Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
dziala,dziala narazie luxius a jaki to srubokret?
-
Spociki w Kielcach
a mi nie bardzo ani jeden ani drugi nie pasuje mam zjazd a pozniej sesja no chyba zeby tak piatek :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
No podobno nawet grila z węglem dostanę. do sprzatniecia
-
Spociki w Kielcach
byla okazja,i kielbasek pod dostatkiem,az juz psa chcieli karmic,bo nie mial kto zjesc
-
Spociki w Kielcach
no ptrzcieale,ale Radom ciagnie tlumnie
-
Spociki w Kielcach
moze to trzeba leczyc,jak Ci tak czesto opadaja-az chyba zaczne sie martwic...
-
Spociki w Kielcach
Hmm, ja to nigdy nie miałem dobrej gadki - chciałem tylko zjeść Waszego grila. oj grila,to by Ci naprawde ciezko bylo-nie dosc ze duzy,to ciezkiale to co bylo z grila,calkiem apetyczne
-
Spociki w Kielcach
ze niby od czego to?
-
Spociki w Kielcach
hehe i kto to mowi... :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
cos marna ta bajera... gadu gadu a tu o swicie trza wstaci i jechac przez ten Radom do Wawy
-
Spociki w Kielcach
Nooo Witków nie znasz??
-
Spociki w Kielcach
co Ci opadlo??w tym wieku?-nie dobrze...
-
Spociki w Kielcach
To już Twoja w tym głowa, żeby ich przekonać. a co ja ich bede przekonywac,jak sama nie czuje sie przekonana
-
Spociki w Kielcach
Chłopaki mówią, że do Radomia mają za dużo dziur. no coz....
-
Spociki w Kielcach
tak jak Wy do Nas zartuje no nie wiem,nie wiem :gwizdanie: Chlopaki-pojedziemy do nich na grila?
-
Spociki w Kielcach
Znalazłem - fajny budynek. To są te "mostki" czy cuś? Kiedy palicie następnego grila? nie,to akurat cedzyna z mostek sa wczesniej
-
Spociki w Kielcach
grzebnij-znajdziesz
-
Spociki w Kielcach
O maaasz. A w ogóle macie jakieś ze spotów? macie na poprzednich stronach powinny byc
-
Spociki w Kielcach
zdjec brak
-
Spociki w Kielcach
Może Wy się zorganizujecie i w któryś piątek przyjedziecie do nas. oj nie ladnie....chlopaki sie spieli i sie zorganizowali na piatek a tu taka porazka :bicz3:
-
Spociki w Kielcach
poszukam stolika
-
Spociki w Kielcach
I'm sorry :notworthy:
-
Spociki w Kielcach
to moze ci plasterek sera zoltego wziasc do tego chleba?zlozysz i bedziesz mial tosta
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
to moze spot integracyjny z dzieciakami...Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami heheh to no to mniej wiecej przedzial tenmoj ma 5,5,wiec nie jest zle
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
to moze spot integracyjny z dzieciakami...Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne