Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. W następny piątek robimy grila, więc to my możemy Was zaprosić... A jak u Was z kolejnymi piątkami? Tomaszu!! nie ładnie się wpraszać :gwizdanie: e tam nie ladnie u nas tez spoty z grilem
  2. o jak milo no wlasnie... a moze nastepny piatek Mostki?
  3. no nie... chyba zaraz pozaluje,ze sie odezwalam
  4. nie to pol mialam na mysli
  5. no masz ci...deszczu sie boi-to ja w ulewie,burzy,deszczu z gradem i wsrod pirunow jechalam,a ten sie wystraszyl ze sie rozpusci ;P
  6. :polew:dobrze wiedziec
  7. alez prosze-to chociaz obetnij polowe :gwizdanie:
  8. no w ostatecznosci ta nieobecnosc moze byc usprawiedliwona zdrowka! Tposejdon-prosze u usuniecie 3 zdjecia od gory-masakra!
  9. no chlopaki-nie popisaliscie sie :no: :no: normalnie wstyd-oczywiscie nie mowie o tych co byli :> a tych co nie bylo-ZALUJCIE!!!!
  10. na kazdej stronie pierwszy post-parking WTC
  11. a gdzie to dokladnie jest?
  12. ja dalej przystaje na Mostki-tym bardziej jak ktos cos ma sobie urwac... jak dobrze pojdzie to cos kolo 16 powinnam z Wawy ruszyc,no moze 15.30-reszta zalezy od pal-znaczy sie od natezenia ruchu :gwizdanie:
  13. :polew:dobrze wypieczona prosze ;P zartuje
  14. no Marcin gratulejszyn poszukiwania czas zaczac
  15. heheh Tposejdon ale slodzisz no nie ukrywam,ze na mostkach by mi bardziej pasowalo,no ale zobaczymy co i jak
  16. wow jakie zachety no zalezy gdzie i o ktorej-bo ja znowu z Wawy bede wracala :gwizdanie:
  17. :polew: no mialam dolaczyc,ale z Wawy troche pozno mi sie wrocilo,bo ruch straszny wczoraj byl
  18. no moze nastepnym razem frekwencja sie poprawi a kiedy ten nastepny raz? :gwizdanie:
  19. o jak kolorowo i wiosennie
  20. Tposejdon-Mostki-zalew,ulicy niestety nie znam
  21. czyzby... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:22_________________________________________________Nosb....kiedy masz wolny weekend? :gwizdanie:
  22. to moze taka ciut bardziej czytelna
  23. hmmm a czy tor jest ogolnie dostepny??tym bardziej na grila? z takich miejsc gdzie idzie latwo dojechac i jest miejsce na grila to kolo skarzyska jest zalew Rejow :gwizdanie:
  24. :polew: dobre...
  25. dzieki za linka ale jak dla mnie to czarna magia i brak odpowiednich narzedzi :gwizdanie: musze poszukac kogos "chetnego"do roboty tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.