Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. taaaa pewnie kant nie wyszedl i wiocha bylo zalozyc...
  2. ale na kant? :polew:
  3. Wesolych,spokojnych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku
  4. no az ciekawa jestem jaka bedzie frekwencja.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. a macie srubokret??? bo z tym bywa problemos.... ciekawe czy sie znajdzie taki,co was wpusci...jeszcze obu na raz....
  6. :polew: :polew:
  7. i znowu dali du**...
  8. a no wlasnie :>pozdrowki
  9. Dzis widziana w Skarżysku bordowa A4 na ul.1-go Maja kolo godziny 13.30 na numerach WN 72..(chyba) z naklejka klubowa
  10. tos mu pojechal po skarpetkach... :polew:
  11. Niedziela niedziela Aniolku czemu niedziela nie pasuje ciezka nocka cie czeka hehales dowciapny dudi....
  12. Niedziela niedziela
  13. :polew: :polew:Dudi to nie tak,ze chlop tylko do zarabiania,prania,sprzatania itd choc cos w tym jest pewien podzial rol musi byc ,tak dla zachowania rownowagi w przyrodzie zreszta co ja ci bede tlumaczyc.... :gwizdanie:
  14. nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol Marcinku fajnie bylo wczoraj maz zagramanica a poza tym nie ma prawka wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox: właśnie chce się audi jeżdzić tio męża za granicę do pracy wysłała :polew: no co,w koncu na paliwo ktos musi robic,zeby jezdzic mogl ktos
  15. nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol Marcinku fajnie bylo wczoraj maz zagramanica a poza tym nie ma prawka wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox:
  16. nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia
  17. nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl
  18. Ty ale jak się lansował, z jedną ręką na kierownicy heheheto go podsumowali
  19. do 2 jeszcze troche czasu-ale ie pomysli
  20. ja 3-4 odpadam-studia sie zaczynaja i ciezka nauka
  21. Tadzik listopad to za miesiac-mamy koncowke wrzesnia
  22. ja jestem jak najbardziej ZA Tadzik jak zawsze ma pomysla dobrego
  23. Tu jest teren skazony i nikt tu nie zaglada mamy tutaj kwarantanne Przebywanie w tym dziale grozi utrata przrodzenia (dotyczy tylko meszczyzn) impotencja wiec marcinku lepiej tu nigdy nie zagladajmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  24. no fajn,fajne... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.