Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Nie rozumiem do końca Twojego pytania. Ale jeśli dobrze czytam, to ten plastik zmniejsza wielkość gniazda i powoduje, że uchwyty sztywniej są spasowane.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
słuchaj bo z moją roletą nic nie piszczy i nic nie skrzeczy tyle że w tych mocowaniach pierw się obróci roleta lekko do pionu a następnie z tych owalnych mocowań na dziurach wyskoczy i trzaśnie podczas nagłego zwijania. Czy ten zestaw rozwiąże i moje problemy? ... też mam delfiniasty Gwarancji Ci oczywiście nie dam, ale te rozwiązanie powoduje, że roleta trzyma się bardziej sztywno i nie opada na dół. Myślę, że powinno to pomóc.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Tutaj widać jak to wygląda: http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=445283 A kolor jest delfiniasty.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dzięki za podpowiedzi, choć na szczęście nic nie skrzypi. Poza minimalnymi odgłosami (od czasu do czasu) ze styku zapięcia pasa i fotela kierowcy. Wydaje się, że jak obcierają o siebie, to wydają taki dziwny dźwięk. Może megs też pomoże.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Źle się wyraziłem, chodziło o zestaw naprawczy rolety bagażnika (już poprawiłem). Roleta zaczyna skrzypieć i do tego ten zestaw. 2 śrubki i 2 kawałki plastiku za około 50zł. Mam to u siebie i od 2 lat spokój ze skrzypiącą roletą U mnie skrzypienie pojawiło się dopiero kilka miesięcy temu. Ale wczorajszy, szybki test na wybojach, wykazał że nie pomogło w 100%. Odwołuję te herezje. Jednak pomogło i roleta stała się milcząca. Oby na zawsze.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Źle się wyraziłem, chodziło o zestaw naprawczy rolety bagażnika (już poprawiłem). Roleta zaczyna skrzypieć i do tego ten zestaw. 2 śrubki i 2 kawałki plastiku za około 50zł.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kolejny mod zrobiony. Zamontowany zestaw naprawczy rolety bagażnika. Niestety nie pomaga to w stu procentach.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Jeśli się uda, to jestem za. Kiedyś jak byłem na spocie pod Millenijnym, to B7 nie było, poza moją.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Szkoda, że tylko kolor. :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dawno nie wymieniałem - nie pamiętam. A na mieście auto jest codziennie, więc pewnie inne rejony objeżdżamy. Co do spotkania, nie wykluczam. Ale, szczerze, to często kiepsko z czasem.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Dla mnie oryginał lepszy. Ale zostaw te i sprzedaj mi oryginał.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Przez chwilę też byłem takiego zdania, ale jakoś teraz wydaje mi się ok. Jak zmienię zdanie, to zrobię poprawkę. Całkiem możliwe, bo ostatnio byłem u nich na wymianie oleju, a chwilę potem na zmianie końcówek wydechu. Dzięki. No nie jestem pierwszy z tym pomysłem. A tu zdjęcie z pierwszych dni wakacji w Bieszczadach.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Ostatnio autko dostało nowe lufki. To ultery, ale zamówione bez loga producenta. I założone zgodnie z fantazją Daniela z EcuProject, czyli ścięcie lekko w skos, zgodnie ze ścięciem zderzaka.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mimo, że te OZty są świetne, Twój "maciak" fajniej wygląda na Avusach.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
No hamuje nawet nawet Duża różnica?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Wow.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wiesz, Makki to ekstremista. Ale za to jak jego auto się prezentuje... Ja szyby otwieram, a wycieraczki używam. No ale ma to swój skutek uboczny, w postaci rys.:/
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Zawsze można zadać pytanie, jakby było gdybym kupił inne. Ale to jest nie do sprawdzenia.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Dobry wybór. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Mam nieco inny profil, ale to nie powinno sprawiać jakiejś wielkiej różnicy.
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Środek bardzo fajny (choć nie przepadam za pełną skórą), gałeczka trochę inna niż zwykle, ale w sumie daje radę. No ale nakładki robią robotę.
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj o 7:10 we Wrocku na Reymonta srebrne B5 w Avancie (DW...) z ramkami klubowymi. Ja byłem na rowerze. Pozdrawiam Kierownika.
-
Spoty wrocławskie
Rzeczywiście na spocie było parę autek. Ja byłem pierwszy raz, więc nie wiem, jak frekwencja jest normalnie, ale miło było Was poznać Panowie.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
To norma. Każdy chciałby auto za pół ceny kupić. :gwizdanie:
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Bardzo fajnie wygląda. Daj fotki wnętrza.
-
Spoty wrocławskie
A będzie ktoś dzisiaj na spocie? Zastanawiam się właśnie nad zagospodarowaniem wolnego wieczoru i może w końcu bym dotarł choć na chwilę, się przywitać.