywanie od szowinistów. W sumie bardzo dobre podejście do samochodu. Masz to co potrzebujesz, a nie to co chcieliby widzieć inni w Twoim samochodzie. Ale nad większymi felgami (na wiosnę) powinnaś pomyśleć.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No niestety przy dwóch osiach cena zabija.
-
[ALL B8] biala :)
Bardzo ładnie wygląda (jak to b8), ale jednak trochę "braków" ma.
-
[INNE] Akumulator dedykowany do VW/Audi - gdzie kupić
Problem w tym, że to nie to samo. Chodzi mi o identyczny akumulator jak w oryginale. Przynajmniej rozmiarowo, a ten który podajesz jest większy o 8mm na długość i 15mm na wysokość. Do tego dochodzą jeszcze inne aspekty jak się okazało i ostatecznie został kupiony akumulator w ASO. Ale nadal zżera mnie ciekawość, czy gdzieś dostępne są takie akumulatory, jak doje producent.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Aż muszę to sprawdzić, ale do tej pory byłem pewien, że wskazówki świecą się zawsze i to tak samo intensywnie. No ale teraz to już głowy nie dam.
-
[INNE] Akumulator dedykowany do VW/Audi - gdzie kupić
Wiecie może gdzie mogę kupić akumulator dedykowany do vw/audi? Chodzi mi konkretnie o akumulator o symbolu 000915105DL (110Ah/520A). Mają go oczywiście w ASO, ale cena nie wydaje się być dobra. Chciałbym to zweryfikować, ale nie mogę nigdzie znaleźć takiego akumulatora.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jedyne co nie zmienia natężenia światła, to wskazówki zegarów. One nawet przy zupełnie przyciemnionym pulpicie świecą na całego.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Lista wyposażenia super. Gdyby to jeszcze przenieść do A4... bo niestety nie lubię tego typu samochodów. No ale niech służy bo silniczek boski.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No to pozostaje czekać na info.
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
Super autko. Oby służył.
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
Wszystko fajnie opisałeś. Ale zdjęcia przydałyby się większe. :gwizdanie:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Wygląda 100 razy lepiej. Tylko z tego co widzę, to wysoko stoi. A ta dokładka aż prosi się o glebę.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Właśnie zastanawiałem się czy dobrze się kręci taką kierownicą. Mam odpowiedź. A wygodniej się przynajmniej trzyma? Bo wygląda super.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
100-200 daje rzeczywiście pogląd na możliwości samochodu, ale z drugiej strony 50-150, jest jednak częściej wykorzystywane, niż 100-200. Przynajmniej przeze mnie. Na normalnych drogach raczej nie zdarza mi się jeździć więcej niż 160km/h. 100-200 to już takie typowo autostradowe (przynajmniej dla mnie). I tak jeszcze przypomnę, żeby nikt nie miał złudzeń, jeśli nie zauważył w podpisie, że moje 3.0TDI, jest też zmodzone. Niestety nie wiem dokładnie na ile, bo nie hamowałem, ale podobno na jakieś 270KM. Więc te czasy które mam, nie przypisujcie dla seryjnego 3.0TDI.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
:polew: Myślałem,że ''normalne'' auto,to 1.9tdi,lub np. mój paździerz. Zmierz swoje auto i daj dobry przykład. A auto Flyera też się przyda dla porównania.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Jak na razie porównaliśmy jedne z najszybszych, o ile nie najszybsze samochody z forum. A pewnie większość z nas zainteresowana jest możliwościami bardziej "normalnych" samochodów. Dlatego fajnie byłoby gdyby pojawiły się kolejne wpisy, nawet słabszych aut. Stąd mój wpis, mimo, że od razu był najgorszy ze wszystkich dotychczasowych. Wtedy każdy przed zakupem będzie mógł sobie zajrzeć i dowiedzieć się, jaki potencjał ma jego wymarzony samochód.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Myślę, że niejeden chciałby mieć taką kanapę.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Ooooo... przynajmniej będzie dokładniej, bo moje to tylko stoperowe pomiary, więc błąd może być spory. Z drugiej strony można by się pokusić o VagCan'a, bo nie tylko do pomiarów by się przydał.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Przypuszam, że te Nm odczujesz w elastyczności, a nie w jeździe na maksa. Gdybyśmy zrobili np. test 70-150 na IV biegu, to może dałyby znać o sobie.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Tak dla porównania, to moje B7 3.0TDI Q jedzie: 50-100 - 3,6s 50-150 - 9,2s 100-200 - 16,5s O ile te pierwsze czasy nie są aż takie złe, to 100-200, to już jakaś przepaść. Fakt faktem, że mierzyłem to dawno temu przy normalnej jeździe, z pasażerem i bakiem zatankowanym do trasy. No ale masa samochodu i quattro jednak dają znać o sobie przy szybszej jeździe.
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
Zazdroszczę i to mocno.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A dokładka S4 jest taka sama jak w s-line?
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Też się zdziwiłem, że je opychasz. Myślałem, że o taki look Ci chodziło. A cupra też wyglądała dobrze. - [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja