Treść opublikowana przez łysy1406837913
-
[ALL B5] Problem z odpowietrzeniem baku
no i zrobione ale zrobiłem tak jak jeden kolega wczesniej pisał podjechałem na stacje benzynowom zdjołem tan zaworek spryskałem wd-40 i pożądnie przedmuchałem pompką do pompowania kół z jednej i drugiej strony załozyłem i zaworek chodzi nie słychac juz zadnego syczenia ze zbiornika
-
[ALL B5] Nadszedł czas na moją ślicznotkę:)
ładna seria widac ze bardzo zadbana tez mam taki sam silnik i kolor auta ale tak jak mówisz mogł by byc troche wiekszy felunek pozdro
-
[ALL B5] Wymiana welurowej tapicerki na drzwiach
widze kolego ze naprawde sie przyłozyłes to tego no i chyba sam wezme sie tez za to bo u mnie te boczki sa tez juz troche podjechane
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
miałem tez takie cos ze mi sie niechciało otwierac rozebrałem boczek po prawej stronie w bagarzniku i zobaczyłem ze jeden wezyk wyskoczył włozyłem go namiejsce dokreciłem i działa zobaczcie czy przy pompce jest wszystko ok
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
ładna sztuka ale tak jak kolega napisał lampy i bedzie git
-
[ALL B5] Problem z odpowietrzeniem baku
dzieki za fotke jutro z samego rana wezme sie za to
-
[ALL B5] Które z tych dwóch 16'' na srebrne A4 B5 Avant
wybrał bym te drugie owiele lepiej sie prezentują
-
[B5 1Z] Moja czarniutka A4-eczka TDi
no z tymi lampapi owiele lepiej sie prezentuje i ramki wokół zegarów tez sa fajne chyba tez sobie takie załoze
-
[ALL B5] Moje audi!
ładnu avancik widac ze zadbany fajnie sie prezentuje w tym kolorze
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
ładna seria jak to mówią silniczek troche mały ale ja tez mam ten sam z orginalnym przebiegiem 200 tys i daje sobie dobrze rade
-
[B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
moze bys wrzucił linka do tej strony z której kupiłes te lampki :gwizdanie:
-
Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM
bardzo ładna podobają mi sie takie i kolor taki sam jak moja
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
no grubo poszedłes kolego a zapowiada sie jescze ciekawiej
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
wcale nie taka skromna wazne ze sie tobie podoba no i to ze to
-
[B5 ADR] AUDI A4 1.8 '97
ładne dbaj o nia a napewno bedziesz zadowolony
-
[B5 ADR] Witam
witam i gratuluje moze w wolnej chwili jakies zdjecie kolego bys zarzucił pozdro
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
zarąbisty silnik a srodek naprawde w super stanie widac ze zadbana na maxa
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajefajnie sie prezentuje gratuluje
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
bardzo ładna a powiedz kolego jaki koszt jest tych lamp
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
tez mam a4 z tym samym silnikiem co ty i powiem ci ze jestem naprawde zadowolony jezdze nią od 3 miesiecy i wiem juz ze nastepne tez bedzie audi a co do silnika do daje sobie dobze rade w miescie i na trasie pozdro i gratuluje zakupu
-
[B5 ADR] Moja A4 :)
bardzo ładna
-
[B5 ABC] A to i ja pokaże swoją audiczke
bardzo ładna widac ze zadbana a silnik to juz wogule zajafajny
-
[ALL B5] moja lalka
dzieki kolego napewno wezme to pod uwage przy kupnie
-
[ALL B5] moja lalka
co do tego car audio to niewiem jeszcze moze by ktos rzucił jakąs propozycje bo ja niezabardzo sie na tym znam :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ogólnie fajnie sie prezentuje tylko szkoda ze niema znaczka z przodu pozatym jest ok wrzuc jeszcze jakies fotki ze srodka auta