Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
U mnie też była to fabryka.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Piękna, piękna. Mały wirusik i będzie to co trzeba.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ktoś musi być pionierem. Mystic.pl, rób ten wydech, a jak będzie git, to pewnie będzie więcej chętnych.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wynik bardzo dobry i całkiem realny. A co do manetek to zgadzam się w 100%.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
No i wyciął, a tak fajnie brzmiało. :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Jedyne co mnie Pro System zastanawia, że jest jeden wspólny setup dla 2.5 tdi i 3.0 tdi Czy różnica w wadze jest tak mała, że robią jeden zestaw ? Z tego co wiem, to dokładne dopasowanie robi się gumowymi krążkami/podkładkami. Nawet w zależności od wyposażania wkłada się odpowiednią ilość tych krążków od 0-4 (o ile dobrze pamiętam).
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Niestety S4, na pewno nie brzmi nawet podobnie, do jakiegokolwiek TDI.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Dokładnie. Cięcie DPFa w 3.0TDI to jeszcze nie standard. Nie każdy się tego podejmie i wykona z pozytywnym skutkiem. A cena wycięcia to też nie grosze.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
I właśnie w tym problem. Na ile filmiki oddają rzeczywisty dźwięk.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Słyszałem go. Muszę przyznać, że dźwięk był całkiem fajny. Milltek podoba mi się bardziej, ale... jego słyszałem tylko na filmikach.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Przeliczał ktoś ostatnio na forum ile wyjdzie wydech customowy, którego efektu nie poznasz puki nie założysz. Różnica w cenie nie jest wcale duża. Sam sobie nie pospawam. Millteka na ebaju wyrwiesz za 3100, za dobry customowy zapłacisz 2500-3000. Więc wolę dopłacić te parę złotych i mieć coś sprawdzonego. Oczywiście masz rację. Kupowanie kota w worku, nie jest fajne. Ale zakładam, że skoro Patrox miał u siebie taki wydech i zrobiłby coś takiego u mnie, to powinno być ok. Jasne, że Milltek kusi. Może jak zrobisz u siebie, to będzie wiadomo w którą stronę iść.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Też przymierzałem się do Millteca, ale po dyskusji z Patroxem mój zapał spadł. Właśnie chodzi o DPFa, który niestety trochę przeszkadza. Chciałoby się obniżyć EGT, a tutaj przydałby się większy przekrój na całości. Teraz raczej poszedłbym w kierunku jakiego wydechu customowego, np. takiego, jak miał Patrox w swojej B7.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Akurat teraz ECU Project (dawny wrocławski Dynosoft) ma grupówkę, więc możesz się pewnie dopisać.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
OZ, a jak nie to DTM.
-
[ALL B8] B8 Allroad
Kolega pewnie kupił, żeby był trochę w górę, a Wy mu "trochę w dół" i "trochę w dół". :gwizdanie: Autko pierwsza klasa, ale rzeczywiście dałbym go trochę w dół.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Chyba już raz sprzeczka o to była. :gwizdanie: Myślę, że nie ma co potępiać. W końcu ma heble od eSy. Zastanawiam się, czy gdyby napis S4 był na stałe namalowany na zaciskach od eSy, to nikt by ich nie przekładał do innych modeli? Przecież to tylko mówi że hamulce są od S4, a nie że ma S4. Co innego znaczek na tyle. Wtedy już krzyczysz - mam S4 z klekotem.
-
Spoty wrocławskie
Witam! W TGG parking jest często nabity - kręgielnia, sala zabaw. Raczej trudno byłoby ustawić kilka aut blisko siebie.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Widzę, że Patryk stabilizatory do RS4 zamawiał "hurtowo".
-
[ALL B6] 1BE + sprężyny eibach -30 w avancie.. ma ktoś foto?
Właśnie też mam dylemat czy kupić same sprężyny Eibacha, czy komplet z amortyzatorami. Różnica w cenie znaczna, a do tego podobno na komplecie może być twardo. Teraz mam 1BE, no i boję się, że z samych sprężyn nie będę zadowolony.
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
Trochę odgrzeję temat, ale niech wszystko znajdzie się w jednym. Co trzeba jeszcze wymieć (poza jarzmami) żeby zrobić upgrade na 345mm od S4?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Wygląda super, a będzie pewnie jeszcze lepiej. Miałem okazję nią jechać i trzeba przyznać, że wyposażenie przygniata.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Cowboy, ale z taką małą flaszką tego nie rozbierzesz.
-
[ALL B6] 1BE + sprężyny eibach -30 w avancie.. ma ktoś foto?
Coś się zmieniło po kolejnym miesiącu? Siadło bardziej? Masz może już jakieś fotki?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Za rok chyba nie nazbieram na S4 (B8).
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
Ładne autko. W szczególności kolorek.;-) A lista modów całkiem sporo. Tylko dziwi mnie, że na liście nie ma zewnętrznego S-line'a.