Treść opublikowana przez miczek
-
twojarejestracja.pl
TwojaRejestracja.pl Co o tym myślicie?? Ciekawy pomysł czy ułatwienie pracy złodziejom??
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ojciec jeździ na serwisowym(nie znam dokładnej nazwy) Castrolu zalanym w ASO. Słyszałem z dobrych źrodeł, że po Castrolu silniki są w środku żółte a to na nie wpływa raczej negatywnie Następny będzie pewnie MOTUL...
-
[B7 BRE] Silnik 2,0 TDI/140 km - ogólne opinie.
Ktoś na forum napisał kiedyś, że 1.9 TDI z chipsem są bardziej trwałe niż 2.0 TDI bez... Ale bez przesady, na pewno to nie jest jakiś szmelc bo takowych do AUDI raczej nie wkładają
-
[B6 ALT] BOSE, mam czy nie?
Dokładniej to wygląda tak W B6 raczej wszystkie(w dzwiach przednich i tylnich). U mnie przynajmniej tak jest :>
-
B6 jak zdemontować tapicerke drzwi kierowcy
Może te linki coś pomogą: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5949.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15944.0.html Pozdrawiam !!
-
[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6
Ja również nie mam podświetlanej szufladki oraz kubka a pakiet dodatkowego oświetlenia chyba jest gdyż pokrętła nawiewów oraz tylna podsufitka świecą Dziwna sprawa trochę... Nie zauważyłem jeszcze podświetlanych lusterek w osłonach przeciwsłonecznych.. Może ten pakiet jest do B7 bo u mnie tylko niektóre elementy występują :mysli:
-
[B6 AVB] 146HP/335Nm
Autko normalnie nie do poznania a przyspieszenie i elastyczność - malina Co mogę jeszcze napisać?? Polecam wszystkim niezdecydowanym wizytę u Rogala !!! Fantastyczna sprawa ten chips A oto wykresik:
-
Polecane opony zimowe
Nie jesteś sam, gdyż użytkownicy tej opony przyznali średnio tylko 3,1/6,0 pkt. w kategorii poziomu hałasu w opiniach na stronie www.opony.com.pl . Przed zakupem radzę poczytać o danej oponie różne opinie. Po przeczytaniu dziesiątek postów na forach wybraliśmy z ojcem UG7+ a gdy już zostały założone na naszą Audicę to pierwsze co mogę o nich powiedzieć to to, że są cichsze od letnich Dunlopów i co dziwne mam wrażenie, że ciszej pokonują nierówności poprzeczne jak i dziury Polecam Good Yeary :th:
-
Polecane opony zimowe
Z tego co wiem to w nazwie nie ma "7-ki" przy oponach PERFORMANCE więc jest to chyba zupełnie inna opona. Patrząc na opinie i oceny ze strony www.opony.com.pl jej właściwości wydają się lepsze niż w przypadku UG7+ jednak cena jest troszkę wyższa Jak masz dużo kasy to kupuj PERFORMANCE
-
Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V
Gratuluję wyniku Rogal Parametry powalające :> P.S Nie mogę się doczekać czwartku (chipujemy autko u Rogala )
-
Polecane opony zimowe
Ojciec ma okazję kupić Good Yeary UG7+ w rozmiarze 195/65 R15 w dobrej cenie(250zł za oponę wraz z wymianą i wyważaniem) i właśnie się zastanawiam czym różni się wersja UG7 od UG7+ . Może ktoś wie?? bo szukam i nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuje za odpowiedź
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
No ładna B6 :th: Silnik to zapewne AVF bo wydaje mi się, że tylko w tym TeDeIku występuje skrzynia 6 biegowa... Oczywiscie chodzi mi o 1.9
-
F1 Wyniki Roberta K
No i sprawiedliwości stało się zadość. Świeżak Hamilton spalił sie psychicznie Po tylu pechowych sezonach Kimas wreszcie mistrzem :th: Dokładniej to 10 okrążeń przed metą BMW znowu kłopotliwe a mogło być 4 lub 3 miejsce. Robert powiedział przed chwilą, że w 2 części wyścigu miał problemy z temperaturą wody i oleju.
-
kto lepszy na autostradzie ?
Niezle :th:U mnie 4948 :>
-
F1 Wyniki Roberta K
Jak dla mnie dzisiejszy wyscig byl jednym z lepszych jak nie najlpeszym w tym sezonie. To piękna walka Kubka z Massą.. rarytas Troche się powypychali poza tor chłopaki ale podobno potem smiejąc się podali sobie rece. http://pl.youtube.com/watch?v=vtMirOCm7c8
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
Brawa dla Ciebie Keżor A oto moje dzieło
-
F1 Wyniki Roberta K
Plotki się jednak nie potwierdziły McLaren w tym sezonie bez punktów konstruktorów, ale będzie startował w nastepnych http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=6632
-
[B6 AVF] Woda na progach
Powiedział tylko, że tak musi być :mysli: a do środka się oczywiście nie nalewa
-
[B6 AVF] Woda na progach
U mnie po mocnym deszczu woda zbiera się nie tylko na tylnich ale też na przednich progach Nieciekawie to wygląda ale w ASO przy okazji przeglądu majster powiedzial, że to norma
-
Instrukcja obslugi
Taką cenę powiedziali mi w ASO VW/Audi w Olsztynie u Palmowskiego przy okazji przeglądu
-
Instrukcja obslugi
Z tego co wiem to nie ma nigdzie w sieci zeskanowanej instrukcji do b6. Kiedyś widziałem użytkownika na allegro, posiadającego wiele instrukcji do WV i Audi w cenie 60zł Też zamierzam kupić sobie instrukcje ale w ASO powiedzieli mi 150zł :shocked:
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
5,0 l/100km Trasa: Bruksela-Warszawa Średnia V: 120 km/h
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa: Bruksela - Warszawa 1350 km. Spalanie: 5,3 Na autostradzie przy 120-140 km/h zasieg podchodził pod 1390 km. na baku czyli jakies 5l/100km
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6,2
-
F1 Wyniki Roberta K
No i 4 miejsce Roberta... i ładnie się bronił przed Massą :th: :th: A Hamilton się spalił na swoim terenie.. Jak dla mnie najlepszy wyścig sezonu W TV4 transmisje były w ubiegłych sezonach, teraz Polsat ma transmisję "na żywo"...