Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aniolek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aniolek

  1. gorzej jak sie okaze ze na nastepnym spocie wszyscy zaczna strzelac fotki
  2. nie,na przeciwko cmentarza
  3. no to juz wiem
  4. a jaki kolor masz tej kurtki? :gwizdanie:
  5. porwana kurtka na rękawie i delikatny zarost :polew: nie zaowazylam [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:42_________________________________________________ mam 3 typy-no moze 4(2 wiem kto to)wiec zostaje 2o litosci! za duzo was tam bylo,zeby skojarzyc
  6. Nosb nie wiele mi to mowi... jakies znaki szczegolne...kolorystyczne chociaz... normalnie zgaduj zgadula
  7. no nie da sie ukryc no wlasnie,a ja po lapkach szukalam...i kicha :gwizdanie:
  8. tiaaaa zastanawia mnie jedno-kto byl kim
  9. a mnie sie wydaje ze nawet wiecej...
  10. siniakTDI dzieki za navi a z ta opona to tak troche nie teges-smierdziec bedzie na kilometr
  11. mam pytanko co w okolicahc WTC jest-jakis "znak rozpozawczy" albo inaczej od strony skarzyska jak tam najlepiej dojechac?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:47_________________________________________________czy dobrze kojarze-np z ul Lgionow w Gagarina i z Gagarina w prawo w Ściegiennego?
  12. hehhe to kolege bede rozpoznawala po brudnych lapkach
  13. znaczy sie,ze moim brudaskiem tez nie pogardzicie
  14. tez zaowazylam dokladnie ten sam przypadek-przy dochamowywaniu dzieki za podpowiedzi-sprawdze
  15. Wszyscy liczymy ze przyjedziesz :gwizdanie: jasne... jak czas pozwoli i mnie calkiem grypsko nie rozlozy to moze podjade na minutke-albo dwie
  16. hmmm nic nie pisalam ze bede ;P no ale sie zastanaowie :gwizdanie:
  17. to juz troche pod depreche podchodzi...
  18. nie tym razem wiedza wzywa
  19. a co te spociki świętokrzyskie tak tylko w męskim gronie??
  20. nic sie nie zmienilo "darujesz' polowe samochodu zonie i wsio
  21. Witam! i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.