witam dopiero co kupiłem a4 z 96r jak narazie to zakupiłem do niej aluski od a4 z 2004 wymieniłem mieszek zmiany biegów i teraz mysle nad jakims porządnym car audio
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a85bbc8e542d7f1.html
powiem szczerze ładnie to wygląda ale jest to mało praktyczne znajomy miał takie zawiasy zamontowane i wcale to tak pieknie sie nie otwiera a juz wogule z zamykaniem jest wiekszy problem jak masz siegnąc do góry po krótkim czasie urzytkowania wyrabie sie to wszystko
witam wszystkich forumowiczów 2 miesiące temu zostałem posiadaczem a4 b5 z 96r z silnikiem 1600 benzyna jestem bardzo zadowolony z tego auta mimo swojego wieku samochód jest wstanie bdb i wiem juz ze nastepne tez bedzie audi pozdro dla wszyskich posiadaczy audi