Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. a od czzego to tak sie dzieje?
  2. Ach te dziewczyny tylko im potrzachanie w glowie Dudi....glodnemu chleb na mysli widze...
  3. Jarko to jak by sie dalo,to ja prosze o te rameczki tak przy okazji a kaske Tobie na miejscu czy Kercziemu na konto? cos mi glupieje zwiechy ma jakies przy odpalaniu Grzanek-Ty cos mowiles kiedys o tym odpalaniu-ze cos z ta kierownica chyba trzeba potrzachnac...
  4. Jarko,tak tak ale chlopaki sie zastanawiaja jeszcze nad wczesniejszym spotem i cos wymyslec nie moga
  5. ja myslalam ze ta bo chyba na ten tydzien byl planowany spocik? a nastepna niedziela to juz z jajkami
  6. jak w niedziele to moze i mnie uda sie zajechac jak bede z Wa-wy wracala
  7. :polew: :polew: to chociaz ramke forumowa sobie zarzuc
  8. mnie sie nie podobaja ale o gustach sie nie dyskutuje-ponoc :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:39_________________________________________________ach pytanie do kolegow bylo :doh1: sorrrrrrrrrrrrrrry
  9. patrzac na to co sie zrobilo za oknem,to raczej szybko sie na grila nie doczekasz
  10. po zakupie mialam taka gale(pomijajac fakt,ze poprzedni wlasciciel mial ja z wlasnym logo),ale cos sie posralo i sie robilo spiecie(gasla mi deska rozdzielcza-ponoc przyczyna bylo zle podpiecie suma sumarum,odpielam w pierony-nie podobalo mi sie i jak narazie zostala glupia galka-musze to wymienic,ale ciagle brak czasu-i nowej galki
  11. :polew:tak bez zadnej okazji...
  12. fakt
  13. no tak,w koncu tego sie nie gotuje
  14. :polew: a mamusia obiadkow nie gotuje dla Danielka?[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:45_________________________________________________ karmi... :polew: :polew:
  15. a ladnie to tak obgadywac.... a poza tym pozniej pisze sie przez "ó",a nie "u"
  16. hehehe widze ze "Dynastia" obcykana
  17. z tego co mi wiadomo to jeszcze jeden kolega z forum ma zawitac-blejk83
  18. ale o to ze dynda czy o to ze rura?
  19. jak to co mi dynda? rura mi dynda
  20. wydawalo mi sie ze opaski-takiej zeby podwiesic,bo mi dynda ale tak jak mowie,musze zajrzec,bo przecie w komplecie sa
  21. o kurcze,Grzanek tos dal czadu :gwizdanie: a 5 i 6 to nie takie same? chociaz zatanawiam sie czy nie 9 nic,jutro zajrze i obczaje,jak dorwe sie do tatusia do garazu,bo na parkingu sie nie glebne
  22. pytalam powiedzieli mi,ze jedenej sztuki im sie nie oplaca zamawiac-no ale wiadomo jakto jest jak baba przyjdzie...
  23. czy ktos sie moze orientuje gdzie znajde opaske tlumika koncowego? bo w tym zadupiu to tylko i stwierdzenie-"nie ma czegos takiego" cos w tym stylu http://allegro.pl/item530835407_opaska_tlumika_koncowego_opel_daewoo.html
  24. no no,moze uda sie pobic ostatnia statystyke :gwizdanie:
  25. ja tez jeszcze raz-choc nie lubie sie powtarzac dzieki Ci grzanku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.