Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Bo akurat najlepiej widać błotnik i zderzak, które są po polerce w ASO. Drzwi już nie są (a właściwie nie były) takie ładne. A po przejechaniu palcem wszystko było chropowate. A ręce... bolą jak cholera.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Trochę mi zeszło z tymi fotkami, ale po odbiorze z ASO, zanim się za nie wziąłem, to już zdążył się ubrudzić. Teraz miałem trochę więcej czasu więc zabrałem się za porządne mycie. Plan był żeby w końcu wyglinkować i nałożyć wosk, więc wyjąłem wszystko co potrzebne i do roboty. Auto nie było jakoś wybitnie brudne, ale od dawne nie poświęcałem mu za dużo uwagi. Po myciu myjką, a potem na dwa wiadra, było już nieźle. Potem: glinka, polerka i politura. I efekt był już całkiem niezły. No a po prawie siedmiu godzinach i woskowaniu... Na a dzisiaj jeszcze prawie 3 godziny i środek równie czysty. A na koniec kilka zdjęć z lepszym tłem i ponownej poprawce UQD, bo deszcz i kurz już zdążył trochę popsuć efekt. Przy okazji możecie ocenić robotę po poprzedniej stłuczce. Na mój gust jest ok.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Dopiero teraz zobaczyłem ten wątek, a tu już tyle stron. Autko piękne. Gratulacje.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Czułem, że ta turbina Ci późno wstawała, ale myślałem, że ten typ tak ma. Teraz super. Miras jak zwykle dał radę.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Cowboy, składaj to do kupy, bo się pogubisz.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC. Jeżdżę na nich drugi sezon i po zwykłych F1, muszę przyznać, że jak dla mnie kolejna bardzo udana oponka goodyeara.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Postojówki są standardowe. LEDy tylko są w światłach dziennych. Ale nie wiem, jaki to typ, po osobiście tego nie robiłem. Gałka biegów jest w oryginale. Co do mojej stłuczki, to decyzja podjęta. Naprawa będzie z AC. Teraz tylko trzeba podjąć decyzję, czy robić to w ASO, czy w zaprzyjaźnionym warsztacie. ASO daje plusy przy sprzedaży, bo faktura z ASO jest porządana przez kupujących. Ale moje zaufanie jest większe dla znajomej drużyny. Co radzicie?[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:16_________________________________________________Minęło sporo czasu, ale w końcu auto zrobione. Wczoraj odebrane z warsztatu. Uwinęli się w 3 dni. Pewnie to, że można było je normalnie użytkować sprawiło, że nie śpieszyło mi się, no i oczywiście ubezpieczyciel przeciągał wszelkie rewyceny (zresztą nadal czekam na ostateczne zaakceptowanie kosztów). Muszę pochwalić Audi we Wrocku, że nie mieli problemów z wydaniem samochodu, bez zapłacenia faktury i spokojnie czekają na odpowiedź z ubezpieczalni. Skończyło się na naprawie w ASO. I muszę przyznać, że zrobili całkiem dobrze. Spasowanie elementów bardzo dobre. Lakierowanie też całkiem dobrze wyszło. No i do tego udało się załatwić, żeby zamiast grilla S-line, wstawili S4. :gwizdanie: I tak przypadkiem wskoczył nowy mod. Powiedzcie tylko, jak podmienić znaczek S4, na S-line? Da się to zrobić plug&play, czy trzeba kombinować? Zdjęć jeszcze nie zrobiłem, bo wczoraj nie miałem czasu. Ale w najbliższych dniach spróbuję coś cyknąć.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
No to kolejne ładne autko w naszym mieście. Kolorek rzeczywiście fajny. Może pomyśl o trochę lepszych fotelach, to dopiero będzie przyjemność z jazdy.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
To prawda, kumpel nawet wiózł specjalnie autko na lawecie, byleby za Nysę i Odrę.
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Moim zdaniem wiocha.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Świetna robota. Widzę, że polerka się sprawdziła. Nie wiedziałem, że masz grilla od RS4, wlepy V6 na bokach.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No to jeszcze chodzi mi po głowie... Przyznaję się be zbicia. Jak się trafi dokładka to pewnie coś wymyślę. Pewnie wkrótce się trafi.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Świetnie teraz wygląda. Pewnie się powtórzę, ale kolorek jest rewelacyjny. A i te felgi bardzo lubię. Ale nie chciałeś wyprowadzić wydechu na dwie strony?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
No to Patryk dałeś czadu. Jak będę zostawiał u Was samochód, to zamawiam sobie odwózkę do domu. :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Kurcze wyhaczyłeś te hamulce. A ja ciągle nie. Chyba za mało i słabo szukam. BTW. Jest kolejny odczuwalny przyrost siły hamowania? Nie nie mam jeszcze ... miałem na myśli, że zostały właśnie do zrobienia To się nazywa analfabetyzm funkcjonalny. Teraz czytam i widzę, że "zostało" do zrobienia. Ciekawe jak będzie Ci się sprawować polerka. Zastanawiam się od pewnego czasu, dokładnie nad tym samym modelem.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Kurcze wyhaczyłeś te hamulce. A ja ciągle nie. Chyba za mało i słabo szukam. BTW. Jest kolejny odczuwalny przyrost siły hamowania?
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Nie wygląda to tak samo. Bo ten Piniora wygląda lepiej. Ale daje to pogląd, o co mniej więcej chodzi. http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/10 Jest to takie perforowane zwężenie średnicy wylotu.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Obydwa wydechy przymierzaliśmy z Danielem w niedziele i jednak z wkładką mi bardziej podchodzi. Ten bez też jest ok, ale jak by był mniejszej średnicy. Wszystkie wydechy już sprzedane ale Patryk może zamówić następne, robią je szybko. :> No właśnie ja "przymierzałem" ten bez wkładki i moim zdaniem wygląda naprawdę rasowo. Ale fakt, że ten który masz teraz jest podobny, więc jakaś odmiana się przyda. Żartowałem z tym, że wezmę od razu ten drugi. Na razie wydech musi poczekać. Do tego niestety, w przeciwieństwie do Ciebie, mam DPFa, a to trochę komplikuje sprawę, jakie rozwiązanie przyjąć. Robić od DPFa? Wyciąć DPFa? Czy może zrobić tak jak Mystic.pl, poszerzyć dojście do DPFa i go zostawić?
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Widziałem już wczoraj, ale nie masz manetek do tipa. Poza tym na razie muszę naprawić autko po spotkaniu z małym murkiem, a potem będę myślał o kolejnych zmianach. Żeby nie było zupełnego OT, to muszę przyznać, że zawieszenie ładnie się prezentuje. Ciekawe jak będzie się sprawowało.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie, nie. Kierownica ładna, ale ja gustuję w pikowanych.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Weź ten z wkładkami, to ja wezmę ten drugi. Bez wkładek wygląda duuuużo lepiej.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Wydech widziałem. Super robota.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
A ja Ci dzisiaj przeszkodziłem w robocie. Efekt na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
To przyjdź pierwszy, jak wywieszę kartkę "do sprzedania".