Treść opublikowana przez Trezor
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Światowy poziom, nie tylko z wyglądu.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Pomieszczenie to samo co kiedyś, ale zrobiony porządny remont.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
I tego się trzymajmy.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kurcze, Wy to macie oko. Ale mam nadzieję, że to ciągle jedna i ta sama. Rzeczywiście na co dzień jeździ częściej niż ja. Ona każdego dnia do pracy (czasem i 200km w jedną stronę), a ja piechotką. Nawet przez rok trzymaliśmy dwa A4, ale okazało się, że jedno więcej stoi niż jeździ.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
:gwizdanie: Ale generalnie jeździ bardzo dobrze.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Co racja, to racja. Przeglądałem sporo zdjęć i doszedłem do takiego samego wniosku.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Na razie muszę skalkulować czy robić za swoje, czy brać z Auto Casco. Jeśli z AC, to DTM odpada, jeśli nie, to biorę go pod uwagę, choć brak halogenów i odpowiedniego zderzaka z tyłu może być decydujące na nie.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Bok jest delikatnie przygnieciony już od roku. Jakiś palant mi zarył na parkingu. Było to tak mało widoczne, że rzeczoznawca nie zauważył.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Tak minimalnie poszedł do góry. Ale zaczepy wyglądają na nieruszone. Co do grilla S4, to już się zastanawiam, ale wiem, że jak to zrobię, to może nie skończyć się tylko na tym. Zaraz będą progi, dokładka tylnego zderzaka, może końcówki a'la S4.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No to sam się uszykował kolejny mod - zderzak do wymiany. Kawałek wystającego murka i chwila nieuwagi... i po zabawie. Na szczęście nie ja prowadziłem, więc nie mam wyrzutów. Niestety pękła też ramka grilla, więc to też trzeba wymienić.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
No to cowboy, jak już masz fotel, to możesz w aucie spać.
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
Do wczoraj wydawało mi się, że działa, tak jak piszesz.
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
Trochę odgrzeję kotleta, ale temat bardzo odpowiada temu, co chciałbym się dowiedzieć. A mianowicie... do tej pory wydawało mi się, że sposób działania czujnika zmierzchu jest dla mnie jasny, ale wczoraj okazało się, że nie. Mam zwykle światła ustawione na "Auto", a DRL na "1". To oczywiście powoduje, że w dzień mam włączone światła dzienne, a jak robi się ciemno, to zapalają się światła mijania (xenony). No i teraz zdziwienie. Do tej pory wydawało mi się, że razem z światłami mijania włącza się podświetlenie wnętrza, a navi przechodzi w tryb "nocny" (ciemne kolory). Jak w dzień padał deszcze lub pojawiała się mgła, to włączałem ręcznie światła mijania, bo myślałem, że tryb "auto" nie daje sobie z tym rady i cały czas jechałbym na dziennych. Jakie było moje zdziwienie, że wczoraj przy padającym deszczu okazało się, że w pozycji "auto" mam włączone xenony, a mimo to podświetlenie wnętrza nie było włączone. Navi też była w trybie dziennym. Gdyby nie to, że podjechałem pod inny samochód nie wiedziałbym nawet, że tak jest. Może ktoś z Was wie, jak to dokładnie działa? Czy może jest sprzężone z czujnikiem deszczu? A może jeszcze jakoś inaczej? Najdziwniejsze jest to, że wczoraj nie byłem w stanie stwierdzić, czy mam dzienne, czy mijania.
-
[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)
Ładna furka. Może jakieś zdjęcia środka?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Fajnie też "gulga" na wolnych.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Ja też wziąłem gładkie zimmermanny, a do tego klocki zimmermann sport. Jak dla mnie jest ok.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Nie wiem jak ma Turdzi, ale u mnie jest błysk (piano black). Możesz zerknąć: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=108534.msg2280336#msg2280336 Zaciski Siemiana łyknięte?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Teraz wygląda jeszcze lepiej. Ja bym ściemnił tak samo. Tylko hamulce takie mały w tych felgach.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Też chciałem dzisiaj zamówić, ale w ASO nie chcieli przyjąć zamówienia.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
wiesz moze jaki numer ma to jarzmo? 1K0 615 125 B
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patryk robi tyle softów, że sam pewnie nie wie. Ale wygląda na to, że obowiązująca jest wartość 336KM.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
No w końcu zdradziłeś rąbka tajemnicy, bo już myślałem, że się nigdy nie pochwalisz.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Tak, to dokładnie ten sam zacisk. No z jarzmami to rzeczywiście duży problem, zresztą całe zaciski też nie jest łatwo wyrwać. Ale trzeba przyznać, że ta zmiana robi różnicę.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Pięknie. Jednak co S-line, to S-line. Nawet te niuanse w przodzie robią robotę.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Rzeczywiście wyglądają bardzo ładnie.