Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. buraki....
  2. a fotki jakies beda??
  3. taaa swietowac bedziemy... a czemu nie mostki? tam juz cicho,spokuj,prawie psy d*pami szcekaja... zywej duszy-sezon sie skonczyl
  4. No dobra Ciebie niewidziałem ale auto Ale jak następnym razem będe Cię widział to z daleka będe krzyczał i machał :polew:no,to wybaczam
  5. A ja Ciebie i Twoje auto Aniołku widziałem dziś na giełdzie w miedzianej górze staliśm Seledynowym Avantem B5 na tym samym parkingu Co Twoje auto!!! Autko poznałem po Kominie A no i po klubowej naklejce i sie nawet nie przywitali... swinie!!!
  6. a nastepnym razem sie przyjedzie tiaaa tylko to pewno bedzie juz zima,zanim sie kolgostwo zbierze...
  7. a co tam malo zdjeci i tak z daleka?
  8. A ty aniolku nie zamierzasz przyjechac niestety,nie tym razem ale nastepnym Was nawiedze... :polew:
  9. to chociaz zdjecia robcie
  10. Nosb a gdzie ta polera? bo moze i ja bym sie zastanowila? :mysli:
  11. a czy ja sie juz nie witalam po powrocie? Tadzik ale pojechałeś co sie smiejesz z mojej dwururki?e to teraz gitara-na sztywno bedzie z wieszaczkiem :kox:
  12. w Skarzysku to najwyzej sam mozesz sobie strzelic pozadna polerke,bo inaczej albo zedra full kasy,albo spierd**a tak powaznie-najblizej cus,to chyba Kielce
  13. nie ladnie :bicz3: :bicz3:
  14. lojeju widze znowu zdecydowanie do d*py :gwizdanie: o organizacji nie wspomne nowy klubowicz nam doszedl-to juz cos
  15. asa

    aniolek odpowiedział(a) na suhy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o prosze kolejna audiczka skarzyskowa
  16. no z tym akurat sie musze zgodzic
  17. :polew: :polew: :polew:
  18. cos z tym odrzywianiem morze byc na rzeczy ale doman z tymi kobietami to przesadziles
  19. to chociaz klubowa koszulke zapodaj do takiego fotelika hmmm ale chyba rozmiarowki takiej malej brak... [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________ następnym razem połóż siekierę pod łóżkiem 100% że będzie chłopak, będzie wtedy parka. e tam...stare przesady(jak sie zona uprze,to bedzie cora ;P )
  20. pewnie tatus zarazi,to bedzie lubila :polew:
  21. no to GRATULACJE Tatusiu :> :oklaski:
  22. nio wlasnie.... :gwizdanie:
  23. ooo Marcinek furasa zakupiles? co sie nie chwalisz? a wogole to bryyyy i jak-pociliscie sie cos?? najpierw narzekali na pogode-pogoda jest,to chetnych nie ma... słonce wam przywlekalam z wybrzerza-(s)pocic sie! (bo ja troche wymoklam :/
  24. to se wymyslili....
  25. czyzby kolega zakupil sobie to krzeselko z namiotem na deszcz? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.