Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
nie... nadal nie zrobione
-
Spociki w Kielcach
bry... poszukuje baku albo chociaz pompy paliwa z plywakiem no chyba ze ktos moze chetny na mojego "rodzynka' za nieduze pieniadze
-
Spociki w Kielcach
a tu znowu nic sie nie dzieje....
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
łeeeee a gdzie i kiedy jakis spot plenerowy z grilem? wybrali byscie sie gdzies w plener do ska np ;P- Spociki w Kielcach
Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku i tez dorzucam sie z tym paliwkiem oj czasu brak,ale kiedy nastepny spocik,trza by zajrzec w koncu i wasze mordki sobie przypomniec- Spociki w Kielcach
widze,ze nie wiele sie tu zmienilo... :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki w Kielcach
teraz mi to mowisz?to weno sie jakos spikniemy- Spociki w Kielcach
poszukuje plywaka do A4 z 96 roku-pilnie- Spociki w Kielcach
sprawdzany byl na 4 roznych plywakach-malo prawdopodobne- Spociki w Kielcach
haloooo ponawiam apel o pomysla na plywak... moze ktos mial z tym do czynienia?- Spociki w Kielcach
czyszczenie starego nic nie dalo niestety bylam na wielkiej wsi-i tam tatalna olewka co do tych plywakow(wola dac 3 niz sprawdzic na miejscu) a ja jezdze jak glupia w te i we wte...- Spociki w Kielcach
szukam pomyslu-bo mnie sie juz skonczyly uwalil mi sie plywak-tzn wskazywal jak chcial,az zdechl calkiem wskazowka zaraz po odpaleniu leciala w dol i rezerwa sie swiecila(bez wzgledu na poziom paliwa) wymieniony byl plywak-tzn ten drut( 2 razy) i problem teraz jest odwrotny-pokazuje albo full albo 3/4 baku po sprawdzeniu kompem nie wykazuje zadnych bledow co z tym zrobic? ps.orientuje sie ktos ile uzywka sondy "lambada" moze kosztowac?- Spociki w Kielcach
nie ma ktos pozyczyc cewki zaplonowej na sprawdzenie?- Spociki w Kielcach
Grzanek nie masz gdzies u siebie sondy lambda w dobrym stanie za rozsadne grosze?- Spociki w Kielcach
ojeju...ale tu cicho... opuszczanie sie! wstyd!!!- Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
heheheheh- Spociki w Kielcach
o zesz ty...- Spociki w Kielcach
ciekawe kto.... :gwizdanie:- Spociki w Kielcach
wstydzioch? :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spociki w Kielcach
wstydzioch?- Spociki w Kielcach
zazdrosnik...- Spociki w Kielcach
oj...a ty tak musisz prosto z mostu od razu... :gwizdanie:- Spociki w Kielcach
a d*pa marazla :polew: - Spociki w Kielcach