Treść opublikowana przez łysy1406837913
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
niezakładaj tego jak niewiesz co z tym zrobic to wystaw na alegro
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
dla mnie porazka gosciu szeroko poszedł ale kto by chciał tym jezdzic
-
[B5 ADP] Brak mocy, szarpie
ma ktos moze zdjecie w którym miejscu znajduje sie ten czujnik
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
tez mam znajomego który naprawia mi wszystkie auta i on zaleca co 60 tys lub co 3 lata oczywiscie kompletny rozrząd nie sam pasek a jesli chodzi o olej to lej motul
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
myśle ze wymienie odrazu termostat i czujnik koszt niejest chyba zbyt duzy i wtedy na 100% bedzie git
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
czytałem juz o termoststatach czujnikach i sam juz nieiwm co mam wyminenic jak jade to temperatura nie podejdzie wyzej niz 70 stopni a jak stoje w korkach to podejdzie do 90 jak rusze to znowu spada i jakby spalanie troche wieksze co wymienic czujnik czy termostat pomózcie
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
fajnie ze poruszony jest ten temat ja mam b5 i tez mi trzeszczało nie pomagała zadna regulacja dzwi kobinowałem i nic dopiero sylikon załatwił sprawe
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
wie ktoś moze w którym miejscu znajduje sie czujnik halla :gwizdanie:
-
[ALL B5] Siłownik od hamulców
a czy to sie dzieje przy tylnim kole ?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:45_________________________________________________ja miałem zapieczone przy tylnim kole rozruszałem troche spryskałem wd 40 i jest ok
-
[B5 ADP] Zmiana koloru wskazówek w zegarach
zostaw orgyginał to jest audi
-
[B5 AHH] Dziwne zachowanie kontrolki poduszki powietrznej
tez tak miałem tyle ze mi ta kontrolka gasła troche szybciej po jakis 5 min ale po podłączeniu pod komputer i skasowaniu jest ok
-
[B5 AEB] Gdzie regenerują pompy wspomagania ?
mysle ze tu cos znajdziesz blisko swojego domu http://www.google.pl/search?hl=pl&rls=com.microsoft%3Apl&q=regeneracja+pomp+wspomagania+pi%C5%82a&lr=
-
[B5 AEB] Gdzie regenerują pompy wspomagania ?
ja na twoim miejscu kupił bym nowa na alegro chodzą po 250-300 zł i masz roczną gwarancje
-
[B5 ADR] Czy warto kupić sondę lambda z allegro ?
było niedawno pisane o tych sondach ja bym nieryzykował jak juz to tylko oryginał moze byc uzywka
-
[B5 AHH] Znikający ręczny
witam równiez dzisiaj miałem ten sam problem jak robiłem luz to samochód mi sam chamował wiec długo nienamyslajac sie wszedłem na forum przeczytałem co i jak kupiłem wd40 godzinka roboty i po problemie
-
[ALL B5] Co to za kody ?
a gdzie jest ten przycisk econ na panelu klimatronika czy po pod pieciu pod vaga sie pojawia ?
-
Śmieszne auta
totalna porażka z tego samochodu nie da sie zrobic sportowego wózka
-
[ALL B5] Problem z licznikiem od przebiegu
tak to żarówka tylko ze umnie była to 1.5w pozostałe to 1.1w
-
[B5 ADR] Syczenie spod korka paliwa
tak dokladnie jak klega napisał to zawór par spalin tez to miałem podjedz na stacje benzynową wyciągnij zaworek spryskaj wd-40 przedmuchaj przadnie i po sprawie
-
[ALL B5] Tylne zawieszenie - stuki przenoszone na nadwozie
dołącze sie do tematu to napewno tuleje gumowe u mnie było to samo wymieniłem i jest ok a pozatym wszystko juz wymieniłes wiec tylko to pozostało pozdro
-
[B5 AAH] Czy uniwersalne sondy lambda wystarczą do poprawnej pracy silnika ?
mam kolege który kupił uniwersalną co prawda do innego auta bo była tańsza i żałował bo i tak po jakimś czasie musiał kupic oryginał lepiej dac wiecej i kupic oryginał pozdro
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
w zyciu bym sobie nie załozył tych białych tarczy załóz alu ramki i bedzie ok
-
[ALL B6] Problem z odbiorem stacji radiowych
a radio masz oryginalne czy jakies inne
-
[ALL B5] Problem z radiem
ja w mojej :audi:miałem tak ze po kazdym zgaszeniu silnika radio gubiło pamiec wiec wyciągnołem radio i zamieniłem kable w kostce wchodzącej do radia dodam ze to były kable prądowe trzeba je zamienic moze to ci pomoze :good:pozdro
-
[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?
załóz sobie strumiennice w kazdym zakładzie z wydechami dostaniesz pozdro