Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. znajdzie sie jakis ochotnik... :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. no i sie nie chwalil,no...a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka?? a moze niespodzianka? kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: uła kup nową energooszczędną żarówkę osram jeszcze moze... :polew:
  3. no i sie nie chwalil,no...a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka?? a moze niespodzianka? kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem się okaże jak coś to mi może pomożesz :gwizdanie: gwarancja dobrej zabawy:D HA HA HA
  5. ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie??? czarna magia normalnie nie prosciej w exelu tabelke strzelic zartuje a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym?
  7. to 4 fajne,ale coz tam sie zmiesci do tej torby? u tego samego sprzedawcy jest tez opcja bez
  8. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z pejczykiem na Ozia. no ba...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:55_________________________________________________ Z pejczykiem na Ozia. no ba... a tak apropos-to jakiegos grila bedziemy montowac za 2 tyg w piatek-na Mostkachmoze sie zbierzecie i zawitacie?
  9. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki za odwiedziny. Przyjedź kiedyś na spota. przyjade
  10. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dopra,pora na mnie dobrej nocy zycze
  11. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kurdę a widziałem Cię kiedyś u niego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ spoko zrobisz lo i będzie zgoda [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ A czym się Twój ojciec zajmuje? grzebalcem (kobiecym) jest :polew: i to wszystko tlumaczy... :gwizdanie: :gwizdanie: i możesz się czuć bezpieczna i spokojna :kox: znowu sobie oplulam monitor
  12. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A czym się Twój ojciec zajmuje? grzebalcem (kobiecym) jest :polew: i to wszystko tlumaczy... :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o nie-to ich jest dwoch...nie zniese...
  14. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. Pinki podobno zdechł ... ;( :polew:
  15. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. do dziś Ty i czasem Królowa i mc ale od dziś aniołek :evil:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, koszmary bedziesz mial
  16. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew: :polew: a ty z czego hahasz .... normalnie mnie rozbrajacie! Ty mnie na PW też :tongue4:
  17. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew: :polew: a ty z czego hahasz .... normalnie mnie rozbrajacie!
  18. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew: :polew:
  19. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX a skad Ty takie inf bierzesz?
  20. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A może narządy nieużywane zanikają. :polew: :polew:
  21. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A myślisz, że po co Berlingo z ciemnymi szybami kupiłem. A ja sprzedaję avanta z przyciemnianymi szybami ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :gwizdanie: a ochrzczony ;D?? Aniołku wyczytałem że jesteś :Laska jest DeBest <usmiech>: ze jak?
  22. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX-jak z malym przebiegiem to co z tym wentylem-brak w tym logiki
  23. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to trzymamy kciuki za nowe wyzwania :> dzieki, zobaczymy jak bedzie,. pozdrawiam i dobranoc dobranoc
  24. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________ Wentyl ma już zatarty. hahahahhahah :polew: :polew: model zurzyty
  25. aniolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    powoli dostaje rozdwojenia jazni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.