Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. Karol znalazłeś fejsa w skarbczyku ? jeśli tak to przywieź wieczorem ponawiam pytanie o tego GPS-a na USB jeśli ktoś ma i mógłby go wziąć wieczorem chcę coś przetestować na chwilę
  2. Pablo jak tam bejca już wiesz czemu z niej tak waliło jak koniowi z pupy
  3. ma ktoś odbiornik GPS na USB ?
  4. nie ma nic wspólnego , to całkowicie oddzielne układy jeśli ubyło ci go teraz po tej naprawie to znaczy że masz gdzieś wyciek
  5. oj tam oj tam czasem ktoś jest mniejszy i wsiada do dużego żeby się poczuć większym
  6. taki gadżet wpadł mi do karety
  7. żebyś wiedział mniej więcej to wygląda tak. Zdjęcie E46 ale u ciebie powinno być podobnie. Jest grzałka przepływowa i pompka płynu
  8. Jeszcze sie dobrze wrzesien nie skonczyl. Ale spoko w Maju bedzie juz cieplej Sent from my Voyager Skończ z dietą zarzuć masę to ci się ociepli
  9. tiaaa ściesię spocili chyba pod pachami chyba że czytaliście sobie do podusi Karol dzięki za nute i karte ale psa sobie wychowaj bo się nie podzielił kabanosem miodzio tobie też
  10. co ty gadasz gdzie komu się psuło
  11. a na co ty liczyłeś jak mówią słowa proroka Będziesz Miał Wydatki liczyłeś że jak gość "płakał jak sprzedawał" to będzie tylko cacy
  12. Rodzaj oleju tu raczej nie jest winny. Na bagnecie albo na korku od wlewu oleju nie masz takiego spienionego jasno brązowego nalotu ? Cały czas dziwi mnie ten smród bo dosłownie nie dało się wystać z tyłu auta. Jak wsiadłem do siebie to cały czas czułem na sobie smród tych spalin. Jak wywala uszczelkę to zazwyczaj wali biały dym i ma taki specyficzny słodkawy zapach ale nie wali tak jak u ciebie. Po tym co widziałem byłem przekonany że walnął ci wtrysk. Jest jeszcze taka opcja że wtrysk tak leje że ropa nie jest spalana tylko przedostaje się przez pierścienie do michy i stąd to przybycie oleju i dlatego też jest czarny i wodnisty bo jak jest płyn to on się nie miesza z olejem tylko są takie jasne smugi w oleju (to jest płyn) a na bagnecie i na korku jest taka jasno brązowa piana.
  13. Jak to czytam to jakby ci to miodek redagował :facepalm:czego 12 litrów ochłoń i napisz to jeszcze raz bardziej sensownie Tzn co oleju przybyło ? jeśli tak to znaczy że jednak uszczelka pod głowicą poszła ale dziwne jest to że masz tak śmierdzące spaliny jak ze starego jelcza co by świadczyło o lejącym wtrysku ale skoro na bagnecie jest więcej niż było to na bank uszczelka pod głowicą. czyli remoncik góry , szlif głowicy , uszczelniacze zaworów , docieranie grzybków , uszczelniacze wtrysków , uszczelka pod głowicę etc.
  14. to musiało być 1,2 na wytrysku metalik skoro cię objechał ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- jezdziłem , tyle ze benzyną, słuchałem sprzętu .............. i nie zgadzam sie z Tobą no ale przecież wszędzie piszą że "pójde boso" i "on tu jest" idzie najlepiej na B&O
  15. widział zdjęcie i kubek pożegnalny Cuber oficjalnie zamknął już sezon grillowy
  16. Trasy i rozkładu jazdy busów do Wrocławia ;-) Łukasz po co sobie życie komplikujesz? Soft w silniku to nie problem ; problemem jest twoja prawa noga ;-)
  17. Działa cały czas bez problemu teraz też sprawdzałem a nie ma czegoś takiego dla audi?? sklep.gajos.com.pl ostatnio nie działała ta strona przez dłuższy czas Gajos to w Rudym szkopów gonił Sent from my Voyager a nie PEDROS :eusathink:w krajslerze
  18. a nie ma czegoś takiego dla audi?? sklep.gajos.com.pl
  19. A po hu.... jak u nas same bejce krajslery i skutery
  20. w b7 lampa z xenonem zawsze ma DRL możesz mieć z AFS lub bez (skrętny ksenon) żółty kierunek lub biały
  21. skąd wiesz dotykałeś mu czyli jednak nie żartuje z tym że pod górkę....
  22. dajesz robimy dzień szydery bo tu nudą jedzie ostatnio strasnie ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Samochód Boserona to nic, teraz ma poważniejszy problem. Nie stoi Mu pod górkę :-) Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2 weź przestań ile w końcu może stać
  23. już myślałem że łykłeś całą serię klawiszem delete

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.