Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miczek

  1. Ja uważam, że w większym stopniu jest to zasługa dobrego auta i teamu. W Le Mans nie scigają się przypadkowi kierowcy, a tacy, którzy posiadają już duże doświadczenie w sportach motorowych. Przykładem może byc Sebastian Bourdais( 2-krotny mistrz serii Champ Car) czy dobrze nam znany z F1 J. Villeneuve. Nie wydaje mi się żeby słaby wynik teamu był spowodowany słabą jazdą najlepszych kierowców na świecie. Poza tym w każdymna teamie na wynik składa się jazda 3 kierowcow.
  2. A ostatnie 45 minut wyścigu to nuda Jazda za safety car'em najprawdopodoniej z powodu złej pogody(strasznie leje). Na szczęście Audi może sobie juz zjechać do boksów na odpoczynek na 99% ma zapewnioną wygraną
  3. Aktualnie Audi ma przewagę 7 okrążeń(czyli około 30 minut) nad Peugotem . Drugi Peugot z J. Villeneuvem na pokładzie ma problemy techniczne i zjechał już chyba na stałe do boksów. Przypomnę, że relacja na żywo jest w kanale Sport Klub www.sportklub.pl
  4. U mnie w AVB z grudnia 2002 pokrywa jest czarna
  5. To ja się podłącze do tematu i zadam pewnie głupie pytanie. Jak wyłączyć TP(przytrzymać dlugo przycisk ??) bo boje się żeby czegoś nie zepsuć. Ojciec jest służbowo w Belgii i tam bardzo często włącza sie informacja TP Słuchamy sobie radia a tu nagle podawany jest komunikat TP z dużo większą głośnościa niż radio. Bardzo denerwująca drobnostka, szczególnie w trasie
  6. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    FIA wyjaśniła już sprawę Trullego i Roberta. Twierdzą, że był to normalny race accident. "Nie można winić Jarno Trullego za makabryczny wypadek Roberta Kubicy podczas Grand Prix Kanady. Takiego zdania jest dyrektor wyścigu z ramienia FIA – Charlie Whiting. Whiting powiedział, że ciało zarządzające zaznajomiło się ze wszystkimi danymi oraz z zapisem wideo od momentów poprzedzających kontakt bolidów Kubicy i Trullego aż do uderzenia w betonową ścianę z prędkością 230 km/h. „Trulli nie zostawił mu zbyt wiele miejsca, ale wystarczająco. To nie jego wina.” – zacytowała wypowiedź Whitinga gazeta Auto Motor und Sport. Z kolei zespół BMW Sauber potwierdził, że do wypadku nie doprowadziła żadna usterka mechaniczna." Źródło www.f1wm.pl
  7. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bolid Roberta wybiło łączenie trawy z poboczną droga łącząca się z torem. Polecam dokładnie zobaczyć moment wypadku na filmie w wysokiej rozdzielczosci: (100 MB) http://www.lfs.4ignition.com/MT89_Formula1_2007_Montreal_GP_Kubica.avi Wypadek z innej perspektywy (film amatorski): http://www.youtube.com/watch?v=BsXYsf5m4Ww Myślę też, że winna jest fatalna konfiguracja toru w tym miejscu. Przy wyjściu z zakretu banda powinna być rownolegle do toru a robert uderzył w nią prawie czołowo
  8. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze, że wszystko skończyło się tylko złamaną nogą. Na kilku zdjęciach widać nogi Kubicy wystające przez z bolidu.
  9. Podczas pisania postu klikasz na (patrz fotka poniżej) Potem wybierasz zdjęcie, które chcesz umieścić na forum i klikasz przycisk HOST IT Następnie ze strony, która sie otworzy kopiujesz adres zaznaczony na ponizszej fotce I wkleiasz ten adres na forum. Chyba jasno to opisałem
  10. 59,8 zł w ASO (czarny przycisk ESP) 8E1 927 134 A 5PR Był temat o tym przycisku ostatnio http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5409.0
  11. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    F1 engine song Carrera GT Dzwięk RS4 OZZ'a http://youtube.com/watch?v=ldEkl6hlKjg
  12. Nie są takie drogie Kosztują tyle co do normalnej A4
  13. Był temat na forum o chiptuningu AVB. Bezpiecznie wyciśniesz z niego 145 HP i jakies 330 NM. Zobacz ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8799.0.html
  14. Avaroalvaro78 napisał o wiązce do tempomatu a nie do komputera. P.S Rownież mam niepełny komputer w A4 i co ciekawe mam takie dodatki jak system BOSE czy skóra a komutera nie odkodowali :confused: Więc chyba też sie zainteresuję tą manetką. Ale narazie z tego co widziałem na allegro manetki są tylko do B5 a do B6 nie ma :confused:
  15. Oto moja 9 letnia bokserka KAPI
  16. Na belgijskich autostradach przy 130-140km/h wychodzi 1300 km na baku czyli jakies 5.3l/100km. To chyba dobry wynik :biggrin:
  17. Też miałem lekko zabrudzoną skóre fotela kierowcy, pomogła woda z mydłem i miekka szczoteczka do czyszczenia.Działałem na małych powierzchniach jak zabrudzenie puszczało szybko wycierałem do sucha i nanosiłem preparat do konserwacji skóry .Skutków ubocznych nie widać a fotel wygląda lepiej.
  18. Jak dla mnie to Audi ma bardzo dziwną strategie jesli chodzi o dodatki i dopłaty za wyposażenie..Może sie mylę ale chyba nie ma obecnie auta klasy sredniej i sredniej wyzszej na naszym rynku, w ktorym trzeba doplacac za 4 elektr. szyby :eek: i to ile :exclaim:
  19. Kable idą taką wiązka w konsole srodkowa.. Lepsze zdjęcie: Ale jezeli 6210 bedzie pasowala to super :smile: Dzieki za info.
  20. Na 1 stronie nowe zdjecia mojego :smile: Mam jeszcze do was pytanko. Moze ktos wie jakie Nokie pasują do mojego zestawu głośnomówiącego?? Czy model 6210 bedzie kompatybilny z zestawem??
  21. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dla ułatwienia sprawy zmienilem format filmu na .avi w kompresji xvid.. z 15MB na 4MB Jakość nie uległa pogorszeniu... no moze lekko :biggrin: http://rapidshare.com/files/25638431/ICEMAN.avi.html P.S super fura Iceman :biggrin:
  22. Z osłony silnika(jeśli nie byla wymieniana) wynika, że Twoj silnik to AWX. Ja mam AVB (100 koni) i osłona rózni sie tylko kolorem TD"I"
  23. AVB po 154 000 km...
  24. Czytałem niedawno, ze silnik 105-hp PD (rozniący sie chyba tylko softem od AVB-100-hp) można bez obaw zrobic na 140 km.. Bezpieczną granica wydaje sie własnie 140 km a max tego silnika to ponad 170 km.. Tak czytalem w gazetce "Motor".. Oto link do artykulu:
  25. Wyposażenie faktycznie ma dziwne. Nie ma nawet komputera ale to z tego co wiem(moze sie myle) pokazuje on dodatkowo tylko spalanie. Widocznie w Belgii tak dziwnie wyposażają auta. Wcześniej mieliśmy Vectre B(też z Belgii), prawie full wypas(skora, climatronik, itp.) i tam też z tylu byly korbki Dzieki za opinie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.