Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
znajdzie sie jakis ochotnik... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
no i sie nie chwalil,no...a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka?? a moze niespodzianka? kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: uła kup nową energooszczędną żarówkę osram jeszcze moze... :polew:
-
Spociki w Kielcach
no i sie nie chwalil,no...a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka?? a moze niespodzianka? kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem się okaże jak coś to mi może pomożesz :gwizdanie: gwarancja dobrej zabawy:D HA HA HA
-
Spociki w Kielcach
ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie??? czarna magia normalnie nie prosciej w exelu tabelke strzelic zartuje a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym?
-
Spociki w Kielcach
to 4 fajne,ale coz tam sie zmiesci do tej torby? u tego samego sprzedawcy jest tez opcja bez
-
SPOTY RADOMSKIE
Z pejczykiem na Ozia. no ba...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:55_________________________________________________ Z pejczykiem na Ozia. no ba... a tak apropos-to jakiegos grila bedziemy montowac za 2 tyg w piatek-na Mostkachmoze sie zbierzecie i zawitacie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki za odwiedziny. Przyjedź kiedyś na spota. przyjade
-
SPOTY RADOMSKIE
dopra,pora na mnie dobrej nocy zycze
-
SPOTY RADOMSKIE
kurdę a widziałem Cię kiedyś u niego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ spoko zrobisz lo i będzie zgoda [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ A czym się Twój ojciec zajmuje? grzebalcem (kobiecym) jest :polew: i to wszystko tlumaczy... :gwizdanie: :gwizdanie: i możesz się czuć bezpieczna i spokojna :kox: znowu sobie oplulam monitor
-
SPOTY RADOMSKIE
A czym się Twój ojciec zajmuje? grzebalcem (kobiecym) jest :polew: i to wszystko tlumaczy... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
o nie-to ich jest dwoch...nie zniese...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. Pinki podobno zdechł ... ;( :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. do dziś Ty i czasem Królowa i mc ale od dziś aniołek :evil:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, koszmary bedziesz mial
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: a ty z czego hahasz .... normalnie mnie rozbrajacie! Ty mnie na PW też :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: a ty z czego hahasz .... normalnie mnie rozbrajacie!
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX a skad Ty takie inf bierzesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
A może narządy nieużywane zanikają. :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślisz, że po co Berlingo z ciemnymi szybami kupiłem. A ja sprzedaję avanta z przyciemnianymi szybami ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :gwizdanie: a ochrzczony ;D?? Aniołku wyczytałem że jesteś :Laska jest DeBest <usmiech>: ze jak?
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX-jak z malym przebiegiem to co z tym wentylem-brak w tym logiki
-
SPOTY RADOMSKIE
to trzymamy kciuki za nowe wyzwania :> dzieki, zobaczymy jak bedzie,. pozdrawiam i dobranoc dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________ Wentyl ma już zatarty. hahahahhahah :polew: :polew: model zurzyty
-
SPOTY RADOMSKIE
powoli dostaje rozdwojenia jazni