Treść opublikowana przez miczek
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Ja uważam, że w większym stopniu jest to zasługa dobrego auta i teamu. W Le Mans nie scigają się przypadkowi kierowcy, a tacy, którzy posiadają już duże doświadczenie w sportach motorowych. Przykładem może byc Sebastian Bourdais( 2-krotny mistrz serii Champ Car) czy dobrze nam znany z F1 J. Villeneuve. Nie wydaje mi się żeby słaby wynik teamu był spowodowany słabą jazdą najlepszych kierowców na świecie. Poza tym w każdymna teamie na wynik składa się jazda 3 kierowcow.
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
A ostatnie 45 minut wyścigu to nuda Jazda za safety car'em najprawdopodoniej z powodu złej pogody(strasznie leje). Na szczęście Audi może sobie juz zjechać do boksów na odpoczynek na 99% ma zapewnioną wygraną
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Aktualnie Audi ma przewagę 7 okrążeń(czyli około 30 minut) nad Peugotem . Drugi Peugot z J. Villeneuvem na pokładzie ma problemy techniczne i zjechał już chyba na stałe do boksów. Przypomnę, że relacja na żywo jest w kanale Sport Klub www.sportklub.pl
-
[B6 1.9TDI 130PS] Pokrywa silnika
U mnie w AVB z grudnia 2002 pokrywa jest czarna
-
[B6 AWX] TP w radio Concert
To ja się podłącze do tematu i zadam pewnie głupie pytanie. Jak wyłączyć TP(przytrzymać dlugo przycisk ??) bo boje się żeby czegoś nie zepsuć. Ojciec jest służbowo w Belgii i tam bardzo często włącza sie informacja TP Słuchamy sobie radia a tu nagle podawany jest komunikat TP z dużo większą głośnościa niż radio. Bardzo denerwująca drobnostka, szczególnie w trasie
-
F1 Wyniki Roberta K
FIA wyjaśniła już sprawę Trullego i Roberta. Twierdzą, że był to normalny race accident. "Nie można winić Jarno Trullego za makabryczny wypadek Roberta Kubicy podczas Grand Prix Kanady. Takiego zdania jest dyrektor wyścigu z ramienia FIA – Charlie Whiting. Whiting powiedział, że ciało zarządzające zaznajomiło się ze wszystkimi danymi oraz z zapisem wideo od momentów poprzedzających kontakt bolidów Kubicy i Trullego aż do uderzenia w betonową ścianę z prędkością 230 km/h. „Trulli nie zostawił mu zbyt wiele miejsca, ale wystarczająco. To nie jego wina.” – zacytowała wypowiedź Whitinga gazeta Auto Motor und Sport. Z kolei zespół BMW Sauber potwierdził, że do wypadku nie doprowadziła żadna usterka mechaniczna." Źródło www.f1wm.pl
-
F1 Wyniki Roberta K
Bolid Roberta wybiło łączenie trawy z poboczną droga łącząca się z torem. Polecam dokładnie zobaczyć moment wypadku na filmie w wysokiej rozdzielczosci: (100 MB) http://www.lfs.4ignition.com/MT89_Formula1_2007_Montreal_GP_Kubica.avi Wypadek z innej perspektywy (film amatorski): http://www.youtube.com/watch?v=BsXYsf5m4Ww Myślę też, że winna jest fatalna konfiguracja toru w tym miejscu. Przy wyjściu z zakretu banda powinna być rownolegle do toru a robert uderzył w nią prawie czołowo
-
F1 Wyniki Roberta K
Dobrze, że wszystko skończyło się tylko złamaną nogą. Na kilku zdjęciach widać nogi Kubicy wystające przez z bolidu.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Podczas pisania postu klikasz na (patrz fotka poniżej) Potem wybierasz zdjęcie, które chcesz umieścić na forum i klikasz przycisk HOST IT Następnie ze strony, która sie otworzy kopiujesz adres zaznaczony na ponizszej fotce I wkleiasz ten adres na forum. Chyba jasno to opisałem
-
[B6] Odmładzamy wnętrze.
59,8 zł w ASO (czarny przycisk ESP) 8E1 927 134 A 5PR Był temat o tym przycisku ostatnio http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5409.0
-
Muzyka silnika
F1 engine song Carrera GT Dzwięk RS4 OZZ'a http://youtube.com/watch?v=ldEkl6hlKjg
-
RS4 auto za 80k EURO
Nie są takie drogie Kosztują tyle co do normalnej A4
-
Najbardziej rozwojowy silnik TDI????
Był temat na forum o chiptuningu AVB. Bezpiecznie wyciśniesz z niego 145 HP i jakies 330 NM. Zobacz ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8799.0.html
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
Avaroalvaro78 napisał o wiązce do tempomatu a nie do komputera. P.S Rownież mam niepełny komputer w A4 i co ciekawe mam takie dodatki jak system BOSE czy skóra a komutera nie odkodowali :confused: Więc chyba też sie zainteresuję tą manetką. Ale narazie z tego co widziałem na allegro manetki są tylko do B5 a do B6 nie ma :confused:
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
Oto moja 9 letnia bokserka KAPI
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na belgijskich autostradach przy 130-140km/h wychodzi 1300 km na baku czyli jakies 5.3l/100km. To chyba dobry wynik :biggrin:
-
Czyszczenie tapicerki skórzanej
Też miałem lekko zabrudzoną skóre fotela kierowcy, pomogła woda z mydłem i miekka szczoteczka do czyszczenia.Działałem na małych powierzchniach jak zabrudzenie puszczało szybko wycierałem do sucha i nanosiłem preparat do konserwacji skóry .Skutków ubocznych nie widać a fotel wygląda lepiej.
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
Jak dla mnie to Audi ma bardzo dziwną strategie jesli chodzi o dodatki i dopłaty za wyposażenie..Może sie mylę ale chyba nie ma obecnie auta klasy sredniej i sredniej wyzszej na naszym rynku, w ktorym trzeba doplacac za 4 elektr. szyby :eek: i to ile :exclaim:
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
Kable idą taką wiązka w konsole srodkowa.. Lepsze zdjęcie: Ale jezeli 6210 bedzie pasowala to super :smile: Dzieki za info.
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
Na 1 stronie nowe zdjecia mojego :smile: Mam jeszcze do was pytanko. Moze ktos wie jakie Nokie pasują do mojego zestawu głośnomówiącego?? Czy model 6210 bedzie kompatybilny z zestawem??
-
Audi iceman - Kille !!
Dla ułatwienia sprawy zmienilem format filmu na .avi w kompresji xvid.. z 15MB na 4MB Jakość nie uległa pogorszeniu... no moze lekko :biggrin: http://rapidshare.com/files/25638431/ICEMAN.avi.html P.S super fura Iceman :biggrin:
-
[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?
Z osłony silnika(jeśli nie byla wymieniana) wynika, że Twoj silnik to AWX. Ja mam AVB (100 koni) i osłona rózni sie tylko kolorem TD"I"
-
Użytkownicy pokażcie swoje silniki
AVB po 154 000 km...
-
1,9TDi 100KM ile można z tego wyciągnąć?
Czytałem niedawno, ze silnik 105-hp PD (rozniący sie chyba tylko softem od AVB-100-hp) można bez obaw zrobic na 140 km.. Bezpieczną granica wydaje sie własnie 140 km a max tego silnika to ponad 170 km.. Tak czytalem w gazetce "Motor".. Oto link do artykulu:
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
Wyposażenie faktycznie ma dziwne. Nie ma nawet komputera ale to z tego co wiem(moze sie myle) pokazuje on dodatkowo tylko spalanie. Widocznie w Belgii tak dziwnie wyposażają auta. Wcześniej mieliśmy Vectre B(też z Belgii), prawie full wypas(skora, climatronik, itp.) i tam też z tylu byly korbki Dzieki za opinie.