Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

masterp84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez masterp84

  1. nic kolego sie jeszcze nie wyjasnilo, jezdze i nadal puka, mam w tej chwili auto u gazownika i tam na warsztacie maja mi jeszcze zobaczyc, to juz 4 mechanik bedzie ogladal
  2. u mnie buczenia nie ma
  3. a jakies inne objawy oprocz pukania miales?
  4. masterp84 odpowiedział(a) na Sajper temat w Audi A4 B5
    wymienialem ostatnio przeguby i imbus 14 jest na pewno
  5. slychac na max skreconych kolach, mam nadzieje, ze po tej wymianie bedzie koniec z pukaniem[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 21:50_________________________________________________wymiana przegubu nic nie pomogla, stawiam panowie na poduszke pod silnikiem, nic po niej nie widac, wiec poczekam jeszcze troszke jak bardziej sie rozwali zeby miec pewnosc, na slepo wymieniac juz nie bede nic
  6. mialem ten sam problem, zgasl mi licznik kilometrow, wymienilem zarowke od niego i zaraz 3 inne bo jak ruszylem licznik to sie przepalily
  7. bylem wczoraj u innego mechaniora, jazda probna, potem szarpaki, sprawdzenie lyzka do kol wszystkich poduszek, dokrecanie wszystkich srub, jazda probna i puka okazalo sie, ze lewy przegob zew. jest walniety, mam juz kupiony, jak zaloze to zaraz napisze czy to bylo to
  8. widze, ze nie tylko ja mam jakies dziwne objawy w aucie
  9. jak by mi sie udalo u kogos dobrego w tym auto sprawdzic to moze by mi powiedzial, na szarpakach nic nie bylo slychac jak autem bujalo, ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z takim sprawdzeniem
  10. skrzynia chodzi bardzo ladnie, nie mam problemu z biegami, jak na 14 letnie auto to jest dla mnie bajka, tak sie zastanawiam czy poducha pod skrzynia lub silnikiem mogla sie rozwalic tylko z zewnatrz wyglada na cala, czy jest taka mozliwosc? jesli to maglownica i mechanizm roznicowy to jestem pogrzebany
  11. A sprawdź przeguby zewnętrzne ... prawy jest zalozony nowy i lewy tez sprawdzony, brak jakichkolwiek oznak zuzycia, na lewym wymienilem gume jeszcze na nowa, wiec to nie to kolego niestety
  12. chcialbym zeby to bylo tylko to
  13. na postoju nie ma u mnie pukania, tylko podczas jazdy przy zmianie biegu w miare energicznej pukanie tez slysze jak np. na 1 biegu skrecam w lewo i wcisne mu troche gazu tak do 3-4 tys., na dwojce tez to potrafi sie przydazyc nawet przy jezdzie na wprost
  14. kolego adam_kkk oprocz stukania miales jakies jeszcze inne objawy, jakies drganie czy cos podobnego?
  15. jednak to nie przegub wew. ;( zaczyna to mi sie juz coraz mniej podobac :ranting1: teraz chyba juz pozostalo mi tylko czekac, az cos sie urwie bo wszystko co moglo pukac sprawdzone, cyba, ze to w skrzyni przy zmianie biegu slychac pukanie
  16. wiesz pucek2509 tez mysle, ze to moze byc to tylko boje sie, ze go wymienie i nadal bedzie pukac, w ten sposob wymienilem przegub zewnetrzny i to zaczyna bolec moja kieszen chociaz mam straszna ochote zaryzykowac slyszalem od jednego mechanika, ze przegub wew. nie moze pukac, juz nie wiem kogo sluchac [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 19:45_________________________________________________ zaryzykowalem, kupilem przegub wew. dzisiaj i czekam teraz na czas wolny mojego mechanika, jak tylko bede mial zrobione podziele sie wrazeniami
  17. mozna jakos sprawdzic czy to jest wina przeguba wewnetrznego bez jego wymiany, zeby uniknac niepotrzebnych kosztow? [br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 15:31_________________________________________________ klocki siedza bez luzu, to nie one stukaja
  18. lacznikow stabilizatora nie wymienialem, sprawdze to, boje sie, ze moze tez to byc przegub wewnetrzny
  19. poduszki sprawdzone, wydech tez siedzi sztywno
  20. kazda opcje bede sprawdzal, nic innego mi nie zostalo jak tylko probowac
  21. Witam kolegow, mam problem z pukaniem( odglos metaliczny, calkiem glosny) w prawej czesci samochodu, slychac charakterystyczne "puk puk". Zaczelo sie szukanie przyczyn, auto sprawdzone na stacji diagnostycznej, efekt wymieniony wahacz gorny przedni z lewej strony, koncowki drazkow, przeguby zewnetrzne. Ustawiona zbieznosc, jeszcze raz szarpaki i cisza. Jazda probna i nadal puka przy szarpnieciu jak ostro biegi zmieniam lub przy skrecie w prawo tez przy zmianie biegu. Jeszcze raz sprawdzanie, poduszek silnika, skrzyni, lapy silnika, amortyzatory i nic wszystko sztywne i cale. Juz mam dosc tego nic nie przychodzi juz mechanikowi do glowy. Mam ochote cale auto rozebrac.Przeszukalem cale forum, ale to co moglo powodowac takie stuki juz sprawdzilem. Niech ktos pomoze. ;( Mam nadzieje, ze watek umiescilem w dobrej dziedzinie, mysle, ze w zawieszeniu trzeba szukac przyczyn chociaz moge sie myli, wiec prosze o porade.
  22. Witam kolegow, mam tez problem z pukaniem( odglos metaliczny) w prawej czesci samochodu, slychac charakterystyczne "puk puk", ale odglos nie idzie z kola. Zaczelo sie szukanie przyczyn, auto sprawdzone na stacji diagnostycznej, efekt wymieniony wahacz gorny przedni z lewej strony, koncowki drazkow, przeguby zewnetrzne. Ustawiona zbieznosc, jeszcze raz szarpaki i cisza. Jazda probna i puka ;( przy szarpnieciu jak ostro biegi zmieniam lub przy skrecie w prawo tez przy zmianie biegu. Jeszcze raz sprawdzanie, poduszek silnika, skrzyni, lapy silnika, amortyzatory i nic wszystko sztywne i cale Nawet nie wiem w jakiej dziedzinie moge szukac pomocy wiec podklejam sie w podobnym watku. Juz mam dosc tego nic nie przychodzi juz mechanikowi do glowy. Moze trzeba cale auto rozebrac Pomozcie.
  23. to jednak koszty sa nie male, dzieki za informacje, trzeba cos pomyslec wiadomo luksus kosztuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.