Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
W następny piątek robimy grila, więc to my możemy Was zaprosić... A jak u Was z kolejnymi piątkami? Tomaszu!! nie ładnie się wpraszać :gwizdanie: e tam nie ladnie u nas tez spoty z grilem
-
Spociki w Kielcach
o jak milo no wlasnie... a moze nastepny piatek Mostki?
-
Spociki w Kielcach
no nie... chyba zaraz pozaluje,ze sie odezwalam
-
Spociki w Kielcach
nie to pol mialam na mysli
-
Spociki w Kielcach
no masz ci...deszczu sie boi-to ja w ulewie,burzy,deszczu z gradem i wsrod pirunow jechalam,a ten sie wystraszyl ze sie rozpusci ;P
-
Spociki w Kielcach
:polew:dobrze wiedziec
-
Spociki w Kielcach
alez prosze-to chociaz obetnij polowe :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
no w ostatecznosci ta nieobecnosc moze byc usprawiedliwona zdrowka! Tposejdon-prosze u usuniecie 3 zdjecia od gory-masakra!
-
Spociki w Kielcach
no chlopaki-nie popisaliscie sie :no: :no: normalnie wstyd-oczywiscie nie mowie o tych co byli :> a tych co nie bylo-ZALUJCIE!!!!
-
Spociki w Kielcach
na kazdej stronie pierwszy post-parking WTC
-
Spociki w Kielcach
a gdzie to dokladnie jest?
-
Spociki w Kielcach
ja dalej przystaje na Mostki-tym bardziej jak ktos cos ma sobie urwac... jak dobrze pojdzie to cos kolo 16 powinnam z Wawy ruszyc,no moze 15.30-reszta zalezy od pal-znaczy sie od natezenia ruchu :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
:polew:dobrze wypieczona prosze ;P zartuje
-
Spociki w Kielcach
no Marcin gratulejszyn poszukiwania czas zaczac
-
Spociki w Kielcach
heheh Tposejdon ale slodzisz no nie ukrywam,ze na mostkach by mi bardziej pasowalo,no ale zobaczymy co i jak
-
Spociki w Kielcach
wow jakie zachety no zalezy gdzie i o ktorej-bo ja znowu z Wawy bede wracala :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
:polew: no mialam dolaczyc,ale z Wawy troche pozno mi sie wrocilo,bo ruch straszny wczoraj byl
-
Spociki w Kielcach
no moze nastepnym razem frekwencja sie poprawi a kiedy ten nastepny raz? :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
o jak kolorowo i wiosennie
-
Spociki w Kielcach
Tposejdon-Mostki-zalew,ulicy niestety nie znam
-
Spociki w Kielcach
czyzby... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:22_________________________________________________Nosb....kiedy masz wolny weekend? :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
to moze taka ciut bardziej czytelna
-
Spociki w Kielcach
hmmm a czy tor jest ogolnie dostepny??tym bardziej na grila? z takich miejsc gdzie idzie latwo dojechac i jest miejsce na grila to kolo skarzyska jest zalew Rejow :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
:polew: dobre...
-
Spociki w Kielcach
dzieki za linka ale jak dla mnie to czarna magia i brak odpowiednich narzedzi :gwizdanie: musze poszukac kogos "chetnego"do roboty tego