Treść opublikowana przez ferdek77
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Dzięki, o pałowaniu nie ma mowy, właśnie zrobiłem trasę 100km i myślałem że nie dojadę, pod wzniesienie było ciężko podjechać. Rozumiem że teraz auto chodzi jakby wo gule turbo nie było ?
-
Wymiana pasa przedniego
Dzięki
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Mam rozszczelniony intercooler, podczas jazdy gaz inaczej reaguje, czasem jakby z opóźnieniem, czasem auto zaczyna się zbierać bez dodawania gazu, a muszę jeszcze pojeździć ze 200km zanim się tym zajmę, mogą wystąpić jakieś konsekwencje ? Nie padnie przez to coś jeszcze ?
-
Wymiana pasa przedniego
Lekkie przerażenie zagościło w mej głowie jak wspomniałeś o tej klimie, mogą wystąpić jakieś ''skutki uboczne'' czy po ewentualnym poskładaniu, nabiciu, będzie dalej klima śmigać bezproblemowo ? Tak pas ori, a w zasadzie jeszcze przed kupnem, dzięki za info
-
Wymiana pasa przedniego
Nie tylko wentylatory, cały pas przedni, a resztę przełożyć( chłodnice, wentylatory itp.)
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam, mam oryginalny PDC przód i tył, jednak po stłuczce zderzak przedni jest do wymiany, jak wiadomo cena za zderzak z czujnikami i spryskiwaczami jest zaporowa, a czujniki z przodu potrzebne Ktoś wspominał w wątku, że jest możliwość przełożenia mocowań koszyków ze starego zderzaka, tylko problemem jest wywiercenie otworów, zdobił ktoś tak, jakieś osobiste doświadczenia ? Rozumiem że na pracę czujników to raczej nie ma wpływu, tylko walory estetyczne, mocno ''bije'' po oczach taka operacja ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam, mam oryginalny PDC przód i tył, jednak po stłuczce zderzak przedni jest do wymiany, jak wiadomo cena za zderzak z czujnikami i spryskiwaczami jest zaporowa, a czujniki z przodu potrzebne Ktoś wspominał w wątku, że jest możliwość przełożenia mocowań koszyków ze starego zderzaka, tylko problemem jest wywiercenie otworów, zdobił ktoś tak, jakieś osobiste doświadczenia ? Rozumiem że na pracę czujników to raczej nie ma wpływu, tylko walory estetyczne, mocno ''bije'' po oczach taka operacja ?
-
Wymiana pasa przedniego
Witam, dużo pracy jest przy wymianie pasa przedniego? potrzebuję przełożyć te wszystkie wentylatory na drugi cały i zamontować z powrotem.
-
Montaż ślizgu pod lampe
Jakby ktoś szukał, to ślizg montuje się do pasa przedniego, nie wiem tylko czy z innych wersji silnikowych też podejdzie ? A może ktoś ma możliwość sprawdzenia po vin ? WAUZZZ 8E84A116965
-
Montaż ślizgu pod lampe
Witam, jaki jest numer części do której montuje się ślizg pod lampę ?
-
Stłuczka-naprawa
Nie, a co byłeś świadkiem jak ktoś stuknął ? Faktycznie p[oczytałem i zamienniki w niektórych przypadkach to niezbyt dobre rozwiązanie, nie trzymają wymiarów i ciężko przypasować, co skutkuje większymi szparami
-
Zbiornik spryskiwaczy
Dzięki Co tam na schemacie widać, to jeden zbiornik, do spryskiwaczy lamp też ?
-
Zbiornik spryskiwaczy
- Intercooler
Dzięki, to pęknięcie kwalifikuje do wymiany ? Ja niestety nie w temacie... Tak bezwarunkowo- Zbiornik spryskiwaczy
Ma ktoś możliwość sprawdzenia po vin ? czy we wszystkich b6 montowane były takie same ? Wauzzz 8e84a116965- Nazwy części, numery
- Intercooler
- Nazwy części, numery
- Stłuczka-naprawa
Witam, zaliczyłem swoja pierwszą i mam nadzieje ostatnią stłuczkę, do wymiany tak na świeżo będzie lampa, błotnik, chyba przewody od spryskiwaczy lamp, może i mechanizm, plastiki, halogeny itp. jako że nie miałem jeszcze do czynienia z takimi naprawami mam pytanko o części, np. błotnik szukać ori, czy zamienniki tez są dobre? Na allegro są np. malowane zamienniki P, czy lepsza będzie używka?- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Wymieniłem na castrola 75W90 przy 240tys. przebiegu, olej był czysty, weszło 2,5l. Za jakiś czas jak coś zauważę, dam znać.- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Do grupy G052911A2 pasuje parametrami też Motul Gear 300 75W-90, zalewał ktoś ?- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Też mnie to zastanawia, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi OK dzięki, nie zawracam więcej głowy- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Nie zamęt, tylko prawdę i nie ja, tylko producent naszych aut Ja rozumiem że Ty wiesz, ale zrozum że ktoś inny może nie wiedzieć. Mógłbyś sie odnieść do mojego pytania ? '' Kamil-vag mam jeszcze jedną wątpliwość, w ASO także zalecają G 0 52532 ale na pierwszej stronie piszesz, że ten typ oleju został wprowadzony w 2012r. czyli jak rozumiem do nowszych konstrukcji ? Nie lepiej dobrać olej do parametrów oleju, który był stosowany oryginalnie na pierwszy montaż do danej skrzyni? Chyba że ważniejsza jest mniejsza lepkość, niż parametry dedykowane ?''- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Kamil-vag mam jeszcze jedną wątpliwość, w ASO także zalecają G 0 52532 ale na pierwszej stronie piszesz, że ten typ oleju został wprowadzony w 2012r. czyli jak rozumiem do nowszych konstrukcji ? Nie lepiej dobrać olej do parametrów oleju, który był stosowany oryginalnie na pierwszy montaż do danej skrzyni? Chyba że ważniejsza jest mniejsza lepkość, niż parametry dedykowane. - Intercooler