Treść opublikowana przez Trezor
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Hamulce założone, a zdjęć nie widzę. :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Od początku miałem takie wrażenie. No ale musiałeś sam się przekonać.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No to przykro ... dziewczynę puszczasz samą, a tam tylu Włochów napalonych na polskie dziewczyny :gwizdanie: odważny jesteś Zostaję w Polsce, a tu tyle fajnych napalonych dziewczyn. Odważna jest.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady. Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
No właśnie dla mnie największy problem to poszerzenie. Bo sam rozmiar chyba bym jakoś zniósł na naszych drogach.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No to obaj jesteśmy zadowoleni. Ja również dziękuję.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No jeszcze nie mogę założyć letnich, bo na początku kwietnia jeszcze wyjazd do Włoch na narty, więc może się śnieg przydarzyć. Ale potem będzie już lepiej widać.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Narobiłeś się, ale warto było. A naklejeczka widzę już na aucie. Masz teraz unikacik.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Tak, tak. Pięknie pomalowałeś.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Jak umyję samochód, to pokaże w całej okazałości. A jak tam Twoje zaciski? Lepiej podpasowały?[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:29_________________________________________________Dobra trochę przetarłem zacisk, ale i tak czarny to nie najlepszy kolor do pstrykania. No ale tyle co się udało pokażę.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Dokładnie tak jak piszesz. Tylko wielu właśnie w tym wklęśnięciu widzi piękno tego wzoru, a przy tych bardziej płaskich już nie ma tej magii.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
czyli kolejny mit obalony,jednak w A4 był ten wzór w 18",a nie tylko w RS4 i 19" Nie tak do końca. Sam mam go w oryginale i 18'', ale nie jest to identyczny wzór co w RS4 i 19'' przy ET29. Tam widoczne jest mocne wklęśnięcie felgi do środka, a to zupełnie zmienia jej wygląd.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Sorry, że nie wkleiłem obiecanych zdjęć, ale musiałem zrobić wczoraj trasę, a jak wróciłem i przypomniałem sobie o zdjęciach, to zaciski były tak brudne, że nie za bardzo było co pokazywać. Żeby nie było, że kłamię, to wczoraj zaciski wyglądały tak.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Postaram się dzisiaj coś pstryknąć, Choć akurat teraz mam mało ażurowe felgi, więc może być słabo widoczne. Szukamy, szukamy.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Po czasie potwierdzam. Bardzo fajny mod. Samochód prowadzi się dużo bardziej pewnie, a szybkie wejście w zakręt robi mniejsze wrażenie na pasażerach. To się okaże wkrótce, ale liczę na to. Gdyby były dostępne od ręki, to i tak bym zaryzykował. Ale myślę, że z nienawiercanych też będę zadowolony.[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 08:14_________________________________________________No to dzisiaj słowo stało się ciałem i hamulce zostały zmienione. Muszę przyznać, że 345mm w 17 calowej feldze robi wrażenie. Do tego zaciski poszły w czerń i też są niczego sobie. Niestety to co jakości hamowania, to jeszcze nie sprawdziłem, bo muszę na razie spokojnie je "dotrzeć". Ale mam nadzieję, że będą tak dobrze hamowały, jak wyglądają.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Teraz już można chyba napisać, że już prawie masz.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
A myślisz, że skończyłem w połowie? :gwizdanie:
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Znudziłoby Ci się.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Od 2 dni czekałem na to info i te zdjęcia. :gwizdanie: Świetne autko. Zazdraszczam.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Już za chwileczkę, już za momencik... :>
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Oczywiście masz rację. Poprawione. Niestety obawiam się, że masz rację, też trochę przeglądam oferty i nie jest lekko. Ale kto szuka, ten znajdzie.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Czas odgrzać nieco kotleta, bo kolejny mod w zanadrzu. Udało się wyhaczyć zaciski na tarcze 345mm i po przymiarce u Patroxa, czy aby na pewno wszystko będzie pasować, odpowiednie tarcze i klocki zamówione. Padło na zimmermanny, bo jeszcze na nich nie jeździłem, a dużo dobrego słyszałem. Niestety nie nawiercane, bo na 245mm trzeba czekać miesiąc czasu, a ja tego czasu nie mam. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia będzie można testować różnicę w hamowaniu. No i czas zacząć się oglądać za hamulcami na 300mm, na tył.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Brzmi rzeczywiście bardziej basowo. Ale szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej - na taki rasowy pomruk. Jednak DPF chyba dużo zmienia.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Super robota. Teraz jeszcze jakaś próbka dźwięku by się przydała. Czekam z niecierpliwością.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Poszło na PW