Treść opublikowana przez Trezor
-
[ALL B7] Moja B7
Może napisałbyś coś więcej o Twoim samochodzie. :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Naprawdę ładnie to wygląda. Taka mała zmiana, a taka różnica w wyglądzie.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
No to czekamy na efekty. Również planuję taki zestaw, ale za kilka dni mam urodziny, więc nie ma co wychodzić przed szereg. :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Stołeczki ekstra. Szkoda tylko, że nić nie jest dwukolorowa, jak na kierownicy.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Potwierdzam. Choć nie jestem pewien, czy ta różnica wynika tylko z tego, że mam kombi, czy również z innego wyposażenia.
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
Mój brat ostatnio, jak mu zostawiłem samochód na dzień, stwierdził, że mimo, że jeździł wieloma samochodami (sam ma A6), to to pierwszy samochód, w którym w czasie jazdy człowiek sam do siebie się uśmiecha.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Takim szefom trzeba odpowiedzieć, że gdybym miał sobie kupić za tutejsze zarobki, to bym nie miał, ale na szczęście mamusia dokłada.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
wydaje Ci się... do czasu. Chyba że będziesz tłoczek wymieniał co roku... A nawet przy dobrym tłoczku potrafi się to urwać. To jest wada konstrukcyjna. Za bardzo przeciążony element No to mnie pocieszyłeś.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Si, często włączam, sporo jezior i porannych mgieł niestety tu gdzie najwięcej jeżdżę. A ja myślałem że halogeny, to światła tylko dla tych co używają ich jako świateł dziennych. Ja miałem okazję włączyć chyba raz w tym roku.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
U mnie w B5 niestety już była taka rzeźnia, że nic nie ruszyło już trzpienia i skończyło się na wymianie całego mechanizmu. Teraz wycieraczki chodzą jak nówki.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Sposobów tyle ile właścicieli zepsutych schowków. Najważniejsze to nie czekać na złamany zawias, bo wtedy zaczynają się większe problemy. Ja wymieniłem cały hamulec i mam z głowy obawy o zawias.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Więc czas na S4, a może RS4.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Nie ma problemu. Jeśli będziesz kiedyś w Polsce w pobliży Wrocławia lub Opola, to pewnie damy radę.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Hmmm... No nie wiem. Wydaje mi się, że da się. skad wiesz? robiles to osobiscie? Nie, ale widzę na co dzień efekt.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Szczerze, to jeszcze parę minut temu o tym nie myślałem. Ale mój wyświetlacz ma trochę rys i jeśli spotkałbym jakiś nowy w dobrej cenie, to czemu nie.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Sam bym sobie kupił taką ładną nówkę, ale mam taki jak Ty, więc również nici z tego.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Hmmm... No nie wiem. Wydaje mi się, że da się.
-
[ALL B7] Delikatna "stukanie" przy gałce tiptronika
Tak podejrzewałem, że to ten mechanizm wydaje takie dźwięki. Ale to nie mój pierwszy tiptronic i w żadnym wcześniejszy, ani w tym do przedwczoraj nie było tego pyknięcia. Dlatego zastanawiam się, czy coś się nie psuje.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dzięki, na pewno kupię, bo zdarza się, że lewy spryskiwacz się nie domknie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Sorry, za OT... Mógłbyś podać pełną nazwę tego środka?
-
[ALL B7] Delikatna "stukanie" przy gałce tiptronika
Dzisiaj pojawił mi się dziwny objaw. Jak wiemy przed wrzuceniem biegu w skrzyni typu tiptronic, należy najpierw wcisnąć hamulec. W tym momencie gaśnie kontrolka przy gałce zmiany biegów, która sygnalizuje konieczność wciśnięcia hamulca. I właśnie w momencie, gaśnięcia tej kontrolki, pojawia się takie delikatne "pyknięcie", jakby jakiegoś elektromagnesu (podobne słychać przy włączaniu i wyłączaniu różnych elektrozaworów). Czy ktoś z Was wie co to może być i jak się tego pozbyć?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie: Bo jedna waży 7.5kg. A tak poważnie, to da się zrobić bez większego psucia 1:1. hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? ) Dokładanie taka jak mówi Miron, kupiłem już autko ze zrobionymi lampami. A poprzedni właściciel zlecił tą robotę w jednej z wrocławskich firm car-audio. No całkiem nieźle im to wyszło.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie: Bo jedna waży 7.5kg. A tak poważnie, to da się zrobić bez większego psucia 1:1.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mirona mi się bardziej podoba.
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Co do drewna to się powstrzymam... Ale auto bardzo ładne, a wypasik... rewelacja. Oby służyło.