Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
a od czzego to tak sie dzieje?
-
Spociki w Kielcach
Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie Dudi....glodnemu chleb na mysli widze...
-
Spociki w Kielcach
Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto? cos mi glupieje zwiechy ma jakies przy odpalaniu Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...
-
Spociki w Kielcach
Jarko,tak tak ale chlopaki sie zastanawiaja jeszcze nad wczesniejszym spotem i cos wymyslec nie moga
-
Spociki w Kielcach
ja myslalam ze ta bo chyba na ten tydzien byl planowany spocik? a nastepna niedziela to juz z jajkami
-
Spociki w Kielcach
jak w niedziele to moze i mnie uda sie zajechac jak bede z Wa-wy wracala
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
:polew: :polew: to chociaz ramke forumowa sobie zarzuc
-
Spociki w Kielcach
mnie sie nie podobaja ale o gustach sie nie dyskutuje-ponoc :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:39_________________________________________________ach pytanie do kolegow bylo :doh1: sorrrrrrrrrrrrrrry
-
Spociki w Kielcach
patrzac na to co sie zrobilo za oknem,to raczej szybko sie na grila nie doczekasz
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
po zakupie mialam taka gale(pomijajac fakt,ze poprzedni wlasciciel mial ja z wlasnym logo),ale cos sie posralo i sie robilo spiecie(gasla mi deska rozdzielcza-ponoc przyczyna bylo zle podpiecie suma sumarum,odpielam w pierony-nie podobalo mi sie i jak narazie zostala glupia galka-musze to wymienic,ale ciagle brak czasu-i nowej galki
-
Spociki w Kielcach
:polew:tak bez zadnej okazji...
-
Spociki w Kielcach
fakt
-
Spociki w Kielcach
no tak,w koncu tego sie nie gotuje
-
Spociki w Kielcach
:polew: a mamusia obiadkow nie gotuje dla Danielka?[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:45_________________________________________________ karmi... :polew: :polew:
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
a ladnie to tak obgadywac.... a poza tym pozniej pisze sie przez "ó",a nie "u"
-
Spociki w Kielcach
hehehe widze ze "Dynastia" obcykana
-
Spociki w Kielcach
z tego co mi wiadomo to jeszcze jeden kolega z forum ma zawitac-blejk83
-
Spociki w Kielcach
ale o to ze dynda czy o to ze rura?
-
Spociki w Kielcach
jak to co mi dynda? rura mi dynda
-
Spociki w Kielcach
wydawalo mi sie ze opaski-takiej zeby podwiesic,bo mi dynda ale tak jak mowie,musze zajrzec,bo przecie w komplecie sa
-
Spociki w Kielcach
o kurcze,Grzanek tos dal czadu :gwizdanie: a 5 i 6 to nie takie same? chociaz zatanawiam sie czy nie 9 nic,jutro zajrze i obczaje,jak dorwe sie do tatusia do garazu,bo na parkingu sie nie glebne
-
Spociki w Kielcach
pytalam powiedzieli mi,ze jedenej sztuki im sie nie oplaca zamawiac-no ale wiadomo jakto jest jak baba przyjdzie...
-
Spociki w Kielcach
czy ktos sie moze orientuje gdzie znajde opaske tlumika koncowego? bo w tym zadupiu to tylko i stwierdzenie-"nie ma czegos takiego" cos w tym stylu http://allegro.pl/item530835407_opaska_tlumika_koncowego_opel_daewoo.html
-
Spociki w Kielcach
no no,moze uda sie pobic ostatnia statystyke :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
ja tez jeszcze raz-choc nie lubie sie powtarzac dzieki Ci grzanku