Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

łysy1406837913

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łysy1406837913

  1. niezakładaj tego jak niewiesz co z tym zrobic to wystaw na alegro
  2. dla mnie porazka gosciu szeroko poszedł ale kto by chciał tym jezdzic
  3. ma ktos moze zdjecie w którym miejscu znajduje sie ten czujnik
  4. tez mam znajomego który naprawia mi wszystkie auta i on zaleca co 60 tys lub co 3 lata oczywiscie kompletny rozrząd nie sam pasek a jesli chodzi o olej to lej motul
  5. łysy1406837913 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    myśle ze wymienie odrazu termostat i czujnik koszt niejest chyba zbyt duzy i wtedy na 100% bedzie git
  6. łysy1406837913 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    czytałem juz o termoststatach czujnikach i sam juz nieiwm co mam wyminenic jak jade to temperatura nie podejdzie wyzej niz 70 stopni a jak stoje w korkach to podejdzie do 90 jak rusze to znowu spada i jakby spalanie troche wieksze co wymienic czujnik czy termostat pomózcie
  7. fajnie ze poruszony jest ten temat ja mam b5 i tez mi trzeszczało nie pomagała zadna regulacja dzwi kobinowałem i nic dopiero sylikon załatwił sprawe
  8. wie ktoś moze w którym miejscu znajduje sie czujnik halla :gwizdanie:
  9. a czy to sie dzieje przy tylnim kole ?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:45_________________________________________________ja miałem zapieczone przy tylnim kole rozruszałem troche spryskałem wd 40 i jest ok
  10. tez tak miałem tyle ze mi ta kontrolka gasła troche szybciej po jakis 5 min ale po podłączeniu pod komputer i skasowaniu jest ok
  11. mysle ze tu cos znajdziesz blisko swojego domu http://www.google.pl/search?hl=pl&rls=com.microsoft%3Apl&q=regeneracja+pomp+wspomagania+pi%C5%82a&lr=
  12. ja na twoim miejscu kupił bym nowa na alegro chodzą po 250-300 zł i masz roczną gwarancje
  13. było niedawno pisane o tych sondach ja bym nieryzykował jak juz to tylko oryginał moze byc uzywka
  14. witam równiez dzisiaj miałem ten sam problem jak robiłem luz to samochód mi sam chamował wiec długo nienamyslajac sie wszedłem na forum przeczytałem co i jak kupiłem wd40 godzinka roboty i po problemie
  15. a gdzie jest ten przycisk econ na panelu klimatronika czy po pod pieciu pod vaga sie pojawia ?
  16. totalna porażka z tego samochodu nie da sie zrobic sportowego wózka
  17. tak to żarówka tylko ze umnie była to 1.5w pozostałe to 1.1w
  18. tak dokladnie jak klega napisał to zawór par spalin tez to miałem podjedz na stacje benzynową wyciągnij zaworek spryskaj wd-40 przedmuchaj przadnie i po sprawie
  19. dołącze sie do tematu to napewno tuleje gumowe u mnie było to samo wymieniłem i jest ok a pozatym wszystko juz wymieniłes wiec tylko to pozostało pozdro
  20. mam kolege który kupił uniwersalną co prawda do innego auta bo była tańsza i żałował bo i tak po jakimś czasie musiał kupic oryginał lepiej dac wiecej i kupic oryginał pozdro
  21. w zyciu bym sobie nie załozył tych białych tarczy załóz alu ramki i bedzie ok
  22. ja w mojej :audi:miałem tak ze po kazdym zgaszeniu silnika radio gubiło pamiec wiec wyciągnołem radio i zamieniłem kable w kostce wchodzącej do radia dodam ze to były kable prądowe trzeba je zamienic moze to ci pomoze :good:pozdro
  23. załóz sobie strumiennice w kazdym zakładzie z wydechami dostaniesz pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.