Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trezor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trezor

  1. Ja też mam takie. I też mam kłopot ze znalezieniem dywaników ze stoperami tego typu. Jeśli chodzi o "górę", to potrzebna jest taka ala "śruba". Z góry główka z nacięciem do przekręcenia, a na dole dwie wypustki po bokach które wejdą w nacięcie, które widać na zdjęciu. Po przekręceniu "śruby" o 90 stopni, wypustki spowodują zablokowanie dywanika. Niestety nie mogę zrobić teraz zdjęcia, bo jestem poza domem, ale jeśli do poniedziałku nikt go nie zrobi, to postaram się je dodać.
  2. Chyba multitronic. Istenije możliwość ręcznej zmiany biegów - więc według mnie Tiptronic Chyba, że w multitronicu także można recznie zmieniać biegi ? Można, tylko skrzynia jest bezstopniowa.
  3. Chyba multitronic.
  4. Całkiem ładna. Ale ten "daszek" nad tylnią szybą... beznadzieja.
  5. Ja kupiłem dokładnie takie: http://www.allegro.pl/item175835590_sruby_zabezpieczajace_mcgard_28018_nowe_oryg_.html Pasują idealnie do oryginalnych alusów audi. Ale nie wiem jaka jest ich długość. Sprawdź, czy te, o tych których mówisz, mają ten sam symbol.
  6. Mam takie i rzeczywiście fajnie świecą. Na mój gust mają żółtą poświatę, ale jasną. BTW nie widzę tego podziału na 3 strefy.
  7. Niestety, tego się obawiałem. :frown:
  8. Jeśli tiptronic, to nie problem dla hamowni, to się piszę.
  9. Może przegub. :frown:
  10. Felgi super. Sam takie mam. :twisted: Ale cena... chyba trochę za dużo. No chyba, że opony jak nówki.
  11. Ładne, ładne. :biggrin: Ja już też założyłem nowe 17'' z wersji S-line. Ale i tak najbardziej podobają mi się Twoje światła. Ja jeszcze takich nie mam. :confused:
  12. Mam identyczne audi jak Ty i w zeszłym roku założyłem tarcze ATE. Muszę przyznać, że uważam je za dobry wybór. Więc polecam.
  13. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to M14x15, kula.
  14. Dzięki wielkie. Kurcze, tylko teraz jaki rozmiar śrub kupić. Wiecie może które z nich wybrać: http://www.mcgard.com/deutschland/englisch/e_frameset1.html
  15. A wiesz może gdzie je można u nas kupić? Najlepiej przez internet. Albo we Wrocku.
  16. Pocieszaj się większą sztywnością nadwozia, bo masz dodatkową blachę pomiędzy siedzeniami a bagażnikiem. BTW u mnie też tak jest. :confused:
  17. Trezor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może pierwsza rejestracja '99.
  18. Gratuluję. I zazdroszczę. :twisted:
  19. ... gdyby tak jeszcze zwis zmniejszyć.
  20. Felgi sa ładne ale bardzo łatwo mozna je uszkodzic... Chyba bałbym się podjechać pod każdy krawężnik.
  21. Profil nie zależy tylko od wielkości felgi, ale i od szerokości opony.
  22. Chętnie bym tak napisał. Ale tak poważnie to 16'' to rozsądny rozmiar jeśli boisz się "twardości" 17''. A szerokość bardzo fajna, tylko profil chyba trochę za duży. "Intuicja" mi podpowiada, że 50 byłby lepszy.
  23. Wiecie coś może na temat takich? http://www.allegro.pl/item166651035_solidne_sruby_m14_audi_golf_octavia_fabia_inne.html [ Dodano: 24-02-2007, 20:48 ] Nie będę generował nowych tematów, więc podłączę się do starego. Jaki jest rozmiar śrub i jakie powinny mieć główki do alumów A4 B5?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.