Treść opublikowana przez Trezor
-
Spotkania na drodze
Fura Patroxa widziana wczoraj w okolicach 20:15 na Bulwarze Ikara we Wrocku. Furka świetna.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Partox, zmieniałeś wydech? Widziałem wczoraj Twoję furę i masz jakiś niespotykany wydech. To tylko końcówki?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Widać różnicę. Ładnie to wygląda.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ja jeździłem tylko 2.0TDI, no i też nic nie czułem. Ale pewnie inaczej jest jak jeździ się codziennie, a inaczej od święta.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Biorąc dosłownie, to dotyczy "wszystkich B8", więc i benzyniaków. Wynikałoby, że wibracje nie pochodzą raczej z silnika.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
co masz na mysli ? Myślę, że Patroxowi chodzi o delikatne wibracje przenoszące się na karoserię właśnie przy tych prędkościach.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Czy naprawdę uważacie, że to LED lepiej wygląda? Jak dla mnie (przynajmniej na zdjęciu) wygląda jakoś "trupio". Może w rzeczywistości jest lepiej.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
No właśnie nic nie piszesz o tym 1.9 tylko o 3.0, że było po sofcie. Chyba, że coś przeoczyłem. I chyba robimy niezły OT. BTW Piotrek98igo, jest taki wątek "porównanie osiągów". Może nakręciłbyś filmik i dał go do porównania z innymi. Byłyby kolejne dane. A tak a'propos mas, ot czasami nawet 3.0TDI wydaje się lekkie. Wczoraj zrobiłem sobie małą kreskę z kumplem w Touaregu 5.0TDI. No i mimo jego 313KM, przy masie 2600kg nie dał rady.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
Filmik oczywiście pokazuje jasno, jaka była sytuacja. Ale biorąc pod uwagę suche dane i zakładając że samochody są sprawne, to 1.9TDI ze swoimi 9,9s do setki, raczej nie ma szans z 7,2s w wypadku fabrycznego 3.0TDI. Powyżej 100km/h przepaść pewnie jest jeszcze większa. Więc ta sytuacja z wyprzedzeniem "o maskę", raczej jakaś mało prawdopodobna jeśli 3.0TDI jest po programie. No chyba, że to program na minus, a nie na plus.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Człowiek na kilka dni wyjedzie, a tu taki wątek. Rewelka to autko. Wyposażenie super. Chyba przyśpieszę serwis żeby do Was podjechać zobaczyć. Na tym zawieszeniu wygląda bardzo dobrze, ale jak cokolwiek obciera... ja bym nie dał rady.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
A jak w ogóle udało Ci się RS4 zapakować na auto? ET29 trochę jednak za szeroko siedzi. Patrox musiał poszerzać błotniki. Jak Ty to obszedłeś?
-
Audi A4 2.0 TFSI Quattro USA - Model 06 - ABT
Chłopie co z Tobą, przecież ty nie masz żadnej padaczki ze złomu, dlaczego zatem za takiego się uważasz! Ps. Pozatym moje to stwerdzenie to swego rodzaju metafora, która ma trafić do tych co faktycznie wartość ich samochodu nie przekaracza wartości wagi złomu. Dla mnie to, że ktoś jeździ samochodem tańszym od mojego, albo od Twojego, nie oznacza, że nie może wypowiedzieć się w moim, czy Twoim wątku. Trudno ocenić która wypowiedź jest podszyta zazdrością, a która nie. Ja, zupełnie bez zazdrości, przekonałem się, że nie wszystko co ABT musi się podobać. Rzeczone końcówki, może i reklamują firmę swoją długością, ale mi się nie widzą. I być może odszczekam to, jak obniżysz autko. Ale na razie pokazujesz takie, a nie inne zdjęcia, z taką a nie inną konfiguracją.
-
Audi A4 2.0 TFSI Quattro USA - Model 06 - ABT
Niestety jeżdżę padaczką ze złomu i miałem się nie wypowiedzieć, ale jakoś... ... o gustach się nie dyskutuje.
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Znalazłem specyfikację http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102875.msg1540762;highlight=stabilizator#msg1540762 Może się komuś przyda.
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
No i takiej odpowiedzi potrzebowałem. Dzięki. A co jest potrzebne, poza samym stabilizatorem, żeby z tyłu zamontować RSowy?
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
A nie wiecie przypadkiem co będzie się lepiej sprawdzało EIBACH System Pro (amorki + sprężyny) z zestawem stabilizatorów tej samej firmy (nazwa to chyba Anti-Roll Kit), czy może lepiej wpakować stabilizatory z RS4? Z tego co wiem w 3.0TDI z przodu już jest taki stabilizator jak w RS4, więc wystarczyłoby zapakować nowy tylko do tyłu.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Wiem, wiem. Norweskie ceny są chore. Ale myślę, że warto przekonać żonę. Sam kombinuję żeby następne było S4 w B8, choć jeszcze nie wiem, jak to zrobić. ;(
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
chyba masz racje dlatego nastepne bedzie jak bog przykazal , na benzynke Czyli jedyne słuszne S4.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Jeżdżę takim czasami, pożyczonym od brata. Da się tym jeździć, no ale rakieta to to nie jest. Raczej "do wożenia dzieci". A autko, same w sobie, bardzo ładne.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
U mnie to również piąty TDI i z żadnym nie miałem najmniejszych problemów (odpukać). Nawet "słynne" 2.5TDI się dobrze sprawuje (tyle, że teraz już u brata). A co to za dodatki, jeśli można wiedzieć?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Kolejny nawrócony.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Często nie na jednym się jechało, tylko po drodze była zmiana (i to często niejedna;) )
-
Spoty wrocławskie
Wiele razy już się wybierałem, ale zawsze coś. W końcu to weekend i prawie zawsze wyjeżdżam. Ale kiedyś się w końcu wybiorę.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Rzeczywiście piękna ta szóstka. Ale czy zamieniłbym za czwórkę... chyba nie. To jednak zupełnie inna bajka. Jeżdżę trochę taką (tylko gorzej wyposażoną) szóstką mojego brata i jednak poziom komfortu, jest przytłaczający.
-
[ALL B8] biala :)
:gwizdanie: