Treść opublikowana przez aniolek
-
SPOTY RADOMSKIE
za 20-30 min to i truskawki znikna :gwizdanie: wiec i smietana zbedna
-
SPOTY RADOMSKIE
mam truskawki-smietana wyszla
-
SPOTY RADOMSKIE
A gdzie przechodziłaś?? :> pewnie nie na pasach :polew: to może piwko?? albo budyń ?? lepiej czysta
-
SPOTY RADOMSKIE
a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie: nie idz-rzucam ogniem tego np nie przyjmę na siebie dygasz? nie ale mam złe doświadczenie z kobietą z ogniem w ręku :gwizdanie: :gwizdanie: o la boga-do tego po przejsciach...
-
SPOTY RADOMSKIE
a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie: nie idz-rzucam ogniem tego np nie przyjmę na siebie dygasz?
-
SPOTY RADOMSKIE
nie idz-rzucam ogniem
-
SPOTY RADOMSKIE
ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu to to w plastyku? tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka nie toleruje alkoholu z plastyku yba że wino lapino rozwazw ta propozycje :gwizdanie: zła odpowiedź... oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie: co dasz to wezmę nie jestem wybredny oZiX bierze wszystko taki już jest nie wiem czy w tej sytuacji smiac sie nalezy czy plakac?
-
SPOTY RADOMSKIE
rozwazw ta propozycje :gwizdanie: zła odpowiedź... oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ale macie tempo... skrzynke mi zaje...powiadomieniami
-
SPOTY RADOMSKIE
rozwazw ta propozycje :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie na jedno i drugie trzeba solidnie zaluzyc
-
Spociki w Kielcach
ty nie dziekuj tylko kupuj i na spota przyjezdzaj!
-
SPOTY RADOMSKIE
mam Ci zasunac kopa,czy poklepac? jedno i drugie ale to pierwsze mocniej :> sie rozumie
-
SPOTY RADOMSKIE
mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: niej....- SPOTY RADOMSKIE
sie mi kopslo,mialo byc :> :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
- Czy ktoś posiada instrukcję do PIONEER'a DEH-P65BT z bluetooth'em ?
jak w temacie czy ktos posiada moze instrukcje do tego modelu? albo moze orientuje sie,czy przy polaczeniu BLUETOOTHEM z tel jest jakis uniwersalny kod do wpisania? bede bardzo wdzieczna- SPOTY RADOMSKIE
padała oZiU padała licze ze to literowka- SPOTY RADOMSKIE
bo teraz to ludziska się zamulili i jest lyppa e tam ruch jak na marszalkowskiej-na siwtokrzyskim to dopiero jest zastoj-no chyba ze spot sie szykuje,to cos drgnie- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
cześć :hi: witam Cię w krainie fantazji!! bry wieczor wpadlam z browarkiem-hehe chyba dobrze trafilam :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
:gwizdanie: szpieg w karinie deszcowcow normalnie- Spociki w Kielcach
az zajrzalam pod fotel...ale jak sie znalazl to łokej moze byc za 2 tyg tez mialam zajecha do skaryszewa,ale slyszqalam ze tandeta-i odpuscilam - SPOTY RADOMSKIE